Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 141
  • 726
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 110
Мдам, вас ви няма с коледния дух. Моят коледен дух по принцип отсъства.  Twisted Evil

Е, украсих елхата, накупени са подаръците, амааа нито ми мирише на канела, нито ми се правят сладки, нито искам да вали сняг, нито се умилявам от коледни песнички и филми. Знаете как е.  fiuuuuuu

Мики, много са ти готини и двамата!  Heart Eyes Явката вече абслютно нищо няма на бузката, нали?  Flutter

# 541
  • Мнения: 1 067
Да петното изчезна, ако се загледа човек ще види лек контур, а като гледам по снимките какво е било  Crazy
Не ме притесняваше, но се радвам, че изчезна.

Ние днес накупихме подаръците и ми беше толкова приятно и еуфорично  Heart Eyes
Утре ще пратя и Явко на градина, не е ходил от 2 м., но не искам да пропуска тържеството в градината и ще ги снимат тази седмица за календари.
Юухче вие как сте?Малко остана до февруари  Heart Eyes

# 542
  • София
  • Мнения: 110
Да петното изчезна, ако се загледа човек ще види лек контур, а като гледам по снимките какво е било  Crazy
Не ме притесняваше, но се радвам, че изчезна.

Браво! Много се радвам!  Peace

Ние сме добре всички. Диди - здрава, аз - дебела.  bowuu Подготвяме се психически за февруари, аз като че ли имам по-голяма нужда.  Crazy

# 543
  • Мнения: 1 067
Аз към края на бременността бях откровено казано объркана  Mr. Green

# 544
  • София
  • Мнения: 110
Аз към края на бременността бях откровено казано объркана  Mr. Green


Добре, че имам доволно количество работа, та нямам време да мисля за глупости.  Crazy Обаче не ми харесва как се държа с Диди (как ми идва отвътре) когато около нас има малко бебе или дете. А не мога да си позволя да оплескам нещата там, защото изгледите са да сме си тричките, без помощ от приятел, роднина и голямото дете (дето свекървата го е раждала). Успокоявам се, че след като въобще се замислям над някои неща, това може да се брои като стъпка в правилната посока. Rolling Eyes Бе, ще оцелеем.  smile3560

Диди вчера ми заяви, че имала нужда от повече играчки. Като ходим на гости при други деца, била забелязала, че другите имали хиляди играчки.  hahaha

Навън е кучи студ (току що направих разходка до поликлиниката), тъпия асансьор 'ич го няма още (и така вече 2 месеца), иначе всичко друго е прекрасно и животът е чудесен.

# 545
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Мики, разкошни са ти, русолявите тиквички! Heart Eyes

Аз към края на бременността бях откровено казано объркана  Mr. Green
В случая много помага, когато не дочакаш края, от опит го казвам. Joy

Никога не съм се замисляла дълбоко за тия неща аз, де, карам абсолютно джас-прас. И, да е жива и здрава Никича, но често си повтарям нейната мантра: „Може да съм лоша майкиня (може дори да съм и най-злата майка на света Twisted Evil), но съм единствената, която имат (по *яволите!).

Навън е кучи студ... и животът е чудесен.
Като добавим и готина, гъста и лепкава мъгла - получаваме тотална Готика. Умирам си за такова време, жалко че Колю не бива да излиза, когато е влажно, мъгливо и ветровито. Чат-пат му се налага, но гледам да не е често.

Ае, малко Коледен дух, за радост на Юхчевата. Щот аз пък мра за Коледа. И продължавам най-тъпо и упорито да мечтая за White Christmas, ама нямаааа.



Скрит текст:
И един „рАнен Елвис” (както Вики отбеляза за прическата му), за онези, които не могат или не искат да го видят във фейса.

# 546
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Чакаме ся Лавидка да ни зарадва с некой портрет на нейните реколти, или поне на една-две от тях. Mr. Green

# 547
  • София
  • Мнения: 110
В случая много помага, когато не дочакаш края, от опит го казвам. Joy

А, нье, мерсим за такова помагане!  Stop Съгласна съм (пак) да си родя изгледано бебе и да имам достатъчно време и липса на сериозни проблеми, за да мога сравнително безгрижно да се чудя и мая дъл се справям добре, мога ли по-добре и така нататък. Deal?  bowuu

Мнол ти е хубав, Мяуче, спойлера!  Heart Eyes

# 548
  • Мнения: 163
Още малко и таз' тема ще се точи цяла година. Само отбелязвам. Mr. Green

# 549
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Тоя дийл не с мене, аз не отговарям за тея неща. Stop

Мнол ти е хубав, Мяуче, спойлера!  Heart Eyes
Мерси, мерси! bowuu

Котич, кво да напрайм по случая, да вземем бързинко да я изпишем ли?

# 550
  • Мнения: 163
Котич, кво да напрайм по случая, да вземем бързинко да я изпишем ли?
По-скоро да се замотаме още една година. Ще поставим своеобразен рекорд, може дори да ни впишат някъде. Mr. Green

# 551
  • София
  • Мнения: 110
Че 50-тина теми за 5 години малко ли са?  Crazy

Напуснаха всички темата, това е жестоката истина.  Mr. Green

# 552
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...
Напуснаха всички темата, това е жестоката истина.  Mr. Green
А, не така Simple Smile Виж колко много се разписахте последните дни  Hug

При нас - нищо ново Simple Smile Ирина на ДГ - имат въшки в групата  Mr. Green Каката - 10 клас и вятър я вее Simple Smile Дребуса - изправя се; хапва от куФня Simple Smile преди 2 седмици бяхме с нея на "почивка" в Токуда, че я удари много тежък ларингит ... и такива раЛти ...

Мяуче, ке чакаш да си разуча новия телефон и ще кача снимка  Joy Ама, левент прекрасен е Нико  Heart Eyes

Юхче, стискай кълки ... има още много време до февруари Simple Smile

Коте, теб май те гони таз година 7-мокласната треска? Успех на каката  Hug

Мики, прекрасни бонбони си имаш  Hug

Сега и Ника да се появи, че ми липсва нейния хумор  Wink

Скрит текст:
   

Последна редакция: пн, 15 дек 2014, 13:12 от Почти безобидн@

# 553
  • Мнения: 163
Коте, теб май те гони таз година 7-мокласната треска? Успех на каката  Hug
Нищо не ме гони мен. Que sera sera, както се казва. Mr. Green
Чакам с нетърпение да си разучиш телефона. Simple Smile

# 554
  • Мнения: 1 067
Ох Безобидна съчувствам ти, ларингита ни беше чест спътник с Явкото.Слава богу го надрастна.
Юхче и у нас няма помощ от приятел, но аз не съжалявам, всичко става така както го искам и преценя.
Мяуче страшни сладури са хлапетата ти, радвах им се във Фб.
Аз напоследък се замислям, че може би искам 3 деца....ама напред във времето.

Общи условия

Активация на акаунт