Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 564
  • 733
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 478
Стефис да ти е жива и здрава каката и да минат леко тинейджърските години Simple Smile
Танева той Иво днес вече успя да падне от масата, но явно е както ти казваш с желязна глава защото плака една минута и след още 10 пак беше на масата. Вярно си е че няма кой да го смъква после като остана сама ама дано до тогава му мине мерака.

Днес с малката направихме първата разходка за половин час в парка, просто беше грехота в това хубаво време и да стои и тя вкъщи. Утре ако е хубаво времето плануваме да излезем на разходка и с двамата ама ще видим как ще се получи.

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 14
 Здравейте на всички. Да честитя първо на патерици именника на Фейт, а и на другите именници.  Simple Smile Да е жива и здрава рожденничката на мама Стефи. Да е отличничка каката и да помага много, а малката да се оправя бързо.  Peace
Стаси, много е сладка малката, та дори и да не се е усмихвала много.
Ние сме добре,но ме е страх от тея грипни епидемии дето ги съобщават, пък това топло време си е голяма предпоставка.   Хайде лека вечер на всички.

# 452
  • Мнения: 47
Стефи, честит рожден ден на Габи - да е здрава, да има късмет и истински приятели. Хриси, пак ли милата  ooooh! Да й минава бързо, в групата във фейса имаше един компрес с извара за ангина. Ако искаш да го потърся и да ти пратя?

# 453
  • Мнения: 175
Стефи, честит рожден ден на порастналото ти красиво момиченце! Да е много здрава и много, много щастлива! Целувки от нас за рожденничката  Hug Heart Eyes

# 454
  • Мнения: 175
Танева, мерси за видеото  Grinning Аз диетата е правя за мен си, за моето самочувствие като жена  Hug За жалост или
 за радост не мога да съм като жената от видеото  Mr. Green

# 455
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Танева,те сега главите им са като гумени.Удрят се по 100000 пъти на ден,но нищо им няма.
Рошли,браво на вас.Дано утре да излезете и с двамата вече.
Дени сега се е научил,ако не е на неговата да си бие главата където свари.Днеска така се изджаса в таблата на леглото му,че сега едвам го приспах там.Обяснявам,че така него го боли,да не се удря,ама кой ме разбира.
Ние в Петък сме на рд и дано всичко е ОК и да сме добре,че това време е направо болест.

# 456
  • Мнения: 184
Благодаря за пожеланията милички  Hug
Рошли, големи бонбони твоите дечица. Дано и за напред все така да се гушкат(малко вероятно  Mr. Green )

И един въпрос имам. За детските чух, че тия които имат 2-ро дете, трябва да ходят за бележка, като тази която вадихме за еднократната помощ. Някой чувал ли е подобно нещо?

# 457
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Стефи,мисля,че казаха нещо такова на новините,но не съм сигурна.
Рошли.големи сладури Ивко и Дария.
Ние след малко излизаме да се поразходим и за ДК.Дано не завали и да побяга малко на площадката,че после спи като къпан.

# 458
  • Мнения: 478
Добро утро,преди малко се излюпихме,голям кеф да спят всички до късно(не ми завиждайте,че както казва КАлина,ще ви умрат хлебарките вкъщи hahaha)
Поръчах вчера от прочутата Зелена Енергия на АКва Сорс,за баткото,за имунната с-ма,много се чудих какво да му дам,първо мислех нищо,но определено има нужда,и апетита да му събуди,че е скелет милия.Магдалена яде повече от него,онзи ден чак се разрева,че неискал мед да му давам..инат е.
Очаквайте в събота сняг,най-накрая да видим ,дали ще вадим шейните

# 459
  • Мнения: 478
Стефис Иво се оказа много любвеобилен батко, но е още малък и не внимава покрай нея размахва ръце крака и редовно я цапва, но за сметка на това тича да я види като се разплаче и я гали и даже ако и я няма бибата понякога и дава неговата(много грубо и я навира в устата ама важен е жеста). Надявам се и като порасне малко да продължи да е така добре настроен към нея.
За детските има идея да трябва такава бележка за поредността на децата. Свекърва ми тея дни ще ходи към социалните да подава за детските и ще и кажа да попита и после ще докладвам ама сигурно си трябва. Дано само да не и направят проблем че съм и пратила само една такава бележка за еднократната помощ, а те сигурно и за детските ще и поискат.

# 460
  • Мнения: 41
Здравейте  Mr. Green Да се разпиша и аз, че скоро не съм. Не, че има нещо ново при нас. Еднообразие отвсякъде . Но скоро ще свърши  Whistling Даже като чета как вече имам бебоци на ясла и как се приспособяват, ми се свива майчинското сърце.
Иначе Лазо е голям дивак. И той се катери навсякъде- по столовете, по масата, на раклата, на секцията, на количката( в движение и у дома като е паркирана и достига ключа за лампата и бойлера), на дивана..... абе страшна работа. Дано Господ да го пази от сериозни инциденти.
Новия му номер е да се храни сам с хляб. Голяма радост е и не дава вече да му давам. Иска сам, което много ме радва.
Отивам да пия кафе докато има реклами. Хубав ден от мен   bouquet

# 461
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Абе какво пак и стана на тая мама,беееее? Пак някакви размествания имам аз

Пак ще идваме в Пловдив,но само за една седмица.Ихуйййййййййййййййййййййй!На 31-ви ще тръгнем,минаваме през майка,тропосваме и Цвети и заминаваме на Панагюрище,на фирмен банкет. После аз оставам в Пловдив,Ванко си идва тука.Като му се обадих и той много топло прие идеята Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 462
  • Мнения: 478
ужаснооо,пак новия облик,тия хора или са тъпи или се правят на такива,не разбраха ли,че нито е красиво,нито удобно...няма да пиша!!!

# 463
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Ужасен е пак новия облик.Искаме си стария,че е по добре с него.
Ън,да се оправя скоро баткото и да му мине ината скоро.
Лина,искам и аз при мама,ама ще е чак за Великден поне засега.
Мози,всички са такива диваци сега.При нас новото е,че вече си откопчава сам количката от днеска и незнам как ще го опазвам,че в движение се откопчава,слиза и хуква нанякъде.Май от ден на ден стават все по щури.
Снега идва от Неделя,ама казаха,че няма да ни затрупа и щяло да е само за 2-3 дни.Четох,че и Февруари дават да има рекорди с много топли дни.

# 464
  • Мнения: 526
Здравейте!
Рошли, извинявай, но рядко влизам и то набързо. Честита ти втора радост! Да ти е жива и здрава госпожицата! И честита ви първа разходка  Hug Как се чувстваш? Успяваш ли да се възстановиш с емоционалната умора?
Вчера ходихме на първия ни преглед при АГ-то. Всичко наред с изключение на едно. Лекарката видя една сянка над плода и не се разбра дали е от секциото и е шева на матката или е нещо друго и така ....утре съм при специалист и пак ще ме гледат. Дано да е наред всичко.

Общи условия

Активация на акаунт