Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 514
  • 733
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 294
Хайде и тук да ви почерпя  Heart Eyes малкото ми момче има имен ден днес  Simple Smile Да ми е жив и здрав  Heart Eyes
Честит празник и на всички останали именници  Heart Eyes Heart Eyes


# 406
  • Мнения: 2 802
ЧИД на Тони  Hug и всички които също празнуват, но се скатават  Mr. Green
Утре пък моя мъж има имен ден, та добре се получи щото ще сме на банкет на фирмата му вечерта и ще се размине с черпенето  Mr. Green Баба и дядо ще дойдат да гледат малкия и ще видим как ще мине  Crazy

# 407
  • shumen
  • Мнения: 18 009
Честит имен ден на Тони.Да е жив и здрав и много да слуша мама,тате и бате.
Честит имен ден и на всички големи именници.
Фейт,приятно изкарване утре на банкета.
Аз чакам ММ и свекъра да си дойдат всеки момент и да видим каква ще е реакцията му като види къде ще го докарат.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Честит имен ден на Антоан на мама Нуб.
Желаем му много здраве,да не боледува в яслата и да намери много нови приятели там.

ЧИД и на всички други празнуващи.

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 14:15 от taneva73

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Честит имен ден на Тони и от нас с Йоана. smile3525

# 410
  • Мнения: 478
Честит имен ден на Тони и всички други именници малки и големи, да са живи и здрави    bouquet
Да си похваля детето най-накрая влезе в крак с имунизациите и сега чак на година и половина ще си има по график имунизация.
Вчера правихме групова консултация на децата, голямо забавление беше. Даричка вече е 3600 гр и е пораснала с 2 см, а батко и само получи боцване в крачето и го претеглихме около 11 кг ама колко е висок не знам.
Вчера се чувствах като супермен, защото успях за втори път да приспя двете деца едновременно съвсем сама.

А сега да питам нещо пловдивските мами, може ли да се подаде заявлението за ясла на място в някъде, защото в електронния вариант няма как да си попълня местоработата, тъй като може да се избере само някой район в Пловдив пък на мен работата ми е в Русе и немога да го попълня това поле. Някой ако има идеи да казва Simple Smile

# 411
  • Мнения: 526
Здравейте!
Честит имен ден на всички именници!   bouquet  bouquet  bouquet

В това разкошно време аз бях на работа  Cry, но утре дано да е пак е хубаво и сме на вън.

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Браво Рошли ще влезеш и ти в ритъм,дано все така децата да са послушни.Относно заявлението и аз още не съм го попълвала,но ходих при директорката на Патиланци,да говоря с нея.Най добре иди до яслата която си си избрала на първо място и попитай директорката.Знам че може там на място да го попълните и да го пуснете.Успех.

# 413
  • Мнения: 47
Важно съобщение за всички, които са финансово закъсали  Mr. Green -превели са детските  Mr. Green
Това съобщение много ме зарадва   bouquet  Hug

Преди две години на този ден видях двете чертички, никога няма да го забравя  Heart Eyes

# 414
  • shumen
  • Мнения: 18 009
Браво,Рошли.Ще се справяш май скоро с двете деца сама.
ММ и свекъра си дойдоха и сега релаксират.Дано утре пак е хубаво времето,че да сме навън с Дени,че тази вечер едвам го удържахме.Все влизаше при дядо му и не го оставя да си почива.

# 415
  • Мнения: 478
Честит имен ден на всички Атански и Атанасовци,на Фейт на мъж ти,да е здрав и много да го слушате,приятно изкарване на банкета!
Ние снощи бяхме на имен ден,изкарахме страхотно,децата удържаха фронта до 12,сутринта поспахме до късно...фук,фук. Grinning
И най-накрая са ми превели детските и за Павел,3 месеца нямах за него,все ще имам проблем аз с преводи и пари...

# 416
  • Мнения: 478
Ън аз тъкмо се канех да питам някоя мама с две деца как стои въпроса с подаването на документите за детски за второто дете. Че ще пращам свекървата да ги подава, то азвече и пратих документите(актовете за раждан и на двамата и копия, бележка за ваксините на Дария и моята лична карта) ама дали няма да поискат още нещо.

Вчера забравих да се похваля, че вече ми пристигна кенгуруто остава само да го изпера и играчките на Ламаз които поръчах на малката. Много съм доволна пристигнаха сравнително бързо Simple Smile
Скрит текст:


# 417
  • Мнения: 175
Честито на всички именници и днес и вчера!
Стаси, малката е много сладка! Simple Smile
Нуб, на патерици честито на момченцето ти, да Ви е много здрав и щастлив!
При нас няма нищо ново затова и не съм писала скоро...
А излъгах.....новото е че диетата ми върви мн. добре и вече съм --  2.5 кг за 9 дни Simple Smile))  Ама как ми се похапва тортичка не питайте....ако почна няма кой да ме спре!!!!  Grinning

# 418
  • Мнения: 217
Писах, писах и всичко се затри  #Cussing out
Фейт, ЧИД на твоят мъж. Здрав, прав и корав да, и още едно малко слънчице да си имате за компания на Пламъчето. Пожелавам ти дълги години да е до теб и да се радвате на живота заедно. newsm51  Gift Весело изкарване на банкета, все пак сте младоженци  Mr. Green  luvbed
Ън, балгородно завид за спането  smile3534 Аз вече  smile3537 smile3538 smile3538
Данаека, бързо възстановяване на свекър ти и бързо да се адаптирате с новата ситуация вкъщи  Hug Децата носят само радост и живот, така че бързо ще се вдигне на крака дядото  Laughing
Рошли, браво момиче, оправна си. Все така да се синхронизират малките  Hug

# 419
  • Мнения: 2 802
Честит имен ден на всички Атански и Атанасовци,на Фейт на мъж ти,да е здрав и много да го слушате,приятно изкарване на банкета!

Мерси, мерсииии  Mr. Green айде тогава една почерпка от нас  Heart Eyes



Иначе от сутринта съм в кухнята и вече сядам да си почина, че да имам сили за довечера. Направих на бързо един тиквеник, една торта и после едни гювечета и стига толкова за днес  Crazy

Рошли ... много ми харесаха нещата на малката, а кенгуруто изглежда доста добро. Каква марка е?
Нямам търпение да се видим другата неделя  Hug
Иначе за яслата питах в другата тема и там ми казаха, че може и на място да идеш  и да говориш с директорката, която да попълни документите за месторабота Crazy
Вашата фирма няма ли седалище в Пловдив, да те прехвърлят евентуално тук  Thinking

Ева, браво за кг ... важното е да устискаш до край с диетата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт