Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 202
  • 726
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 110
Еее, а колко активна беше темата преди.   CryHug

Нали?  Confused
Направо ми иде да почна да пиша в новата си отчетна.  Crazy

Коте, голяма си французойка, а?  4470

# 481
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...
Направо ми иде да почна да пиша в новата си отчетна.  Crazy

...

К'о, к'о? Каква е тази нова отчетна? Да не би да чакаме малко Юхче? Кажи на лелите, де Simple Smile

Ние сме добре ... Ирина ходи на градина, глезоти се, командори кака си, напада с гушкане бебето ... и така Simple Smile

# 482
  • Мнения: 163
Коте, голяма си французойка, а?  4470
Mais oui! hahaha

Павлинке, тя Иринката си мълчи до последно. Laughing

# 483
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Коте, голяма си французойка, а?  4470
Mais oui! hahaha

Павлинке, тя Иринката си мълчи до последно. Laughing

Ами издай, де ... Не ме дръж в напрежение Simple Smile

Уф, малкото заспа ... Чакам да свърши Спонжи Боб и да отнасям плувката и аз ... само да сложа средното в леглото ... Най-голямата ще гледа мач самосиндикално ... Таткото ... няма да ви учудя като ви кажа, че е в командировка Simple Smile

# 484
  • Мнения: 163
Ааа, не мога. Naughty Тя да си казва, ако има какво. Grinning
Пък татко ви как удобно се измъква. Joy
И тук се гледа Спонджбоб. Laughing

# 485
  • София
  • Мнения: 110
Да не би да чакаме малко Юхче? Кажи на лелите, де Simple Smile

Ам проверявайте ги тия първи страници, значи!

Тук в самата тема не съм писала, щото няма на кого.  fiuuuuuu

Пуу, к'ъв Спонджбоб, к'ви пет лева?! Ние тук сме принцеси.  reverance

# 486
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...

Ам проверявайте ги тия първи страници, значи!

...

Леле, че ми зарадва сутринта  Hug Hug Hug
Ам пиши го с големи букви това ново февруарче, бре Simple Smile Да сте здрави  Hug

# 487
  • Мнения: 1 067
Юхучее честито и тука!Лека и безпроблемна бременност и здрава принцеса на финала  Hug
Хоп и да ви покажа една Маги на почти 5м. с обички вече  4470
Скрит текст:

# 488
  • Мнения: 163
Кукла, да са ѝ честити обичките! Simple Smile

# 489
  • София
  • Мнения: 110
Безобидна, де да знам, не почувствах вътрешната необходимост да тръбя, че съм успяла да забременея. Наскоро като разбрах пола, споделих в групата във фейсбук (където и други споделиха, да ги наклюкаря пък аз, макар да не споменавам имена ), а тук старателно се попълних на първата страница. Tо в самата тема страшно мъртвило настана.

Мики, страхотна е малката!

# 490
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Юхуу, аз толкова се радвам на такива новини (нямам бук, та ако някой напише нещо тук ... тогава научавам Simple Smile) ... Наистина ми става едно топло и готино и ме държи така през целия ден Simple Smile А сега както е студ и дъжд, и съм с двете у дома, и лудвам ... готвя и си се усмихвам като лудите сама като се сетя, че ще има още едно малко чудо на този свят ... И пак - здрави да сте и много щастливи  Hug

# 491
  • София
  • Мнения: 110
... И пак - здрави да сте и много щастливи  Hug

Благодаря ти!  Hug Hug Hug

# 492
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Бременните мами май бяха към 3-4 даже, разкрили се във фейса.  Crazy Направо неповторили/потретили не останаха.  Mr. Green

Почти безобидна, покажи някоя снимка на госпожиците !

Мики, прекрасна е Маги !  Hug Как са с баткото, има ли ревност?

Юхчее,  Hug

# 493
  • Мнения: 1 067
Дам ревнува и то много  Rolling Eyes , но и започна да играе с нея понякога,та има светлинка в тунела  Crazy

# 494
  • София
  • Мнения: 6 011
Ех, много сладка тази Маги!  Hug
Много се радвам за Юхича и аз, очаквам и останалите неповторили да се отчетат скоро!  Heart Eyes

Аз рядко влизам тук, ся имах няколко минутки и се учудих даже, че някой е писал в темичката ни. Инак сме добре - днес ми е особено интересен ден - бях на работа, след туй ходих при кварталния  Mr. Green по негово желание, ся точно имам онлайн тест от университета и после ще излизам с приятели.  Blush Blush

Общи условия

Активация на акаунт