Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 566
  • 733
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 41
Здравейте от снежно Търново Simple Smile Да се разпиша и аз , че тези дни не ми остава много време. Само прочитам по диагонал и до там. Много неприятно с този студ и сняг тук. Малкият подивява из дома, но гледам всеки ден да излизаме. Поне за кухня, до магазин и днес до Мол-а.  Mr. Green Сега знам, че Нуб ще се зарадва  Whistling Crazy
Данаека не го мисли за яслата. Има време. Ти кога ще го пускаш на ясла? Лазо му предстои уж април и не го мисля. Каквото такова.
За къпането - къпем го през 2-3 дни с косата,а всяка вечер ръце,крака, дупе, лице и зъби. Корито не ползвам поне от половин година. Директно с душа в банята.
За разхвърлянето и играчките - ужасно е. Не мога да го тъпя. Прибирам играчки по 100 пъти на ден. В момента съм ги редуцирала до 10-тина играчки+ ride on кола+ люлеещ слон. Не му трябват повече. Той е без това си играе с нашите вещи - телефони, дистанционни, принтер, капаци, шишета...... Най-новия номер е да ходи и да взема щипки от сушилника и да бяга. Като крадец се промъква зад гърба ми и ги взема. Много е смешен
Аз отивам да подремна, че днес е кукнал в 7.

# 616
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Мози,аз на ясла ще го пускам септември.Исках да е от юли,ама тъкмо ще свикне и пак наново,че нашата в Чолаковци,август му казаха,че ще са ваканция.
Стаси,аз и сега като го няма рева за него,а тогава незнам.
Ние сутринта мислех да не излизаме,ама нямаше как.Взех го с мен за ДК и после до магазина,а сега като стане ще видим дали ще го изведа за малко пред блока.
Танева,не стои,не стои мирен.Само ти така си мислиш.Ако стои трябва се да яде нещо,иначе скача в движение и затова сега мисля за някакви колани.
Аз ставам,че отивам да чистя и да полегна малко,че ме мързи много.

# 617
  • Мнения: 224
Данаека , вие нали не сте се делили? Кога намери време да ревеш за него? Не трябва да сме толкова вманиачени.

# 618
  • Мнения: 7
Зори   bouquet Твоята триколка е хубава, а на втората, която си показала не ми допада пластмасовата част от дръжката. Общо взето сега взех да се чудя между твоята и тази, която ви споделих  Grinning

# 619
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Привет от Пловдив Simple Smile

# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Привет Лина,сега в Събота и Неделя ли ще ходите на спа с ТМ.Докога ще си в Пловдив.Че всички сме навити на нова среща.

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
До друга събота съм тук.

# 622
  • Мнения: 526
Здравейте и от мен! Тук във Варна е меко казано ледено. Най-добрата кола е джип или Лада Нива, а ако се уредите и багер, ще сте супер.
Малката лепна от някъде ангина. Вчера я водих на лекар, малки налепи по едната сливица  ooooh! От къде я лепна  ooooh! Та сега се лекуваме с антибиотик  Tired Та така.

# 623
  • Мнения: 2 802

Привет, мривет  Mr. Green Hug


Мози, вие вече и зъбките ли миете? Браво на вас  Hug Как свикна, как го го научи  Crazy

# 624
  • Мнения: 217
Алоха Hug
Да Фейт, през ден го мием в коритото в банята, но май наистина ще вземем да разредим. Всъщност малкият се поти докато спи. Ни еси взимаме душ всяка вечер, не може и дребното да не г Hugо изчипаме, ама...май ще го даваме по спокойно  Crossing Arms Сори, за снощния пост, ама писах от тела, а и ми спе спеше и поста е направо уникален, то как да рабереш нещо от него  Mr. Green
Фрамбуеса, нашата триколка е такава http://www.kolino.eu/bg/products.php?cat=35# , само багажника ни е пластмасов, а не платнян- цената беше 110 лв., а е подобна като на Зори. С метална конструкция, в магазина измънкаха гаранция- 3 месеца, ама то да не се налага. Тежи 10 кг. и не сме пробвали да я лсагаме в колата още.
А и ние от 1 седмица мием зъби, но със силиконов накрайник и паста- Аквафреш- детска. Много му харесва, даже си отваря устата  #Crazy Явно добре му почесвам венците, където ще излизат кучешките зъби, защото се размазва от кеф (а не вярвах, че щя отваря изобщо устата). Май налучках момента, кога да почнем, сега като го мъчат зъбите зяпа като гардже и чака да мием зъбки smile3532 .

# 625
  • Мнения: 478
Ивчо вече е добре няма и помен от вируса, явно е същия вирус който и аз изкарах и за който говори Ънфоргивън. Така че отново приемаме гости Simple Smile Ако още сте навити за неделя ще ви очакваме Simple Smile
Поколоко и Иво имаше такъв период с реване докато го къпехме и то продължи около месец. Ние обаче го къпем направо под душа и решихме проблема като го изкъпахме в коритото и го поливахме с канчето както когато беше мъничък. Оказа се че го е било страх от звука който издава водата докато тече от слушалката. Процедирахме по следния начин: първо не го къпахме нялколко дена да позабрави, после го изкъпахме една вечер в коритото с канчето като го оставихме да плиска вода и да си играе и ние играхме с него беше му много забавно, на следващата вечер го къпахме пак в коритото, но понапълнихме малко вода да има първо да се поплацика и докато се плацика бавно пуснахме слушалката и той не се уплаши и му дадохме малко да поиграе със струята да свикне и така го изкъпахме в коритото със слушалката и след това вече минахме на без корито, отначалото се разплакваше само като мием косата, но вече свикна и не плаче. Къпем го през ден.
За яслата тази новина за промяната на критериите много ме зарадва. По моите сметки ще се класираме защото ще сме с 2 точни отгоре заради Дария Simple Smile Април месец сигурно ще подам документите и след като отпадна критерия за месторабота ще мога електронно да си подам заявлението Simple Smile Юпиии Сега ми остава само да измисля коя ясла да ни е първо желание, но сигурно ще е Слънчо туко виж с Тони са в една група поне да си има другарче, така или иначе освен Патиланци всичките други са на едно и също разстояние Simple Smile

И аз мисля тези дни да започнем с миенето на зъби, купих му паста за зъби и за начало ще пробвам с гумения накрайник от гелчето за зъбки Бочко. Ако много хапе ще му купя нормална четка за зъби за деца и с нея ще караме, дано да е съгласен да си мие зъбките преди лягане.

Още нещо си мислех да казвам ама забравих Simple Smile

# 626
  • Мнения: 175
Момичета
благодаря, че ни мислите  Hug Hug Hug
Емма е все така, за сега подобрение няма  Sad Беше още една  кофти нощ, с много събуждания....
Пипи, много лошо  Sad дано да се оправите бързо!  Hug Praynig
Какво стана....болести..болести... Sad всеки се разболява...


П.П. зъбите си  ги мие Емма от доста време насам, кога правилно, кога не, но аз винаги първо аз и ги мия после давам на нея. След което взимам  моята четка и почвам да си ги мия като и показвам как става  Grinning

# 627
  • Мнения: 41
Мози, вие вече и зъбките ли миете? Браво на вас  Hug Как свикна, как го го научи  Crazy
Много му харесва да си мие зъбите. Явно хванах момента , в който го мъчеха зъбите, и от самото начало му хареса. Използвам силиконов накрайник и паста за зъби Нендент.

# 628
  • Мнения: 2 802
Алоха Hug
Да Фейт, през ден го мием в коритото в банята, но май наистина ще вземем да разредим. Всъщност малкият се поти докато спи. Ни еси взимаме душ всяка вечер, не може и дребното да не г Hugо изчипаме, ама...май ще го даваме по спокойно  Crossing Arms


По принцип е така, съдите по себе си, но той е още малък, не се въргаля навънка в боклуците, не бяга и не тича толкова, че да се изпоти много и за това си мисля, че не е наложително толкова често къпане в корито, специално за зимата говоря. Виж лятото ние сигурно всеки ден ще се къпем  Joy

Браво на деца, които вече мият зъби Hug Моята зъболекарка каза, че след година и половина може да започнем, а то като гледам на там отиваме  Crazy та ще се замисля да взема и аз една четка за зъби и паста  Mr. Green

Ех Ева ... много гаден вирус е хванала малката явно  Tired Стискай зъби и дано се оправи по-бързо  Praynig

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ле-ле... вие вече зъби миете,а нашите още не са излязли.Напълно излязли са само долните 2 резеца.Отдолу 2 кътника,отгоре 3 резеца и 1 кътник са пробили,но толкова бавно се мъдрят и растат,че не знам кога ще излязат целите.Иначе ако и бръкна в устата хапе,за отпечатък стават,но за миене няма да е скоро.
Ние Ива-Мария я къпем през ден още в коритото,но откакто се е родила си я къпем в банята,без да я отопляме и със слушалката на душа я поливаме.Баткото като бебе го къпехме в началото в спалнята на топло,с канче поливахме,сега при нея няма такива лиготии,тя си е свикнала със слушалката и си и харесва.Имаме си гумирана постелка-мече,и лятото ще започнем права да я къпем.
Тази зима какво стана много болести,бързо да се оправят всички дечица.
И да питам майките с по големи дечица купувате ли енциклопедиите на Била.Тези със стикерите,сега започна продажбата на 3 книжка.Аз се чудя да ли да я купувам,ама Мишо я иска,а много трудно и с много размяна се събират стикерите.

Общи условия

Активация на акаунт