Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 480
  • 733
  •   1
Отговори
# 525
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Ева,Лина ти е казала.
Хей,къде сте всички днес?Да не сте навънка на снега с дечковците.
Ние сутринта ходихме за ДК и до пощата и си взех нещата на Дени,който бях поръчала.Станаха му и съм много доволна.Като се наспи мисля да поизлезнем пак за малко,че много се радва на снега.

# 526
  • Мнения: 2 802
Пак върнаха новата версия  #Cussing out
Да знаете обаче, че горе в дясно можете да изберете опция ... Към старата версия  Mr. Green

Вчера подстригахме малкия с машинката  Crazy започнахме на майтап, той пък взе че му хареса и сега е 7-ми номер  Joy

после ще пиша повече, че сега нямам време  Hug

# 527
  • Мнения: 478
Пак върнаха новата версия  #Cussing out
Да знаете обаче, че горе в дясно можете да изберете опция ... Към старата версия  Mr. Green

Вчера подстригахме малкия с машинката  Crazy започнахме на майтап, той пък взе че му хареса и сега е 7-ми номер  Joy

после ще пиша повече, че сега нямам време  Hug
     

Ауууу,браво че ме светна за опцията,стара версия,немога да свикна,гадна е новата Hug 
Честита прическа,качи снимка да го видим,много хубаво че не реве,нали е мъж,няма да се излага Grinning

# 528
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета.
Да влезна аз да се нахваля едно хубаво  Confused Точно месец след първите сополи на моето сърчице, днес е със зачервено гърло  Cry Цяла нощ не спахме. Тя се задушаваше, давеше, вадеше и кучешки зъб, който забелязах, че успешно е извадила. Има задна хрема и зачервено гърло. Според мен не сме оправили хубаво хремата от предния път и затова се стигна сега до тук.... Сега основно киха, сополи няма. Кашля само, като й се стече някоя храчка в гърлото и се задави... Пръскам ей това в гърлото   http://afta.bg/information-about-aloclair/aloclair-spray          Според педи е мнгоо ефикасно за гърло, а и намалява възпалението на венците... Ха дано. Дава и витамин Ц, ВИброцил, Фенистил иииии май това беше.... Супер сдухано ми е... Сигурно ще се поболея, като почне да боледува както си трябва...

# 529
  • Мнения: 2 802
Ох, Стаси ... много гадно  Tired А това как и го пръскаш, не мърда ли  Rolling Eyes Ако трябва да го сложа на моя син ще е мисията невъзможна  ooooh!

Снимка на офъкания Пламен ще кача утре най-вероятно ... стига да го снимам  Mr. Green

Ева ... Лина ти е казала, отиваш в твоя профил и от там си оправяш настройките  Hug

Днес следобед излязохме и беше като хуна, само ходеше в снега и преспите да гази  Crazy

# 530
  • Мнения: 175
Лина, Фейт, благодаря! Успях! Странното е че не бях пипала нищо в настроики скоро  а днес като влезнах сне виждах ... newsm78

# 531
  • Мнения: 175
 Нещо телефона ми се бъгна и  трябваше да го рестартирам.
Стаси, ужас! Дано се оправи бързо! Hug

# 532
  • Мнения: 47
Стаси, бързо да се оправя Аличка  Hug

Ева, съчувствам ти - и Маги вчера ми разказа играта, а днес си беше супер. Дано и Емма утре е ОК  Wink

Фейт, добре че си ти, иначе и аз не мога да я търпя новата визия   bouquet

# 533
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Стаси,да се оправя бързо Али.
Фейт,не само Пламката е така.И ние само да излезнем без количка и шейна Дени пощурява да бяга.Следобяд като излезнахме се зарови в снега и падна от шейната.Взе да реве,а не се удари.
Искаме снимки на Пламката както е постриган.
Зори,къде остана?Хайде кажи колко дни има още до пролетта.

# 534
  • Мнения: 175
Чики благодаря ти мила  Hug
Работата е там , че тя е така от 4 дни...постоянно мрънка, реве, тръшка се за нещо  smile3511 Дано да е от зъб и да минава този период, че няма да издържа скоро  smile3518
Добре, че при вас е било само ден и дано скоро  да нямате такива!  Hug

# 535
  • Мнения: 224
Ужасена съм направо... ЗНаех си аз, че след първите сополи няма да се спре никога.... Сега и на ясла няма да я пускам, а аз трябва да се върна на работа... направо не знам вече как ще се оправим..... Снощи спа една идея по-добре, дано тази нощ спи вече като хората, че аз съм спала за 3 дни 2 часа.... През деня иначе е супер, играе си, пее, говори по цял ден на китайски... Но нощите са плачевни Sad

# 536
  • Мнения: 201
Стаси - нещо в дупка си пропаднала. Що се отказваш от яслите. Изобщо ли няма да я пускаш или просто го отлагаш за известно време. Според мен още не си претръпнала... и да вярно е повечето деца много боледуват като тръгнат за пръв път на детска градина или ясла. Просто е период и ще отмине. Дано бързо се оправи Аличка.
Скрит текст:
Иначе до Пролетта остават 51 дни.
А до мойчинството колко остава????? Щото от предишното имам само 30 лв

# 537
  • Мнения: 224
Не се изразих правилно... Няма да я пусна на 3ти, а към края на седмицата 6 например. Няма да има време да свикне и трябва болничен да взимам, че на 11ти съм дневна, но нямам избор. А не съм претрръпнала никак и не знам дали бих претръпнала.... Не дупка, а в цяла яма съм попаднала

# 538
  • Мнения: 201
Помислих си, че съвсем си се отказала от яслите. Да наистина времето е кратко и няма да се адаптира толкова бързо, макар че ти го пожелавам. Споко, ще отмине тоя период. Всичко постепенно ще си дойде на мястото. То не стига, че наближава да я пускаш на ясли, ами и е болна. Няма как да не ти е сдухано. Аз нз как ще преживея промяната - да не съм по цял ден с него и да трябва да ходя на работа. То май си е по-голям стрес за майката, отколкото за детето.

# 539
  • Мнения: 224
На мен ми е сдухано като цяло, че се разболя, докато я пазехме страшно много.... Пазехме я точно за яслата. Да беше тръгнала, да знам от къде е... А сега просто седя и се чудя, навън не е излизала, че беше студено, студено не е пила, с болни не е била.... То ще мине, ама мен нервите яко ме тресат.

Общи условия

Активация на акаунт