Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 194
  • 726
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 307
Добро утро!


Много болнички има,пожелавам ви скорошно оздравяване на всички HugСияна и тя тази сутрин малко покашля,да видим какво ще излезе на края.
Стискам палци на всички бременелки всичко да е както трябва и да нямат поводи за притеснение Peace
Аз почивах два дни-ми то било хубава работа,но бързо мина.Днес пак на работа Confused
Не знам дали съм ви разправяла,че Сияна и тя си има едно момченце-Гого за което казва,че ще се женят Simple SmileТой е от нашия блок,заедно бяха в яслата, сега са в различни градини,но пак си държат на това.Той постоянно говорел в градината за нея Laughing Ще имали около 20-тина деца,казва Сияна и първото ще се казвало Християн GrinningМного са сладички Heart Eyes
Ники дано получиш най-добрите условия Peace

# 106
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Ееее, Пухеее, златна тъща ще си с внучка кръстена на теб! Никак няма да те мислим, уважават те младите! Grinning
Мики, пази се много, а и всичките ни бременни. Дано ви се размине леко или без хич! Praynig  bouquet
Относно гаджетата, всички го сватосват с разни момиченца, но като го питаш има ли гадже, той скромно признава, че си имал едно малко гадженце, казва се Диманка, дори в спешното разказа за нея, която живее на морето и си държи момчето, не отстъпва на милиметър от дадената дума! hahaha
Хубав ден, момичета само с приятни емоции!

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
....но като го питаш има ли гадже, той скромно признава, че си имал едно малко гадженце, казва се Диманка, дори в спешното разказа за нея, която живее на морето и си държи момчето, не отстъпва на милиметър от дадената дума! hahaha
Душичка златна !  Hug Hug и Диманка много му се радва и говори за него. Представям си ако всеки ден са заедно.

Грипа е ужасна история, 3-4 деца от групата на Димана вчера се разболели, мисля от утре да я спра. Ей така, за всеки случай. А факта, че майка ми мрънка от миналата седмица да я спра и че съм луда да я пускам няма да го споменавам.  Tired

# 108
  • Бургас
  • Мнения: 2 041


Добро утрооо !  Hug

# 109
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро да е!
Ама съвсем я окършихме значи! Защо, бе хубавици, не ви виждам, нали уж проблема беше че смениха визията. Хората я върнаха, ама вас ви няма!
Деси, айде дано им ухае на кафенце и наминат! Hug

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Да, пусто е тук. Мен пък тук си е ми е по-уютно някакси, може би съм свикнала.  Peace

Почти безобидн@, как си?  Hug

# 111
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...
Почти безобидн@, как си?  Hug

МърГам, добре съм Simple Smile Утре съм на лекар и два детски рождени дни - заетост от 12 на обяд до към 20 вечерта ... Ще оцелея  Joy И също така утре влизам в 9-тия ... Надявам се малката да е поне 2100 вече  Praynig и да откараме заедно 2в1 поне още десетина дни ... Имаме уговорка да се роди на 17.02, че ми харесва като дата ... Май много искам ...

# 112
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Е, добре сте се договорили, дано се осъществи... ти си искай пък, какво!  Grinning Съгласна съм за датата, по логични причини имам сантимент към нея.  Heart Eyes

# 113
  • София
  • Мнения: 815
Добро утро!

Почти безобидна, стискам палци всичко да е наред!
Към нас нищо съществено, бачкам си, зор е и така... децата са здрави, аз и мъжа ми също. Тече трескава подготовка за понеделнишкия празник.
В тази връзка - честито на всички рожденници, които пропуснах: Жорко на Бела, Преслав на Мии, Павли на Сиянка, със сигурност пропускам някого, мо моля да ме извините  Embarassed
Нека всички те са здрави и щастливи, винаги да са гордост за мама и тати и да са много успешни във всичко, с което се захванат! Simple Smile

Хубав ден на всички, и ако не се засечем - лека седмица! Моята понеже няма да е.

# 114
  • София
  • Мнения: 110
Почти безобидн@, всички сме с теб!

Изкарахме грипа, тежко беше, тежкоооо.  Tired

И ний сме на рожден ден, отивам да плета плитки.  bowuu

# 115
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug

Да изокам и аз, че Максо е с Т, явно грипа го тръшна. Нещо тая зима ич го няма милия - бая често боледува...


Да са живи и здрави всичките ни рожденници!   bouquet

# 116
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, здравейте, мацки

Хайде на обедния чай:



Аз вчера бях на преглед ... Растем си с 2 седмици назад и това е ... Вече е 2200 момата ... Тази седмица ще се ровя и ще гледам да отида на второ мнение при лекар от МД ... Мнението на лекарката, която вчера ме прегледа, и от чиито прегледи съм много доволна, и й имам доверие е, че след 10-тина дни трябва да вляза в болница и да се индуцира раждане (ако не е тръгнала до тогава), защото малката така или иначе не расте от високото ми кръвно и е безсмислено да стои в мен, защото може да започне да страда ... Ще потърся тази седмица още едно две мнения от гинеколози, а и поне още едно от кардиолог и ще решавам ... То май ще е по-трудно, защото ако се различават мненията драстично няма да знам кое ще е по-правилно ...

Та така ... Ако имате идеи към кого да се обърна в МД ще съм ви благодарна ... Не желая да плащам избор на екип - искам да имам мнение на лекар от МД "черно на бяло" , че се налага хоспитализация, за да мога след 10-тина дни да отида и да поискам да ме приемат, но без да ангажирам самия лекар с раждане ... Май много искам ...

Лек ден!


П.П: Нещо много осезаемо от почти 2 месеца ми се губи Мяуче ... Да знаете как са?

# 117
  • София
  • Мнения: 110
Ника, оправяйте се! И грип да е, дано го пребори бързо!  Peace

Това са супер новини! Да ни държиш в течение по-нататък. Аз съм сигурна, че всичко ще е наред!

П.П: Нещо много осезаемо от почти 2 месеца ми се губи Мяуче ... Да знаете как са?
Добре са, вчера видях цялото ѝ семейство, бяхме заедно на един РД.

# 118
  • София
  • Мнения: 6 011
Ла Вида, наистина трудно решение... и аз бих потърсила второ мнение, но усещам, че интуитивно смяташ, че трябва да се пристъпи към раждане, а интуицията рядко лъже една майка.  Peace Бебката ще си порасте навън, важното е да се роди жива и здрава, без да е страдала.  Hug Hug


Максо е добре, май. Не е имал Т от тази сутрин.  Rolling Eyes Кво беше туй чудо - ни хрема, ни кашлица, само дето няма апетит, ама това е нормално де. Цял ден иначе се вяхме навън - возихме ги и на шейна, ама баси студа.  Mr. Green

# 119
  • София
  • Мнения: 815
Добро утро, минавам само на бързо да ви почерпя за рождения ден на Калинчита:







Честито и на астралните ни близначета - Стефания на Лотлориен Simple Smile
Бъдете здрави и щастливи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт