Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 192

  • 51 960
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 691
  • Мнения: 3
Здравейте дами,
Видях ,че  има вероятност за раздвижване около Джансел и се зарадвх .Имам предвид сериала,а не игралния филм.Игралните турски филми са нито продаваеми ,нито гледани извън роднински кръг и  професионално задължените .Разбира се ,че ще изгледам последния игрален филм на Джансел , само защото знам ,че щом той се е съгласил да е главен герой в него,то  има защо.Джансел е професионалист като актьор и дори  артист.

Аз не мисля  ,както някои ... ,че  Туба е аматьор-любител като актриса .
Парите от реклами тя печели ,не защото е млад и красив МОДЕЛ,а само защото стана звезда като актриса във филма "Аси"

Тя сама признава ,че въпреки друга нагласа  в началото , ОТДАВНА се е отдала на тази професия  .

"
?---Взели сте решението да станете актриса чак във втория сезон на ''Под липите''.Защо толкова късно го взехте това решение ?

Т.Б.---Тъй като докато учех ,снимайки се в реклами аз печелех пари,играта /актьорството/ за мен бе като хоби.Това мое мислене че е хоби ,продължи дълго време . ''Тази работа някой ден ще я оставя,ще работя това което съм учила''-си казвах постоянно...Но много обикнах и актьорството.Камерата прави едно странно омагьосване...

?---Каква беше реакцията на семейството ви спрямо това ваше решение ?

Т.Б.----Много се напрегнаха.Мисля че цял живот все съм ги притеснявала/съм ги карала да са напрегнати/"
[/b]
Надявам се и Туба да получава  достатъчно предложения  ,за да може да избере  и работи по  професията си-актриса

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 01:13 от smile_smile

# 692
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Тази вечер беше гост в "Беяз Шоу".

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 01:43 от vania_e

# 693
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 694
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на имениците!   bouquet

А с този ден са свързани и... поверия  Simple Smile

Скрит текст:
Поверията на Атанасовден

Българите наричат зимния Атанасовден "сред зима", тъй като народното поверие гласи, че след празника зимата си отива, защото св. Атанас се качвал на своя бял кон, обличал бяла копринена риза и се провиквал от Балкана: "Иди си зимо, идвай лято!"
Ето защо в някои селища на Западна България в ранно утро на Атанасовден хората излизат по високите могили да посрещнат слънчевия изгрев и настъпващата пролет. В района на град Етрополе те палят огньове и ги прескачат за здраве. На връщане жените и децата берат кокичета и кукуряк и се кичат с тях за благополучие и дълголетие (кокичета по дворовете в София могат да се берат още на 10 януари).
В знак на затоплящото се време мъжете в Плевенско се залавят на хоро съблечени по ризи. А в Самоковско вярват, че в деня на своя празник "Свети Атанас забожда главата си в земята", като по този начин я затопля.

Ванче  Hug благодаря ти за новината   bouquet

Ятото е закръглило отново цифрата  Simple Smile




A това го открих във фейса и с мъдрата мисъл още нещо...   Thinking струва ми се, че е Туба / по-скоро Хасрет/, ама... дали е така?  newsm78

Скрит текст:


А пък момента, който са избрали да пуснат това...

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 08:07 от Cveti67

# 695
  • Мнения: 4 535


Добро утро!  Grinning Докато някой спи, друг беше на тенис в Австралия... и още се радва на победата на Гришо Peace Кеф ми е, че и тук виждам хубава новина...3 000 000 заблудени фена  Joy Joy

На мен и на вас, желая още хубавини през деня!    love001

В добавка, един килограм готини турски актьори, със здраве да си ги гледате! Joy

# 696
  • Мнения: 41 933
Добро утро! Hug

ТУБА-3 000 000 фена!Хавесват момичето ни!

Цвети HugНадин HugВаня Hug
Честито на именниците! smile3525
Честито и на Гришо!

Вече е излязал клип за рождения ден на Майя и Топрак,въпреки че е утре!





Приятна събота!  bouquet

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 18:09 от Zlatina3

# 697
  • Мнения: 4 535


A message from Tuba saying : I don't have any account on instagram
رسالة من توبا تقول فيها : ليس لدي اي حساب على الانستجرام

# 698
  • Мнения: 2 116
Здравейте! hug

Хубав ден за всички!  Hug
Празници отново не ни липсват, да са здрави именниците и днес!  Grinning

Не съм чела назад, ама плановете ми за изминалата вече работна седмица претърпяха "чужда корекция" ...  Rage Wink
Десетина странички са се навъртели, но след епизодите ще наваксам  book  да видя какво ли интересно съм пропуснала?

Този колаж май е точно навреме и място... newsm78 Joy в момента и тримата ни ергени са около момата ни Хасрет... Heart Eyes




Приятни минути с епизодите на ЗС по Диема Фемили от 16 часа! thumbsup tv

До по-късно! 55 Scatter

# 699
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 700
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Марги  Hug май само теб виждам в момента, ама... и други ще се появят.  Peace

 ooooh! А аз да се оплача втора седмица чакам прословутата сцена с целувката и...  Mr. Green точно нея да изпусна / как са срязали серията, уж да използвам времето между двете серии за да се предвижа от едно място до друго и...  Sad я изтървах/. Ама добре, че  Wink си имам архив, та...  Peace



# 701
# 702
  • Мнения: 41 933
Здравейте! Hug

Надин HugМарги HugЦвети Hug
И днес времето беше топло и приятно за разходка!С дружките пак си бъбрихме за сериалчетата. hahaha
Досега бях така  #Crazy!Ту Хасрет , ту мач(играе моя отбор) hahahaи водим..

# 703
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Прекрасни гифчета за подписи.



# 704
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Прекрасни гифчета за подписи.





Ванче  Hug меерси!   bouquet

А аватарчета? За такива, като мен с хубави, но...  Sad изчезнали  Peace

Общи условия

Активация на акаунт