Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 593
  • 733
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 217
Здравейте на бързо...
Стаси, снощи прочетох, че даваш Тантум на Али. То не е ли за деца над 5г.?

# 571
  • Мнения: 224
Здравейте на бързо...
Стаси, снощи прочетох, че даваш Тантум на Али. То не е ли за деца над 5г.?
От 8 кг телесно тегло може да се дава по 1 впръскване.

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Лина -  да в този на нашия пазар работи Нуб.

# 573
  • Мнения: 175
Емма е болна  smile3518
Това за добро утро Sad((

# 574
  • Мнения: 184
Здравейтеееееее  Peace Живи и здрави сме все още  Mr. Green Чики  Heart Eyes Hug
Нямам много време за писане и четене, че дребния звяр спи само по 40-50 мин. на ден. В това лошо време съм като такси по цял ден. Все някой трябва да водя и вземам от у-ще. После домашни, нали края на срока идва. И домакинската работа край няма... Абе забавно ми е всеки ден.
Ева, дано не е нещо сериозно и Емма бързо да оздравее  Heart Eyes
Стаси, дано и Али се оправи бързичко. След всяко заболяване, ще се шашкаш все по-малко. Това не значи че няма да се притесняваш, но ще действаш по-спокойно и обмислено.  Hug
Лина, оправили се дупето на Цветето?
Ън, случва се и на Хриси повече от 1 път да бомбандира памперса, но от 2 пъти повече не е било скоро. Явно детето е с право черво  Wink
Това е от мен за сега, че съм на повикване Wink и всеки момент може да ми звъннат  Mr. Green

# 575
  • Мнения: 201
Привет!
Всички болнички бързо да оздравяват.
Лина аз съм с двете ръце ЗА женската вечер.
На Ники снега не му харесва много, затова днес го водих в МОЛ-а. Нямаше много хора, побяга малко и му се доспа. Взех една количка от ония оборотните, дето са на входа и го приспах. Той си поспа, а мама пи кафе и разгледа намаленията. Добре ми се отрази разходката.
Днес излезе първото класиране за ясли, в което участва и Ники. Не е приет, не че искам да го приемат още сега. Но леко се притесних, за яслата, която ни е второ желание и имаме 19,5 /които не са малко/ имаше свободни места и въпреки това е отхвърлен. Та явно ще си почакаме.....да видим до кога.
А между другото, вчера я посетих въпросната ясла Патиланци и много ми хареса, двора е голям, посрещна ме една мила леля, обясни ми разни неща. Каза, че има доста деца под 2 години и да не се притеснявам. Надникнах в една стая за игра, беше чисто, имаше много играчки... останах с добри впечатления. Като се постопли ще отида да видя и яслата на Тони.

# 576
  • Мнения: 7
Здравейте!  Hug
Най- вероятно не ме помните, то и няма как като пиша от дъжд на вятър пък и съм със сменено име (преди бях dennisa Simple Smile ).
При нас нищо интересно. Моята Емма вади сега втори кучешки зъб, има общо 13 засега. Не съм мислила сега за ясли има време дотогава, а и не ми е ясно с работата ми какво ще стане- много, много не искам да се връщам там. Тези дни разбрах, че от 1.04 има промяна в точките за класиране за ясли и детски градини- отменят точките за месторабота на родителите, тоест ще има точки затова, че работят, но няма да има значение районът на местоработата им. Повече подробности има в сайта за прием. Това за Пловдив де  Grinning
Стаси_ можеш и сега да смениш педиатъра на Али, трябва само да пуснеш молба, мисля че беше към Здравната каса. Бързо оздравяване   bouquet
Скорошно оздравяване и на Емма на мама eva_82   bouquet

Забравих да кажа, че май само на мен ми харесва новия облик на форума- някак си ми е по- изчистено, още повече като скрих страничната лента (там където се показват рожденни дни и някакви други теми), а и сложих програма, която скрива реклами. Ако искате, ще Ви пиша коя е.   bouquet

# 577
  • Мнения: 201
Ееее Фрамбуеса добре, че каза за промяната в правилата. Нямаше да забележа. Ще ги прочета после.
Чики, аз все още къпя Ники в коритото. По-лесно ми е, а и той много се забавлява вътре. Като се стопли, ще му купя джапанки или някаква постелка да не се хлъзга на плочките и ще започна и аз прав да го къпя, по набързо, че сега си е играчка с това корито.

# 578
  • shumen
  • Мнения: 18 055
Добър вечер!
Ева,бързо оздравяване на Ема.
Стаси,аз на своя глава му дадох само сега,но днеска го заведох на друг лекар и ми изписа същото-Виброцил,Витамин С и Цинабсин за хремата.Според нея е изкарал вируса и от там е тази хрема.От снощи вече спи спокойно и не се буди и дано се оправи,че и на мен ми е жал като се буди така.
Ън,Дени пълни памперса по няколко пъти,а и на гърнето ходи.Днеска го бях изтървала и се подсече пак много лошо чак до кръв.Незнам от зъби ли,от какво ли,но вече няколко пъти му става така като стои повечко време.
Офф,аз да се оплача-от днеска и мен ме лепна вируса и сега гледам да не заразя и Дени пак,че тогава лошо става.
Аз също още го къпя в коритото,но като се стопли още мисля да сме в банята вече,че сега там е студено.

# 579
  • Мнения: 47
Ън, памперса е пълен всеки ден по 2 пъти задължително, ако надвиши тази бройка и на нея й се зачервява дупето.

Ева, бързо да се оправя Емка  Praynig  Hug

Ние утре сме на ДК, да я видим колко е пораснала моята мома  Heart Eyes И за последната ваксина засега. Зори, Ники добре ли я понесе? Понеже май само ти писа, че сте я сложили  Thinking

И да се похваля, че утре идват мама и тати малко да ме отменят, че ММ заминава на ски до неделя. Та ще мога да ида на козметик и да се поразходя по магазините малко  Mr. Green

# 580
  • shumen
  • Мнения: 18 055
Чики,ние също е сложихме.При Дени нямаше никаква реакция,но той никога не ми е вдигал Т от ваксини.
Ама при вас ДК не са ли отменени заради грипа?
ОО,и аз искам мама и татко,ама няма да е скоро.При тях сега е голяма зима,а и тука ни затвори снега само в града.В това време не рискувам да пътувам,а и още повече към Шумен и Варна е още по студено и снежно.

# 581
  • Мнения: 47
Данаека, при нас няма обявена грипна епидемия и ДК си се провеждат.

# 582
  • Мнения: 224
За къпането ... и ние отдавна мислим да я къпен под душа. Ще купим от Джъмбо постелка и ще се мокрим  Mr. Green Ама да се постопли лекичко, че банята не се затопля и поне във ваната водата е топла  Mr. Green
Аз да се похваля, малката спи вече спокойно и денем и нощем, явно минава. Толкова страх не съм брала никога, а не беше чак толкова сериозно. Ама ей го на, за първи път ми е, ще ме извините, че досаждах толкоз  Mr. Green А за Тантум Вердето, след като ПОколоко ми каза за 5те години, звънях на бившаата ми лична, на една приятелка доктор, казаха в редуцирани дози може да се пръска, когато е наложително. А вярвам, че определено й помогна  Heart Eyes

# 583
  • Мнения: 201
Добро утро!!
Стаси - сега дишай-издишай. Браво, че й е минало на Аличка. Явно ушенцата са я притеснявали. Та се чудя, как може твоето педи да не провери. Децата най-често страдат от гърло и уши и често вървят в комплект. Аз колкото и пъти да съм водила Ники, винаги пипа и ушите.
Чики - Ники никак не я понесе, нито температура, нито някакви други реакции. Но той никога и не е вдигал от ваксините темп. Като я слагаха питах педи да очаквам ли реакция, тя каза -НЕ, после влезе сестрата да я бие и на излизане ми вика - ДОБРЕ Е ДА СИ КУПИТЕ ЛЕПЕНКИ КУЛПАЧ, ЧЕ МОЖЕ ДА ВДИГНЕ ТЕМПЕРАТУРА. само поклатих глава и си тръгнах, нищо не му дадох, просто го следях.
Скрит текст:
остават само 49 дни

# 584
  • Мнения: 224
Зори и аз това се чудя! А й казах, че имам съмнения, че я болят, но всичко беше отнесено към зъбите. А аз винаги ще твърдя, че възпалено гърло и уши, температура и болести връзка със зъбите имат само до толкова, че те понижават имунитета на детето и спомагат да лепне по-лесно нещо...

Общи условия

Активация на акаунт