Да е мирна и щастлива Новата година, здраве и късмет нека всеки дом да има!

  • 57 001
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 224
Стаси, нали знаеш : "ало бабо, обаждам се да се оплача от дъщеря ти "  hahaha hahaha hahaha hahaha
Е така е и при нас Simple Smile До момента изравняваме 1 : 1 с майка ми хахаха тя е лежала с мен в болница, но след раждането ми 1 месец... пък аз преди - 2 месеца, ама кой ги брои  Mr. Green Сега ще видим и с боледуването  Mr. Green

# 706
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Поколоко,Нубче,благодаря.Аз затова попитах дали мога и колко дълго да го съхранявам.Ако остане ще го изхвърля тогава,а дано не се налага да го ползваме пак.Аз много не го харесвам и се дърпах,ама без него само с Виброцила нямаше оправия и сигурно щеше да се влачи още незнам колко така.
Поколоко,на мен ми го даде аз да си го направя мацката и аз знам,че беше вчера.
Фейт и аз така чух и а дано,че изкрейзвам в нас с него,а и вече се чуди каква беля да направи само.Тази вечер така падна и се удари в ръба на масата,че се уплашихме яко,че си сцепи главата,ама не успя.Добре,че не се наложи да ходим в спешното,че ММ беше и пил и незнам какви щяхме да ги вършим.

# 707
  • Мнения: 217
Данаека, свиквай с премреждията. Да те успокоя, моят хубостник има 2 цицини на челото, като рога са му  hahaha hahaha hahaha Едното рогче, за малко да го цепне днес. Но пък за сметка на това днес се сдоби с надута и синя горна устна + малко кръв носа, след като се гониха и щуряха с баба си в нас  #Crazy Синките ги мажа с арника- гел и поспадат. Вече не се изумявам като се претрепе, все гледам да не е нещо сериозно. Моето дете, от 5 дена се осъзна, че може да се катери където намери  newsm78, закъсня. А аз все се молех още малко да не се светне, че да му паза главата от операциите колкото се може по- дълго без тежки падания от високо. АМа здраве да е, ще се гледаме  Crazy

# 708
  • Мнения: 478
Ех не ви е срам, неможахте да изчакате да мога и аз да дойда на детски център Crossing Arms За наказание на следващата почивка на Нубчето пак ще се организирате и ще ме вземете и мен  Naughty  За кръчмата в четвъртък я видях къде е и ако Дария не е нещо нервозна ще дойда поне за малко, а ако има нещо ще спринтирам към къщи то поне ми е на няма и 10 минутки път  Grinning
Стаси и майка ми така вика, че имало кармична справедливост и сега с тея колики на Иво преди и сега на Дария ми се връщало за дето съм била досадно ревливо бебе. И сигурно има нещо вярно защото и ММ е бил много ревливо бебе и сигурно и на него му се връща Simple Smile

# 709
  • Мнения: 224
Рошли , някак си мисля, че по-наказаната си ти с тея учения на ТМ  Crazy Аз съм била страхотно дете до 2тората си годинка. Такава е и Али за сега Simple Smile Но от 2 натам съм спряла да ям и съм станала ужасна... поне за яденето усещам, че Аличка тръгва по моя път  Mr. Green  Mr. Green Но това е положението, раждали сме си ги, ще си ги гледаме....
Данаека , аз съм изтрещяла по принцип и вкъщи задължително има един трезвен, за да шофира. То и ние вкъщи не пием де, но така беше и докато бях бременна. ММ нямаше книжка още де, ама  не близваше, за да е готов  Whistling
И щях да забравя да се похваля. ММ вчера реши да бъде твърд и легна с малката на леглото и след 1 час игри и мятане с чувала, тя заспа сама  newsm44 newsm44 newsm44 За първи път през целия й живот  Mr. Green

Последна редакция: вт, 04 фев 2014, 08:02 от Стаси_

# 710
  • Мнения: 478
Добро утро,ние сме от ранобудните днес,чак да не повярва човек,все след 9 става Маги,смяна пак на графика за деня Grinning
Дали ще има пари до края на деня,че съм замислила един шопинг?? hahaha
За третата сливица-не се маха,защото е регенериращ орган,няма гаранция,че днес е възпалена,утре се маха,и вдругиден няма да се появи пак,а и е орган,който предпазва ,така че не е много хубаво на малка възраст да се оперира,макар че доста хахави доктори го правят,и съветват родители.Аз лично не бих я махнала преди 5-тата годинка,ще е безмислено мъчение.
Моят мъж си е вкъщи с гнойна ангина,заимахх се с 3 деца,неможе да отлепи от леглото,Т-40 градуса,на АБ,слава богу го придумах да носи нон стоп маска,цяла седмица ще си седи у дома,принципно рядко боледува,и досега откакто сме заедно това му е първото сериозно заболяване.
На мен пък вчера ми извадиха мъдрец,та вече се чувствам леееко не толкова умна hahaha 
Стаси,все нещо положително е излязло от гадния ден,може да е за първи,но няма да е за последен път Hug
Ева,как е Емма,какво и изписаха да пие?

# 711
  • Мнения: 294
Добро утро  Heart Eyes

Ън , Тони е от най-ранобудните да знаеш , недей се хвали  Mr. Green още в 7 часа става и то всеки ден  Grinning

Днес ще има майчинство, така че се пригответе с големи усмивки  за шопинг  Heart Eyes
А пък аз днес взимам майчинство , а утре - заплата  Mr. Green

Кафе от мен , за добро настроение  Heart Eyes


# 712
  • Мнения: 224
ВИжте сега... така както ми е тръгнало от понеделник, ще ми върви цяла седмица.... Все първи неща  Mr. Green Днес за първи път малката падна от дивана  Sunglasses И си има вече любимо място за удари... отзад на главата, дето е най-страшно  ooooh! Съседите днес ще викнат сигурно социалните в нас.... Дърпам с прахосмукачката храчки през носа хора.... как се дере това дете, не е истина  ooooh! Бута ме, дърпа се, ама педи каза 4 пъти дневно на всяка цена...

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 7 205
Добро утро  Heart Eyes



Днес ще има майчинство, така че се пригответе с големи усмивки  за шопинг  Heart Eyes
А пък аз днес взимам майчинство , а утре - заплата  Mr. Green



Начи Нубчето ще плаща сметката в четвъртък Mr. Green
Аз пак мисля да ида на Гладиатори,че ми е близко.

# 714
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Добро утро!
Хаха,Ън и Дени днеска се кукна в 7.30 и вече се чуди каква да е свърши.Сега е заритал една тока(в превод топка),както вика той и чакам да видя дали ще счупи нещо скоро.Ама пък ММ ще е виновен,че той снощи го светна,че може да е рита по стените и гардероба и май ще се карам с него довечера.
Ооф,то пари ще има,ама аз с това болно дете и никой не иска да го гледа сигурно няма да мога да ги похарча.Иначе и аз съм се замислила за шопинг,че и всичко му е умаляло на моя син,а после наведнъж,ако го купя ще ми дойде нанагорнище.Затова ми се иска да почвам да му купувам лека-полека пролетни неща,но май няма да ме огрее докато не се оправи.
Ооф,ставам,че пощурява тука и ме дърпа към вратата,ама май няма да го угрее да излезе.

# 715
  • Мнения: 47
Привет и от нас  wavey Маги рядко ме оставя сутрин да седя на компютъра, затова се включвам предимно вечер, но сега се е заиграла със сянката си на стената и мога да си допия на спокойствие кафето.

И аз се замислих за тази трета сливица, като ви чета. Маги също похърква и понякога спи с отворена уста. Миналата седмица на консултацията казах на педи - тя ми каза да сложа възглавничка и че стоенето с отворена уста е навик. Като я видя така, да й я затварям. Притеснява ме, че и навън е така и диша студения въздух, затова и давам биба, поне да диша през носа.

Ехаа, вярно че днес е "Св. Паралей" - забравихме какво е, нали последно декември взимахме  Mr. Green Ще си направим един шопинг и ние, времето се очертава хубаво и днес. Хубав ден и на Вас и много разходки  Wink  Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 224
Ама недейте така сега всички. Споделих ви, не за да ви плаша, а просто да излея емоции. Ако има нещо, вашите педиатри ще го видят, спокойно  Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 58
Неговата невежа майка, нищо не му е правила и като е бил доста по- голям, баща му разговарял с него и брат му и всичко е станало от само себе си, т.е. ММ сам си го е забелил. Няма проблем с инструмента (то се вижда, имам едно прекрасно дете), но спомените му не са много приятни, че си е било болезнено. ВИе какво мислите по въпроса. Аз лично не бързам със забелването, че това може да стане и поестествен начин, а и по този начин, като не е забелено п...о, се предпазва от попадане на мръсотии и инфекции  newsm78



Напълно съм съгласна с теб. Това, което споделляш за мъжа ти се е случило и с моя мъж- много го е боляло, но си го е направил сам,баща му само му е дал напътствия.
 Ние снощи седнахме и се разровихме в Интернет и намерихме една много полезна статия. СПОРЕД МЕН ВСЯКА МАЙКА НА МОМЧЕ ТРЯБВА ДА Я ПРОЧЕТЕ:

Като сложа сайта ми изписва рекламен спам, затова ще ви го напиша, а вие сами ще си потърсите статията Фимоза или забелване на пишлето при момченцата
сайта се казва: babysling-bg
Много сложно го направих, но съжалявам. Не мога да постна директно сайта, за първи път ми се случва подобно нещо.

 Само мога да се моля да не сме му навредили досега с това забелване, защото от вчера се появи  едно като топче отстрани на пишката, когато я забелиш. Само ще наблюдавам да не се възпали. Praynig

Последна редакция: вт, 04 фев 2014, 13:10 от pecata

# 718
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Пецата,стига чети такива неща бе,жена.
Стаси,ами то всички като каза и се вкарахме във някакъв филм и се шашнахме.
Ние сме по добре.Почти няма хрема,не е вдигал Т,ама тази кашлица го изнервя,а мен ме побърква.
Преди обяд го изведох за малко с количката до банкомата,но шопинга няма да стане сега,че ме е страх да сме повече навънка.
Стаси,не е само Али.Дени реве само като ме види вече с Коларгола и Стеримара,а да му дърпам с помпичката сополи е една голяма борба,нямам думи.Да се оправят бързо и да не се разболяват повече поне засега,че се измъчиха и те милите.

# 719
  • Мнения: 41
Привет и от нас! Най-накрая да мога да се добера до лаптоп-а без никой да ми дърпа мишката, да ми чопли бутоните, да маже с пръсти по екрана.......  Mr. Green Време за мен!!! Малкият спи, изпрано, измито, само остана да сготвя!
Стаси и майка ми така вика, че имало кармична справедливост и сега с тея колики на Иво преди и сега на Дария ми се връщало за дето съм била досадно ревливо бебе. И сигурно има нещо вярно защото и ММ е бил много ревливо бебе и сигурно и на него му се връща Simple Smile

Няма справедливост за мен. Аз съм била бебе мечта- спя, ям, спя, ям,играя. Без ревове, без големи истерии, а какъв караконджул ми се падна,....пфф само аз си знам. Ще чакам внуците поне да отмъстят  hahaha hahaha hahaha

За сливиците - май няма никаква гаранция, че няма да избият пак. ММ са му махани на 17г. сливиците и пак има и пак боледува често. Въпрос на организъм и късмет е.

За шопинга- и аз искам , но не в Търново. Искам ей така в София. 1-2 мола и да фалирам ММ  Laughing Даже ми е обещал един такъв шопинг преди да се върна на работа, ама да видим  Whistling

Колгаргола - 7 дни след приготвяне и не по-често от 1 път в месеца. Поне така знам аз от аптекарката в кварталната аптека.

Отивам да си цъкам тъпи игри във ФБ и да си почивам.  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт