Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 207
  • 726
  •   1
Отговори
# 570
  • До Балкана
  • Мнения: 100
За много години, момичета! Здраве, обич, късмет на вас и семействата ви!
Юху, вярно че не останало! Леко да ти е накрая и също такова да е и раждането! fingerscrossed
Криси, успех в начинанието! Grinning

# 571
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
За много години, момичета! (аз още малко да бях почакала...)

Крис, много ми беше драго да те прочета!

Относно дългокърменето: дишам ти прахтЪ с моите общо 6 години кърмачески стаж, ма то така е, като се позастъпят хлапетиите. Калина посукваше докъм 4 и нещо, но не помня до колко точно. Може би някъде съм записала и ще мога да възстановя, защото ми стана любопитно. Rolling Eyes

Пожелавам ти спорна и приятна творческа ралта! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Никич, оказа се, че минималния периферен проблем със зрението на Колю е преодолян и даже си поспестихме 1-2 прегледа, но вече иде ред за контролен преглед, благодаря, че ме подсети да побутна свеки!! Crazy

Пожелавам лек финал на бременността на Юхчевата и леко раждане на едно прекрасно пуфкаво бебе! baby_neutral

Щастлива и успешна година на всички останали!! Party

# 572
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, здравейте  Hug

Пак се покрихте всички  newsm78

Поздрав от моята едногодишна Диана  Wink
Скрит текст:


# 573
  • До Балкана
  • Мнения: 100
 Joy Да е жива и здрава порасналата Диди! Много е сладка, повече от шоколадовата торта! Ей, това дете и то порасна!  bouquet

# 574
  • Мнения: 163
Да ви е жива и здрава! Ей, пак отлетя това време! Grinning

# 575
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Прелестна млада дама! Да ѝ е честит първия рожден ден!! Нека да е здрава и да расте доволна и щастлива!

Да ви е жива и здрава! Ей, пак отлетя това време! Grinning
Отлетя, ами! Като че вчера беше миналата година по тва време. Mr. Green

# 576
  • София
  • Мнения: 110
Поздрав от моята едногодишна Диана  Wink
Их, голяма сладуранка!

Мяуче, радвам се много, че всичко е наред при Нико! И той е едно слънчице!

Пожелавам лек финал на бременността на Юхчевата и леко раждане на едно прекрасно пуфкаво бебе! baby_neutral
Определено ще е пуфкаво, по размери на главата е трябвало да се роди преди 1 седмица.  smile3560

# 577
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Честит празник на Диди ! Прекрасна малка сладкишка е тя, Почти Безобидна ! Да ви е много здрава !  Hug

Ирка, хайде чакаме вестиии и стискам палци всичко да мине по мед и маслоо !  Peace Hug

# 578
  • София
  • Мнения: 110
Междувременно още две наши февруарки се отбелязаха - с момче и момиче, нооо не са си дали благословията и няма да ги вписвам на първата страница.  Flutter

Ирка, хайде чакаме вестиии и стискам палци всичко да мине по мед и маслоо !  Peace Hug

Благодаря, Съни
! Явно пак ще съм бременна 9 месеца, ама не бързам заникъде. Искам си голямо (е, хубу, средноголямо  Crazy ) и износено бебИ.  Heart Eyes И родено нормално.  bowuu

# 579
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327


... станахме на 5-тилетка Simple Smile Да са здрави и щастливи февруарчета 2010  Hug

# 580
  • София
  • Мнения: 110
Честита петилетка, Безобидн@! На твоето и на останалите ни февруарчета! Да са здрави и щастливи всички дечица!

# 581
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
 Hug
Гледам отговор ... Юхууу ... "А, станали сме лели!" ... Ама ... още 9 дни има Simple Smile

# 582
  • София
  • Мнения: 110
Hug
Гледам отговор ... Юхууу ... "А, станали сме лели!" ... Ама ... още 9 дни има Simple Smile

Има, имааа...  preggo

# 583
  • Мнения: 1 067
Хаха и аз всеки път като видя нов отговор и тичам да видя имаме ли си бебе  hahaha
Юхуу леко и безавариино и здраво пухкаво бебе на финала  Hug
Честит рожден ден на всички праснали февруарчета   bouquet

# 584
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те момичета! минавам да поздравя всички дечица вече на 5г, да са много здрави, щастливи и много обичани!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт