Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 575
  • 733
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 478
Хейй,много сте се разписали тия дни,спрете се деее hahaha 
Данаека,споко,то и в сняг се излиза навън.Всички си седим като вас вкъщи,свиква се,настройваш се и готово,плюс това Зори отброява,малко остава до пролетта Joy
Нали знаете ,че в България има два сезона-Ебаси тая жега,и Ебаси тоя студ Grinning  То за нас угодия все няма,каквото такова,нито ще е първата,нито последната зима,плюс това досега хванахме промоция,нито снях нито студ,а тя зимата почти мина,споко,не се нерви за глупости,няма как да промениш атмосферните условия  Naughty
Ние сме добре,видяхме се днес със Стаси,най-накрая се добра до нас Grinning
На Маги и останаха още 2 ваксини,но не бързам,да минат епидемиите пък тогава.

# 481
  • shumen
  • Мнения: 18 024
Ън,спрях да се ядосвам за каквото и да е и още повече за глупости.
Ние и в сняг излизаме,само да не е голям студ.Може само за ДК да е,но се излиза.
Днеска ходихме на рд и си изкарахме чудесно.Само дето малчо не се спря и за секунда на едно място и всичко беше в движение.Като ми пратят снимки ще кача да го видите с риза какъв е мъж.

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Цвети има гъбички Simple Smile Супер! Сега ще стои без памперс и ще я мажа с разни мазила.

Ей тука ще ходим в петък   http://kamengrad.thracian-hoteliers.com/
Разрешавам да ми завиждате

# 483
  • Мнения: 526
Благодаря за стиснатите палчета  Hug Hug Hug
Оказа се Синдром на изчезващия близнак  Rolling Eyes Били са двечки, но е останало едничко  Sad С бебо всичко е наред...само дето се почувствах ужасно, когато разбрах, че е останало само едно бебче. Дано се развива добре. Предписаха ми дофастон превантивно.

Отивам да облужвам малката, че ще се приспиваме.
 Hug Hug Hug

Лина, хайде да се разменим, а  Whistling Ти гледаш малкия бяс, а аз ще разпускам  Whistling

# 484
  • Мнения: 478
Пипи,наистина гадно,божа работа е,но се радвай че е здравичко Hug
Линааааа,гад такаваааа,още от днес почвам със завиждането,и това значи че някоя от вечерите ще се напиеш здраво hahaha  Ние си търсим СПА,много ми харесва този,но за съжаление не ни е по джоба,за сега към Велинград клоним,пък да видим,чак март ще е,дотогава ще ти завиждам  hahaha

# 485
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
То и на нас ни е скъп,ама ще ходим на банкет от фирмата на мъжа ми.

# 486
  • Мнения: 2 802
Благодаря за стиснатите палчета  Hug Hug Hug
Оказа се Синдром на изчезващия близнак  Rolling Eyes Били са двечки, но е останало едничко  Sad С бебо всичко е наред...само дето се почувствах ужасно, когато разбрах, че е останало само едно бебче. Дано се развива добре. Предписаха ми дофастон превантивно.


Наистина е ужасно  Tired сега обаче е важно другото бебче да е добре  Hug

Ееее Лина ... прекаляваш вече  Mr. Green стига си хайманосвала, ми идвай да се видим пак  Hug

В неделя няма да ходим на бебе  Sad ... Рошли е болна и отлагаме срещата докато се оправи  Hug

# 487
  • shumen
  • Мнения: 18 024
Пипи,наистина е ужасно.Дано е наред всичко с бебчо.
Лина,искам и аз,ама не се знае кога ще ме огрее.
Фейт,да се оправя скоро Рошли.
ММ е болен и сега е в изолатора или по-точно другата стая.Дано не зарази Дени,че ще се побъркам тогава.
Хаха,ние стягаме шейната от утре и пак навънка,ако завали за малко.

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Пипи всичко си е божа работа,по важното е всичко да е ок и да си износиш и родиш едно здраво бебче.Казах те ли вече на Ива,не знам те толкова мънички могат ли да го осъзнаят и разберат.Моят син като научи беше супер щастлив,но тя разликата им е много голяма,а той много отдавна ни питаше кога ще си имаме бебе.
Лина как се справяте без памперс,тя използва ли куку,как реагира като се на пишка.А от какво се хващат тия гъбички при толкова малко бебе.Първото като ми е момче,сега някои неща са ми нови и неясни,макар че мисля че се справям добре.Но днес и мен ме изненада, за първи път след баня докато е мажех с тоалетното мляко се напика на дивана,добре че постилам дебела пелена та спаси положението.Иначе по някога като и се пишка ходи и си взима сама кукото,но нищо не казва и докато свалим памперса половината го е из пишкала в него и малко остава за кукото.Това лято мисля да пробвам да и махна памперса,но ще видим тя каква сметка си е направила.

Рошли оправяй се бързо и пази малките сладури да не се разболеят от теб.А малката Дария пак ще я видим,само вие да сте добре.

# 489
  • Мнения: 294
Пипи важното е , че всичко е наред с другото бебе, много късмет и лека бременност до края  Hug

lina_bs много ти завиждам , да знаеш  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Еееееее, жалко , че няма да може де видим сега Дарка  Sad така се бях настроила и тъкмо уреждах да гледат Тони с 300 зора  Mr. Green Ама нищо де , другия път  Heart Eyes

При нас нищо ново, Тони ходи с желание на ясла, аз съм много доволна за сега, гледат ги добре, винаги е сменен и чист като го прибирам . В понеделник съм на работа вече  Grinning

# 490
  • Мнения: 606

Лина смрадликата е много ефикасна,но щом е много подсечена виж какво ще ти изпише и ЛК.Ива-Мария най много си поти крачетата в къщи.След буйките и купихме и от прословутите пскъпи пантофи на Бефадо,но с тях се поти още повече и  и се оцветяват чорапите от стелките.


taneva73, а дали сте избрали подходящия модел пантофи. Пантофите зимен вариант ли са? Ако има хавлия отвътре, а държите детето в топло помещение, нормално е да се изпотят крачетата. Ако не са зимни, просто сменете модела. Има дечица, които са предразположени към изпотяване и целогодишно носят по-отворени моделчета крачето да диша Simple Smile

# 491
  • Мнения: 526
Тоя малкия бяс в почивния ми ден се събуди в 6,30  #Cussing out А така ми се спеше, взех я при мен да полежим още малко, но уви  Tired
Благодаря за успокоенето и пожеланията   bouquet Аз също така философски гледам на нещата.
taneva73 не, не сме казали на Ивка, че ще става кака, но явно усеща промяната в мен, защото до сега не е проявявала интерес към корема ми и пъпа.

# 492
  • shumen
  • Мнения: 18 024
Пипи,те всички са така.И моя днеска се събуди в 6.30 и сега тича като обезумял тука.
Навънка вали сняг и май няма да излизаме.Дано утре поспре,че да излезнем,че тука полудява.
Танева,и Дени докато каже половината е в памперса.

# 493
  • Мнения: 526
Пипи,те всички са така.И моя днеска се събуди в 6.30 и сега тича като обезумял тука.
Навънка вали сняг и май няма да излизаме.Дано утре поспре,че да излезнем,че тука полудява
Сняг  Shocked Shocked
Дай да ги съберем двамата да си беснеят заедно, докато им излязат всички дяволи, пък ние по едно кафенце за разкош  Whistling

# 494
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Какво му е на тоя сняг та не изкарвате децата? Да не би да е отровен?

Общи условия

Активация на акаунт