Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 529
  • 733
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 201
Данаека - честит ти имен ден, да си носиш със здраве и гордост името и Дени повече да те слуша Grinning

# 241
  • Мнения: 2 802
ЧИД на Данаека, както и на всички празнуващи на днешния ден  Heart Eyes
Бъдете живи и здрави!!!



Хахах Ева, то ако няма причина трябва да ти дойде  Mr. Green ама ако не сте се пазили ... и да стискаме и да не стискаме, тя работата вече е станала  Joy

# 242
  • Мнения: 478
Честит имен ден на Данаека,да си жива и здрава,да те слуша Дени и по-малко нерви през тази година!
Пипи,честито,лека бременност,и сега едно братче за Ивка!
Евааа,какви си ги вършила бре моме Grinning,споко,каквото-такова,не го мисли,ще ти дойде Hug
Цяла седмица съм с двете чавета,сега излизаме за кухнята,добре че позволява времето да се излиза,иначе щеше не 1 а 10 седмици да ми се види..

# 243
  • Мнения: 294
Здравейте мамита  Heart Eyes

Ехххаа, много хубави новини  Simple Smile Пипи ЧЕСТИТО , лека бременност и накрая едно здраво и послушно бебче  Heart Eyes

Ева82 стискам палци  Praynig дано да се наредят нещата така както на теб ти се иска  Heart Eyes

Данаека ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ! Да си много здрава и щастлива и да слушаш Дени  Grinning

И ММ има имен ден днес, слагам почерпка и от мен за негово здраве  Heart Eyes



# 244
  • Мнения: 184
Честит имен ден на всички празнуващи днес   bouquet Да са живи и здрави и много обичани  Hug
Днес се завръщам в сивото ежедневие с всичките приятни и неприятни задължения. ММ си беше 15 дни в къщи и много ми хареса. Сега ми липсва помошника ми  Wink ама ще свикна пак да се разчеквам сама  Sad

# 245
  • Мнения: 201
Нубче - честит празник и на ТМ, много да те слуша, заплатата де му увеличат и цялата на теб да я дава Grinning Grinning Grinning
Тони - свикна ли вече, кога ще го оставяш за по цял ден на ясла? И да знаеш, че ми е много скучно без теб в парка Hug Hug Hug
Фейт, ти пусна ли заявление за яслите? Коя ясла ще пишеш като първо желание?
Е тъкмо се прибрахме и слънцето се показа, а беше такъв студ.. Crossing Arms

# 246
  • Мнения: 294
Зори аз ходя на парка ама теб те няма  Heart Eyes Миналия четвъртък и петък след като го взимах в 11.30 ходихме на парка , а днес излязохме в 15  часа, че той нали спи по 1 път на ден и в 14 часа се е наспал  Mr. Green Та сигурно се разминаваме  Simple Smile
Иначе за сега си ходи до обяд, ако не плаче много другата седмица може да го пробваме и да спи там  Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 217
Алоха  newsm68
Честит имен ден на всички малки и големи, по- специално на Данаека Да са ни живи и здрави и да има носи само късмет името им!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Бръмбъра се събуди, до по- късно...

# 248
  • Мнения: 2 802
Фейт, ти пусна ли заявление за яслите? Коя ясла ще пишеш като първо желание?

Да, записах го само за Слънчо  Crazy и си чакам до на есен, дано все пак го вземат там  Mr. Green
А ти подаде ли?

Нубче ... ЧИД на ТМ  Hug

И на мен ми липсва помощника, ама няма как, пари трябва да се изкарват, че само на моите не можем да чакаме  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 201
Още неееееее Чудя се коя да пиша като първо желание - Слънчо или Патиланци
Ти колко точки събра? Аз ще съм с 19 или 20 и ме страх да не би пък да го приемат много бързо, моята работа е хем ми се иска, хем не ми стиска..... Ама тия дни ще го пусна...

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Здравейте! Честит имен ден, Данаека! Много здраве и щастие,  и по-малко да се удря Дени и на теб да ти е по-спокойно!
Нуб, честит именник и теб!
Рошли, малката е голяма бонбонка, дано и да е послушка, че и на теб да ти е по-лесно.
Стаси, пък ти това дето си го преживяла е наистина кошмарно. Лошото е, че колкото и човек си мисли че в такива моменти може да постъпва другояче, страхът надделява и човек действа неразумно. Дано все някога си намерят майстора такива хора!
Пипи, честито второ бебче, леко бременеене!  Peace

# 251
  • Мнения: 526
Уф, най-накрая  ooooh!
Честит имен ден на именниците! Да ви е само на късмет името и здраве да ви носи!
Нуб, да ти е живо и здраво милото! Да те радва и слуша повече  Party
Благодаря за позравитие! На 16-ти съм на пръви преглед и ми е малко притеснено. Постоянно ми е лошо, гади ми се, повръща ми се от всичко, да не говоря, че от храна най-много ми се гади.
Нещо не ми се иска момче  Whistling момиченцето си е по-гальовно  Whistling, а момченцето.....не мога да си се представя с мъжко  Thinking

# 252
  • Мнения: 2 802
Още неееееее Чудя се коя да пиша като първо желание - Слънчо или Патиланци
Ти колко точки събра? Аз ще съм с 19 или 20 и ме страх да не би пък да го приемат много бързо, моята работа е хем ми се иска, хем не ми стиска..... Ама тия дни ще го пусна...

Ами аз в началото писах няколко ясли, ама после махнах няколко и оставих само Слънчо, с надеждата, че след 4/5 отхвърляния все до септември ще го вземат  Mr. Green Лошо става ако евентуално решат и го приемат по-рано ... тогава ще е весело Crazy
По принцип заявлението можеш да си го попълниш без да го подаваш. В смисъл такъв попълваш си всичко и виждаш колко точки събираш, чак тогава натискаш бутона за подаване ако искаш. Тя мама Сиси така направи, но и тя още не ще да я пуска и само и стои в застой заявлението сега  Mr. Green
Аз имам само 18 точки  Whistling

Пипи ... каквото дойде такова  Mr. Green аз лично като че ли пак искам момче  Mr. Green
Ако тази бременност е по-различна от другата, значи може и да е момче. Кога ти е термина  Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 224
Данаека , честит имен ден, много здраве и късмет ти пожелавам.
Нуб , честут имен ден и на твоя мъж, да ти е жив и здрав и много да те слуша  Hug
Аз исках да имам второ момиче, бях категорична... Но вече не съм толкова сигурна, искам момче, за да ме обича и мен някой  Crossing Arms Това моето само при баща си ходи, прегръща го, целува го, гали го.... Аз й казвам "ела при мама", тя отива при него, сгушва се и казва "тата". Мен веднъж не ме е нарекла мама  Crossing Arms Направо ми идва да я оставя гладна някога  Mr. Green  Майтапа на страна, ама ми е много гадно понякога, като я викам да я гушна, тя се вкопчва повече в него  Crazy Та искам момче и мен да гушкат  Mr. Green

# 254
  • Мнения: 526
Аз исках да имам второ момиче, бях категорична... Но вече не съм толкова сигурна, искам момче, за да ме обича и мен някой  Crossing Arms Това моето само при баща си ходи, прегръща го, целува го, гали го.... Аз й казвам "ела при мама", тя отива при него, сгушва се и казва "тата". Мен веднъж не ме е нарекла мама  Crossing Arms Направо ми идва да я оставя гладна някога  Mr. Green  Майтапа на страна, ама ми е много гадно понякога, като я викам да я гушна, тя се вкопчва повече в него  Crazy Та искам момче и мен да гушкат  Mr. Green
ох разбирам те! Ива се гушка в мен, но види ли баща си, ме забравя  Crossing Arms А баща й е за бой  Naughty щял да й купува детска играчка - резачка, детски инструменти ....Абе аз мома ли имам или кво! Naughty #2gunfire Побеснях направо!
Фейт, на 16-ти ми е първия преглед. По справка на калкулаторите в нета ( които отчитат що-годе вярно) термина ми е 28-ми август. В жегите  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт