Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 543
  • 733
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Скрит текст:
http://prikachi.com/images/171/6930171Q.jpg
Скрит текст:
http://prikachi.com/images/474/6930474M.jpg
Скрит текст:
http://prikachi.com/images/464/6930464S.jpg
Да ви почерпя с каквото имам в къщи,че красиви снимки не мога да качвам.
Днес Ива-Мария празнува един от своите именни дни.Да ни е преди всичко много здрава,спокойна и усмихната.

# 271
  • Мнения: 478
Честит имен ден на малки и големи именници,да са здрави!
Танева,ейй страхотна почерпка,най-обичам домашно приготвените неща,взимам си от всичко,но най-вече от баклавичката,да ти е жива и здрава Ива-Мария,много да слушка Hug

# 272
  • Мнения: 201
Честит имен ден на всички именници!
Танева - почерпката ти е страхотна...много да те слуша малката именничка, да расте здраво, усмихнато и безгрижно дете.
Днес в Пловдив е направо пролет.... много обичам слънчевите дни, очертава се дълга разходка.

# 273
  • Мнения: 2 802
Днес в Пловдив е направо пролет.... много обичам слънчевите дни, очертава се дълга разходка.

Ахаа ... даже до сега бяхме навънка  Crazy
Ти що не се обади  Crossing Arms Mr. Green

Танева ... честито и на твоята малка госпожица, да ти е жива и здрава  Hug

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Здравейте!Влизам и аз да почерпя за именния ден на моята кукла Йоана!Искам да е здраво и щастливо дете, а и да хапва повечко.LaughingПочерпете се, макар и виртуално за нейно здраве.

Честит имен ден и на Ива-Мария на Танева,Ивелин на Рошли,Ивайло на Велвиамо,Калоян на Ина....дано и аз да не забравям някой.Да растат всички дечица здравички и безгрижни.



# 275
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Здравейте! Честито на именниците -малки и големи. Да са винаги засмени   bouquet
Цвети е болна.Кашля,носа и тече като чешма,очите и сълзят. Дойдохме си болни от Пловдив.
Днес Ванката има имен ден. За това ще имаме височайши гости. Най-накрая майка му реши да дойде. Сега не знам как да се държа с нея.

# 276
  • Мнения: 175
Честито на всички именници!
Тенева, честита именничка, да расте  много здрава  и щастлива! Чудесна почерпка  Heart Eyes
Данаека,много съжалявам за свекър ти.
Скрит текст:
Моя свекър  е чудесен човек, за жалост той също има зл. тумор  smile3518
Аз вчера се чувствах много гадно и виновно, Емма  беше много ревлива и отказваща да яде...сготвих и две любими яденета само и само да хапне а тя като е научила това "НЕ " и само това казва и от време на време клати пръста в знак на отрицание  Crazy Като се развиках, разкрещях, едва си сдържах нервите да не е ударя...ама вярно много ме ядоса, а тя като сви едни вежди, едни обърнати джуки, като наведе надолу глава и като  закапаха едни крокодилски сълзи направо супер гадно ми стана  Tired  Явно милото не е добре нещо, тази сутрин повърна сериозно на два пъти  Confused Чух е и да кашля няколко пъти, почнах да давам нурофен, витамин Ц и судал дано скоро да отмине Praynig
Хубавото е , че ми дойде...толкова щастлива  за такова нещо не съм била  Mr. Green
Уфф..сто часа пиша 12 реда  Crazy

# 277
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Ева и моя свекър е страхотен човек и аз затова съжалявам.Дано се позакрепи и да поживее още малко,че и Дени много го обича.Отидем ли на село той се лепва за него и не признава никой друг.
Аз сега чакам ММ да се обади и да каже със сигурност дали ще идва да ни вземе.В Четвъртък са му казали,че има свиждане и ще пътува пак до София да го види.
Аз също днеска се карах на Дени,а той като се разрева съжалих.Сега го гушках докато заспи,ама той ми прави сърдити муцунки.
Зори и при нас е пролет и излезнахме от 10,че до 12.30 бяхме навънка.Сега като се наспи пак ще излезнем да се разходим,че в нас не ме свърта сама с него.
И честит имен ден на всички именници-малки и големи.Да са живи и здрави и много да ни радват.

# 278
  • Мнения: 224
Данаека , дано се закрепи свкър ти.
Аз на дребната се карам само, когато прави нещо опасно за нея, дори онзи ден я нашляпах, защото бръкна в една кутия  с кабели.... тя беше затворена, малкото лайно се добарало до нея и рови вътре, а пих вода далеч от нея за секунди .... 3 пъти го направи, като на 3тия път я шляпнах по дупето. Ами и да ми се разсърди, няма да съжалявам, повече ще съжаля, ако се нарани! Пък да й готвя ново ядене, защото не иска да яде... Ако имам пюре й го давам него, ако нямам или яде, или седи гладна...
Като се замисля, май открих причината да предпочита баща си  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 217
Хилоуууу  Hug
Аз моят калпазан май повечко го шляпам  Crazy но здраве да е, няма да помни на тази възраст, все пак не го удрям силно, ама си го шамаря де  Joy Joy Joy, че друго не помага. Все едно е глухо това дете, а чува много добре.
ЧИД на Ива-Мария на Танева,Ивелин на Рошли,Ивайло на Велвиамо,Калоян на Ина....дано и аз да не забравям някой. Да са живи и здрави, и голесми късметлии в живота.  newsm51  Gift
Да ви се оплача. Моят Пламен, вече ента нощ не ни оставя да спим, то зъби ли бе да го опишеш  #Crazy Събужда се нощем, изправя се в леглото и реве, докато не го вземем при нас. Какво ли не го правихме, пяхме, люкахме....не и не, при нас и заспива като пън. Върти се и мрънкоти по някое време, но спи. Млякото още си го търси като наследство, вода не признава. Аз от 3 месеца млякото му го правя много разредено, белким се откаже, да ама не  Whistling Днес на детската площадка ми направи цирк, рева, тръшка се, абе пълна програма ои то заради играчките на другите деца. Много е нервен и направо ми идва да се  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Снощи пак ни изнесе от неговите програми, а през деня е под мен, в/у мен, най- често в мен или висящ на анцунга ми  ooooh! Вече не знам къде да се дяна и скрия. Вчера го оставих на майка за няма и 2 часа и не спрял да обикаля из нас да ме търси и като влизах в нас от входната врата си чух сирената  #Crazy Лудница....Сега следобед трябва да ходя на зъболекар и пак трябва да го оставя на майка и направо ме е страх, дали ще се държи прилично или ще реве....хем ми е мъчно, ама да свиква вече... не може така, пффффф.
Много писах айде бягам да се оправям, че да излизам, а колко ме е шубеее  от зъбаря, като знам колко работа съм му отворила с моите зъби  ooooh! Хубав ден от мен!

# 280
  • Мнения: 526
Здравейте!
Да са ви живи и здрави именниците! Нека имената им носят само усмивки   bouquet
Днес имам 2 именника у дома и да почерпя

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Най-после се прибрахме в 15 ч.,не иска да заспи на вън и се разнасяхме пак на ръце.Благодаря за пожеланията за Ива-Мария.И аз да честитя на всички ИМЕННИЦИ и техните родители,носещи прекрасните имена на този хубав празник.Най вече на :
Ивелин на мама Рошли
Ивайло на мама Велвиамо
Йоана на мама beefeater
Ива на мама Пипи дългото чорапче,и честита радост и лека бременност
И на Калоян на мама Ина
.
Да ни растат здрави,умни,усмихнати и лъчезарни децата.
Весел празник на всички!!!
Данаека дано господ си му е отредил още дни на твоя свекър да си поживее и да се порадва не само на Дени,ами и на друго внуче.ЧИД на теб на патерица и на ТМ днес.

# 282
  • Мнения: 184
Честит имен ден на всички малки и големи именици. Както казали хората- от кал да си, Иван да си  Wink И тъй като са много, не се наемам да изброявам, защото все някой ще изтърва.  Mr. Green
Родителите ми и половината род и те са именици, та да се чуди човек кой по-напред да уважи  Twisted Evil
Приятна вечер на всички и наздраве за тяхно здраве   bigdance2 cheers

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ън - искрено завидях на твоите дечица,това се нарича обич между брат и сестра,как само и храната си делят.Дано все така да се разбират и обичат за напред.
Нашия батко често крещи  и гони малката от стаята като му дърпа и къса нещата.А тя пък нищо свое не му дава,а много от играчките са от него когато беше бебе.И се почва едно дърпане......
Зори много хубави снимки,това във музея на восъчните фигури е било доста интересно.А на това виенско колело вози ли се? Аз от много години вече не се качвам че ми прилошава.

П.П.Въпрос към всички със съдомиални машини -Миете ли тигани на Тефал в тях и разваля ли се вътрешното покритие и от вън боята.Моите от вън са червени и сиви и не смея да ги мия в съдомиялната.И още таблетките на Сомат по средата с топче ли са като тези на Финиш? И могат ли да се делят лесно на половина или се натрошават на ситни парчета? Моята е малка и трябва да слагам половин таблетка,в момента ползвам на Astonish 5 in 1,но са много твърди и трудно се делят на две.

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 16:19 от taneva73

# 284
  • Мнения: 201
Бийфийтър - да ти е жива и здрава малката принцеса, а пък за яденето не се тревожи - колкото, толкова...важното е да е здрава.
Лина - честит и именник и на теб, тъкмо си мислех къде се изгуби, а то Цвети била болна. Бързо да оздравява!!!!
Танева- музеят на мадам Тюсо, наистина си заслужаваше цената на билета. Беше много весело и интересно. Колкото до прословутото Виенско колело - много съм разочарована. Качвахме се на него, но да се возим е силно казано, платихме сума ти пари и цялата работа е да те качат на най-високота точка, да погледаш малко Виена от високо и да те свалят. Не че не беше красиво, ама Виена може да я видиш от високо и от други места и то безплатно... много бях разочарована, да знаете ако ходите във Виена - да не се качвате на Виенското колело...На мен лично най-голямо впечатление ми направиха замъците. Но не дават да се снима вътре, а сама отвън Уникални са, вътре има и музей на Сиси, заедно с нейни вещи и рокли. Наистина е като в приказка...
За тиганите - аз съм пускала моя 1-2 пъти и нищо му няма, ама общо взето, той като се мие лесно и си го мия на ръка. За таблетките - мисля, че Сомат имат и такива дето са без синьо топче, ама не съм много сигурна. Защо не пробваш течен препарат. Аз послдедно съм с такъв и съм много доволна, освен това, наистина можеш да си дозираш колкото искаш.
Еееееееееее друго си е хубавото време, изкарахме почти 4 часа навън с Ники, поигра си на воля детето. Засякохме се най -после с мама Нуб, даже успяхме за кратко да се видим с мама Ева и малката Валерия. Ники така се умори, че едвам си изяде млякото с ориз и откърти...

Общи условия

Активация на акаунт