Как бързо времето отмина - петдесета ФЕВРУАРСКА тема вече е в архива! (51)

  • 61 323
  • 726
  •   1
Отговори
# 630
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 422
Аз да ви питам: смятате ли да си пускате дечинята с предния набор в първи клас?
Не. Не и в България. Не виждам абцолутно никъв сми. Дали ще губи време в гимназията или в унирвиситета/на трудовата борса, what does it matter? Joy

Пък и Люсето съм я родила оправна (съгласно поговорката, роди ме мамо...)

Далче, много благодаря за каавето. Аз съм вече на 2 кърмачески (мляко с кафета), но главата ми тежи, все едно съм снощна. Tired

# 631
  • Мнения: 1 067
И Явор е с набор 2009, но не мисля да го оставям да повтаря, не виждам смисъл.

# 632
  • До Балкана
  • Мнения: 100
На мен ми минават такива еретични мисли, но да видим до къде ще я докараме. Той Бо нито е редовен, нито изпъква с нещо освен с инатлив дебилизъм, та разубеждавам се с всеки изминал ден!  Grinning Може пък до догодина да проговори на иврит, знам ли го.... Joy

# 633
  • Мнения: 304
Далче, като те чета и имам чувството, че за моя Калоян пишеш  hahaha Hug Дали няма някаква роднинска или друга висша връзка между двамата?
Аз мисля да оставя господина да си изкара дейностите с набора, нищо, че е почти в предния. Няма изявено желание да се занимава с каквото и да е, освен компютри и всичко свързано със софтуерните им конфигурации, макар че вчера смятахме от 0 до 10 доста успешно. Знае буквите, правим опити да ги свързваме, за писането- там е пълна трагедия. Притеснява ме, че като оцветява все още излиза от очертанията и прави хаотични линии, а в къщи не мога да го накарам да се занимава изобщо. Заявава ми, че се държа като госпожа и с характерния "инатлив дебилизъм", прави всичко останало, пули се, блещи се, но не и заданията.

# 634
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Борил пък е прекалено увлечен от телевизията, някаква наследствена обремененост ще да е. Като малка бях влюбена в телевизията, сега и той. Та, един ден, понеже се чуди баща му вече с какво да го наказва, му написа на един лист първите 4 букви от азбуката да ги направел като за домашно, защото от филмите бил затъпял. Стоя отстрани и се подхилвам под мустак, щото знам до къде ще доведе. Та, първите три А-та ги бива от там насетне едни бесни грацаници, ядосани линии до скъсан лист. "Аз така си ги пиша и ги харесвам, пък!" беше обяснението, баща му тегли една майна на деца, свят и мир, къде наум, къде наглас и туй то беше с домашното.  hahaha Оцветяването пък, Бобиш, какво не му харесваш? Любимия цвят е черен и с него се избива всичкото бяло, което е имало смелост да застане насреща му.  Grinning Така е, младежта има други потребности да се изразява, авангардни! Аз съм бабичка вече, не мога да претендирам за модерност и естетичност.

# 635
  • Мнения: 163
аз съм бабичка вече, не мога да претендирам за модерност и естетичност
newsm62

# 636
  • София
  • Мнения: 6
Е не, още има тема  Crazy
Здравейте и от мен, аз търсин инфо за Тасос в бг мамата и ей така носталгично реших да проверя темата  Laughing   Изненадах се! Ще ходим там края на месеца и да събера малко инфо Simple Smile

Аз съм решила Марти да го пусна с набора, ще е на 7.7 ма много важно! 2 години ще са с малкият в 1 детска , ще си отдъхна да се разкарвам насам натам да ги събирам. 

Хубав ден от мен!!!  bouquet

# 637
  • София
  • Мнения: 110
Ку-ку!

Диди ще тръгне на 7 и половина на училище, макар че доста хора ми викат да я пускам по-рано. Аз не виждам смисъл.  Crazy

Ай, няма ли да почнете да пишете тук, шсъ забраим, шсъ затрийм...  Rolling Eyes

Поздрав за тез, дет нямат фб:
Скрит текст:

# 638
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Юхуу, пу-пу Simple Smile Прекрасни са  Hug

Поздрав и от моите малки  Wink
Скрит текст:

# 639
  • Мнения: 163
(Почти) безобидната, твоите малки вече хич не са малки...  Heart Eyes
На Юхича няма да коментирам, че вече го направих. Grinning
Да не е съвсем постно, да си кажа, че Алекс ще си тръгне на училище с набора и толкоз. bowuu
И пак по темата да споделя, че ни тресе кандидатстване след седми клас (ама без треската). Laughing

# 640
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Коте, къде се цели щерката? Дано да е изкарала отлични оценки и да е в желаното училище  Hug

# 641
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 422
Късно е тепървА да почваме да пишем, но все пак, за доброто старо време, да драсна 2 реда.

Нямам нищо по същество наум, затова ще препотвърдя намеренията си Люся да тръгва на у-ще с набора (2010), както направихме и с Калина (също февруарче) и съм изключително доволна (всъщност все ми е тая, дъ демидж из дан).

За Николчо още е рано да мислим, но той пък ще е категорично с набора си, щото не знам докога ще го коригираме, но ако се коригира, няма да е толкова голям наесен когато му дойде времето, колкото са (били/ще бъдат) каките.

Впрочем той ще е ученик октомври-ноември-декември-януари, „хвърляме” го на ясла, противно на всички препоръки да НЕ го правим. Естествено внимателно и пр., но решението си е наше и си го взехме без колебания. Не ми се дава, но няма как - оцеляването е на дневен ред. Tired

Котич, не знам на къв етап сте, но... късмет! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Видях четири прекрасни дами, една от които все още съвсем невръстна, но неотстъпваща по красота на останалите три. Сори че така под общ знаменател. Mr. Green

# 642
  • Мнения: 163
Коте, къде се цели щерката? Дано да е изкарала отлични оценки и да е в желаното училище  Hug
Амиии, по принцип вариантите са приложен дизайн в НГПИ, архитектура в СГПАГ, Френската (Mr. Green) или друго с интензивен френски. Неволно (или не чак толкова Sneaky) я запалих по чудото на френската реч, ти ще ме разбереш. Grinning
Оценките са прилично добре, смятам. Отличен на матурата по български, много добър по математика и шестици по всички предмети. Балът ѝ е 31 и нещо, но пак за Френската вероятно няма да стигне.  tooth
Абе, каквото стане - стане, не се впрягам. Казала съм ѝ, че каквото и да излезе, значи това е било най-добрият вариант за нея и за момента (както казах вече) не ни тресе голямата треска. Но сме нетърпеливи да разберем резултата, де. Утре е ден за подаване на документи (йей!).  Mr. Green

Котич, не знам на къв етап сте, но... късмет! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Вж. по-горе (и мерси).  Simple Smile

# 643
  • До Балкана
  • Мнения: 100
 smile3519 Охо, има дейност! Ех, какви красоти видях! Heart Eyes

# 644
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
 Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт