Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 192

  • 51 955
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 248
Здравейте и от мен, момичета

Да им е честито името на всички, които носят името Атанас! Да са живи и здрави!  bouquet

Първо и аз да отразя 3 млн харесвания на Туба във фейса. Но само за едно денонощие ятото е нарастнало с още 5450 птици

Ваня Hug хубави гифчета си ни предложила
Надин Hug Туба официално ни заявява, че няма акаунт в Инстаграм. Радвам се за Гришо! Браво на момчето!  Hands Thumbsup
Марги Hug с нетърпение очаквам какви мисли ти са навяли епизодите тази вечер newsm03
Цвети, Злати Hug аз този път  успях да се курдисам пред ТВ-то и игнорирах телефоните yes  И отново се смях  на сцената с "учителите" и "учениците"за това как да се държим, за да се влюбят в нас безотказно. newsm53



И този път чух нещо, което преди това не съм забелязала Peace Прическата на Хасрет е с масури тип Анжелик  Joy



Естествено, че видях и целувката  Peace


Това ми хареса от фейса Peace
Скрит текст:

Хубаво е, човек да си има такъв помощник  Heart Eyes
Скрит текст:

# 706
  • Разград
  • Мнения: 8 243
 

# 707
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ванче  newsm47 newsm03 newsm51


Аз се накиприх  Wink, a може и да си ги сменям  Laughing

Канти  Hug аз изтървах 10-на минути само от филма днес, ама...  ooooh! как ги уцелих...  Sad

# 708
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Информация за минутките.

# 709
# 710
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

На всички, които днес празнуват - да им е честито името  bouquet  bouquet  bouquet

Нищо ново на хоризонта, но пък аватари от последните реклами - бол!
Все още сме в списъка на закупилите Минутките, ама какво от това Whistling

Аз попаднах на непозната за мене снимка от Дубай:
 
и едно интервю от Сабах, преди излъчването на ПС, което не бях чела. Знам, че има и други като мене, та затова го слагам Peace Само не разбрах, кой го е превел Embarassed

ТЯ РАЗКАЗВА ВСИЧКО ЗА СВОЯ НОВ СЕРИАЛ

Тази роля изисква чувство за ритъм.
Сега Туба Буюкюстюн води трескав, забързан живот. От една страна снимките на сериала „Пленителката на сърца”, който ще бъде показан по АТВ продължават, , от друга страна тя чака филма „Питай сърцето си” – който ще се излъчи по кината. Но Туба е скромна, както винаги.


Намираме се през нощта, на улица Teşvikiye в Nişantaşı. Естествено има задръстване. Виждаме едно циганско момиче което използва задръстването, за да продава цветя. Шофьорите не я гледат. Някоя прогонват нашето циганско момиче само с едно движение на ръката. Някои я гледат любопитно и не могат да повярват, че това е Туба Буюкюстюн. Няма бързане в тази сцена! Става дума за снимките на сериала „Пленителката на сърца”, който ще запонче да се излъчва този месец по АТВ.

„Пленителката на сърца” е позната история. В основни линии описва любовта на един богат мъж към едно бедно момиче. Историята е за момиче, което продава цветя на улицата и мъж, който се хваща на бас със своя най-добър приятел, че може да я направи дама и междувременно се влюбва в нея. Естествено веднага тази история изниква в ума ни филма на Одри Хепбърн – „Моя прекрасна лейди”. „Пленителката на сърца” е адаптация на филма в по-ново време. Нека си припомним, че това не е първата адаптация на този филм – филмът на Türkân Şoray, който се казва “Tatlı Meleğim” /Сладък ангел/ и филмът наречен “Sürtük” на Hülya Koçyiğit са също адаптации на „Моя прекрасна лейди”. След тях е ред на Туба Буюкюстюн да стане „Дама”
Продуцент е Томрис Джиртлиоглу, режосьор е Ahmet Katıksız, а сценаристите са Гюл Дериджан и Сертак Ергин. Туба Буюкюстюн играе циганка в сериала, където участват още Онур Сайлак, Джансел Елчин ,İlhan Şeşen, Ünal Silver, Günay Karacaoğlu and Ayda Aksel. Естествено не само „Пленителката на сърца ” е с участието на Туба. Тя изигра и Есма във филмът „Питай сърцето си”, режисиран от Юсуф Курченли, сниман в черноморския регион, който ще бъде по кината от 12 март. Туба е част от една любовна история, която става легенда. Феновете вече са изключително активни в в интернет сайтовете. И те не са само от Турция,те са от целия Близък изток. Почитателите на „Пленителката на сърца” постоянно правят фен-сайтове и с нетърпение чакат „Питай сърцето си”. Ние се възползвахме от възможността и успяхме да говорим с Туба Буюкюстюн.

Любовта ви намери отново ... В сериала „Пленителката на сърца” и филмът Питай сърцето„ има любов. Каква е последователността на любовта в тези проекти?

Във всеки филм или сериал има вплетена любовна история. Но що се отнася за филма и сериала има разлика в периода и времето. „Питай сърцето си” е исторически филм. И за това любовта е във време, в което развитието на технологиите не е напреднало и светът не е така глобализиран. Есма е момиче от черноморския регион. Там тя се влюбва в един мъж и иска да омъжи за него. Тя няма друга цел. Докато си представя това, тя научава, че мъжът, в който е влюбена е християнин. Въпреки, че това не променя нищо за Есма, води до трагичен край и тази любов се превръща в легенда. В „Пленителката на сърца” момичето е циганка. Превръща се в „дама”. По време на това за нея не е важно какво изживява и заради случващото се тя открива, че се е влюбила.

Каква е връзката с феновете ви? Как пазите баланса във връзката ви с тях?

Очевидно ме питате за нещо, за което не съм мислила никога. Държа се абсолютно инстинктивно и всичко се получава естествено. Нямам стратегия. Не си мисля как трябва да се държа или каква трябва да бъда. Имам приятен диалог с феновете си. Става дума за това как да общуваш правилно. Ако успееш да създадеш добър диалог тогава няма никакъв проблем. Когато вървя по улицата някои ме поздравяват, а други искат да говорят с мен. Например, когато снимките започнаха някои фенове дойдоха и искаха да ми пожелаят късмет, донесоха ми шоколад. Седнаха в едно кафе, за да не ни безпокоят. До вечерта успяхме да намерим време, за да поговорим с тях и имахме много приятен разговор.

И така как е извън Турция?

Всъщност за мен няма разлика. Но специално в Средния Изток имаме различно виждане за нещата. Наистина са близко до нас, защото имаме една и съща религия. Има подобна ситуация. Колкото повече отиваш на изток все повече искат да бъдат по-близо до теб физически. Искат да покажат интереса си чрез физическо общуване. А колкото повече отиваш на Запад хората са все по-резервирани.

Успяхте ли да си починете малко след сериала Аси?

В действителност ако кажа, че съм успяла да си почина това би било лъжа. Снимахме с Yusuf Kurçenli филмът „Питай сърцето си” в черноморския регион. И тогава естествено започна подготовката за „Пленителката на сърца”

Как беше снимачния процес?

Вземах уроци по танци. Опитах се открия чувството за ритъм присъщо на циганите, защото тяхното чувство за ритъм оказва влияние върху ходенето им, жестовете им и начина им на говорене. От друга страна започнаха и уроците по диалект.

Взимахте и уроци по акцент и хорон /вид танц - хоро/ за филмът „Питай сърцето си” нали така? Имахте ли затруднения в преминаването от едната роля в другата?

Всъщност кулутрата на черноморския регион и циганската култура са доверчиви. За това и при снимките на „Пленителката на сърца” бях по-опитна. Бих могла да кажа опитът от двата филма се допълваха един друг. Отивах в студиото за филма, а после на снимачната площадка на „Пленителката на сърца”. Ритъмът се променяше незабавно. И това естествено повлияваше на начина на говорене. В един ден, в който ритъмът се смесва ритъмът и диалектът се оказват смесени.

Ако направите заключение относно вашата актьорска игра през годините, какво бихте казали?

Всъщност храня същите чувства както когато започнах да играя, не съм ги изгубила. От една страна си казвам „Уоу, изминаха години”, а от другата – „Изминаха само 5 години и имам много време пред себе си”. Мисля, че участвах в добри сериали. Виждам, че съм играла с добри и стойностни актьори и режисьори. Имах също така уникалния шанс да си партнирам със забележителни актьори като Шериф Сазер. Тунджел Куртиз. Четин Текиндор, Нур Сюрер.

Сериалът „Аси” е сниман в Антакия и вие поживяхте там за известно време и тогава отидохте в черноморския регион заради игралния филм. Предполагам,че за вас е преимущество, че „Пленителката на сърца” ще се снима в Истанбул, нали така?

Наистина е много трудно да участваш в сериали, които не се снимат в Истанбул. Бих отишла, за да снимам филм извън Истанбул, но не знам дали бих направила това за някой сериал отново. Един сериал може да продължи много години и човек свикава с различен начин на живот. Да изградиш нов живот и да свикнеш с него е много трудно. Естествено, че е много по-привлекателно да снимаш сериали в Истанбул. Моят дом, семейството ми, приятелите ме са в непосредствена близост до мне. След като работата приключи се прибирам в къщи.

Вдъхновението за сериалът „Пленителката на сърца” е филмът „Моя прекрасна лейди”, в който участваше Одри Хепбърн. След това в турското кино бяха направени филмите “Tatlı Meleğim” и “Sürtük”. В единия филм участваше Туркан Сорай, а в другия - Hülya Koçyiğit. Сега вие ще играете продавачка на цветя, която става дама. Гледли ли сте тези филми?

Голям фен на „Моя прекрасна лейди съм”. Гледах този филм преди уточняването на проекта и също така обичам много старите турски филми.

И така след Хепбърн, Сорай и Koçyiğit Şoray сте вие. Как ще погледнете на себе си в такъв тип история. Как се чувствате?

Не съм се замисляла за това. Не знам .... Всъщност не мога да погледна на себе си така. Гледам се, но гледам начина по който играя. След изиграването на ролята не си струва. Когато се гледам не си мисля „Охо показват ме по телевизията,в киното!” Нямам такива мисли.

Но от другите вие сте възприемана като звезда. Имате голям брой фенове на широк спектър от географски ширини. Какво мислите за това?

Да наистина създало се е такова впечатление като за звезда, но аз самата никога не съм се възприемала по този начин. Всъщност не съм заинтересована от тази част на работата. Започнах да играя, защото харесвах тази работа. Ако харесвах някоя друга работа нямаше да го направя. И за това у мен не се е създало впечатлението, че съм звезда. В съзнанието си нямам такава мисъл и за това не се държа като звезда.

Имаше в този процес на търсене на ромската култура изненади за вас?

Циганите не са прекалено строги. Например ние изживяваме нещо лошо през деня и това напрежение ни следва. Но те му обръщат гръб и заминават. По-умни са и имат няккаси по-спокойна представа за живота. Но четяйки историята им бях много натъжена, защото са прогонвани отвсякъде. Знаете имигрирали са от Индия до Европа в Средновековието. Естествено в този период схоластичното мислене е доминирало в Европа. Плюс това имало е ясно изразена класова разлика между селяни и благородници. Цветът на кожата е бил много важен, защото е бил знак за благородническо потекло. Циганите, естествено са били тъмни, те са танцували, предсказвали бъдещето. Били са против схоластичното мислене. Обвинявани са във вещерство. В Европа не ги взимали на работа, защото са се местели често. Не получавали хляб и оставали гладни.

Какво е положението в настоящето?
Мисля, че и сега са игнорирани. Всъщност те са третирани като странници. Например – снимаме в Nişantaşı, където продавам цветя между колите. Обикновено не ме гледат в лицето и ме игнорират без да ме погледнат в лицето. Това е болезнено.

Има ли хора, които те познават, как реагират?
Случват се смешни ситуации. Някои казват „Ох, ако снимаш ще си купя цвете”, а някои се смеят, защото са изненадани.

Източник: вестник Sabah
Интервю на Туба от 14.02.2010

# 711
  • Разград
  • Мнения: 8 243
     

     

     

     

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 22:32 от vania_e

# 712
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ооо, Ванче  Wink добре, че веднага направих избор от малкото предложения  Simple Smile, че ако се бях забавила щях да се затрудня страшно.  Peace

А иначе... за инфото за закупените ''минути'', чудя се на тези наши телевизии  Thinking защо бързат да купуват, а после... оставят сериалите дълго да отлежават / като гледам и от рекламите, колко стари дават в момента, че и ги повтарят по няколко пъти  Wink за напълно затъпелите си зрители и... Mr. Green/ Затова и не намирам нищо интересно за гледане - едни и същи неща, дали в различни варианти или в безкрайни повторения.  ooooh!



Защо  Praynig не ни изненадат вече с някой нов проект, та да ни влеят и нова емоция.  Peace

# 713
  • Мнения: 4 248
Цвети Peace честита ти премяна
Ванче Hug прекрасни аватари си ни предоставила. И човек наистина се затруднява от толкова голям избор. Като няма - няма, ама като има... Wink А снимките на Фърат от рекламната фотосесия са много свежи и забавни Peace


Баги Hug и на мен снимката не ми е позната. А и интревюто не съм го чела. Не, че повечето от информацията вътре не сме я чели в други интервюта Peace
Но това не съм го срещала досега Rolling Eyes

Цитат
....Каква е връзката с феновете ви? Как пазите баланса във връзката ви с тях?

Очевидно ме питате за нещо, за което не съм мислила никога. Държа се абсолютно инстинктивно и всичко се получава естествено. Нямам стратегия. Не си мисля как трябва да се държа или каква трябва да бъда. Имам приятен диалог с феновете си. Става дума за това как да общуваш правилно. Ако успееш да създадеш добър диалог тогава няма никакъв проблем. Когато вървя по улицата някои ме поздравяват, а други искат да говорят с мен. Например, когато снимките започнаха някои фенове дойдоха и искаха да ми пожелаят късмет, донесоха ми шоколад. Седнаха в едно кафе, за да не ни безпокоят. До вечерта успяхме да намерим време, за да поговорим с тях и имахме много приятен разговор.
.....

Но от другите вие сте възприемана като звезда. Имате голям брой фенове на широк спектър от географски ширини. Какво мислите за това?

Да наистина създало се е такова впечатление като за звезда, но аз самата никога не съм се възприемала по този начин. Всъщност не съм заинтересована от тази част на работата. Започнах да играя, защото харесвах тази работа. Ако харесвах някоя друга работа нямаше да го направя. И за това у мен не се е създало впечатлението, че съм звезда. В съзнанието си нямам такава мисъл и за това не се държа като звезда.

Явно чрез социалнте мрежи, Туба вече е започнала  по-активно да прилага на практика общуването с феновете Peace

В това интерю отново говори за Шериф Сазер. Мисля, че са се срещнали на снимачната площадка на Розичките и забрадката Явно тя я й е оказала голяма подкрепа по време на снимките на сериала Peace

Да ви сложа още един колаж с характерни  моменти от тазвечерните епизоди Heart Eyes

 

Предлагам ви един линк с прекрасни снимки на една  руската любителка-фотографка. Тази снимка е една от тях

http://www.boredpanda.com/animal-children-photography-elena-shumilova/


Цитат
Затова и не намирам нищо интересно за гледане - едни и същи неща, дали в различни варианти или в безкрайни повторения. ooooh!

Защо   Praynig не ни изненадат вече с някой нов проект, та да ни влеят и нова емоция. Peace

Цвети  smile3521 и аз така

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 23:26 от kanti

# 714
  • Русе
  • Мнения: 6 503
...

Баги Hug и на мен снимката не ми е позната. А и интревюто не съм го чела. Не, че повечето от информацията вътре не сме я чели в други интервюта Peace
Но това не съм го срещала досега Rolling Eyes

Цитат
....Каква е връзката с феновете ви? Как пазите баланса във връзката ви с тях?

Очевидно ме питате за нещо, за което не съм мислила никога. Държа се абсолютно инстинктивно и всичко се получава естествено. Нямам стратегия. Не си мисля как трябва да се държа или каква трябва да бъда. Имам приятен диалог с феновете си. Става дума за това как да общуваш правилно. Ако успееш да създадеш добър диалог тогава няма никакъв проблем. Когато вървя по улицата някои ме поздравяват, а други искат да говорят с мен. Например, когато снимките започнаха някои фенове дойдоха и искаха да ми пожелаят късмет, донесоха ми шоколад. Седнаха в едно кафе, за да не ни безпокоят. До вечерта успяхме да намерим време, за да поговорим с тях и имахме много приятен разговор.
.....

Но от другите вие сте възприемана като звезда. Имате голям брой фенове на широк спектър от географски ширини. Какво мислите за това?

Да наистина създало се е такова впечатление като за звезда, но аз самата никога не съм се възприемала по този начин. Всъщност не съм заинтересована от тази част на работата. Започнах да играя, защото харесвах тази работа. Ако харесвах някоя друга работа нямаше да го направя. И за това у мен не се е създало впечатлението, че съм звезда. В съзнанието си нямам такава мисъл и за това не се държа като звезда.

Явно чрез социалнте мрежи, Туба вече е започнала  по-активно да прилага на практика общуването с феновете Peace

В това интерю отново говори за Шериф Сазер. Мисля, че са се срещнали на снимачната площадка на Розичките и забрадката Явно тя я й е оказала голяма подкрепа по време на снимките на сериала Peace

Да ви сложа още един колаж с характерни  моменти от тазвечерните епизоди Heart Eyes

 



Канти   bouquet колажа е СУПЕЕР!  Simple Smile

Баги, Канти аз пък, като предимно четяща темите за Туба още от преди старта на ПС имам смътен спомен и за това интервю / е,  Wink всичко е невъзможно да се запомни., но сега ми направи впечатление датата на материала и името посочено за режисьор Ahmet Katıksız и ми е странно , все пак филма почва след по-малко от две седмици  newsm78

# 715
  • Мнения: 2 195
Канти,  за колажа newsm10  А и  снимките наистина са страхотни. Докато си дали няма да ни зарадват с подобен албум, попаднах на:

Напомни ми, че не сме съвсем на сухо Wink

И още една снимка открих. Пише, че е колаж Thinking:



Лека нощ Hug

# 716
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 717
  • Мнения: 10 032
Здравейте момичета!  Hug

Известно време не се мярках, но ме беше налегнал един вирус ...  ooooh!
То и сега не съм много излекувана, като не мога да спя по това време...

Искам да поздравя най-напред Антон  на Злати - да ти е жив и здрав и много да те радва!  Hug

Всички именници, ако съм пропуснала!  Hug

И - най-важното!

Честит рожден ден на Мая и Топрак!

Много щастие им желая - да пораснат умни и красиви като мама и тате!    bouquet



Весел ден, момичета!  Hug

Боже, Ванче  Hug, да си жива и здрава, ама направо се изненадах, като ми изписа, че има нов отговор!  Joy Joy Joy в 04.15... hahaha за изненада си е... hahaha

# 718
  • Мнения: 4 535


Добро утро, част от милионно ято! Grinning Хубав ден желая! Peace

Честит рожден ден на двете ни сладурчета Майа и Топрак! Да растат живи и здрави, да радват мама и татко...и нас покрай тях! Peace

Виждам, че Джансел ни е сложил тази нощ линк към филма Тайният живот на Уолтър Мити



Уолтър Мити е съвременен мечтател, който води еднообразен и скучен живот, работейки като фоторедактор в списание LIFE. Той редовно си взима умствена почивка от реалността, потапяйки се в изпълнения с елегантен героизъм, страстна романтика и триумфи над опасността свят на фантазиите. Но когато Мити и неговата колежка, която той тайно обожава са заплашени да загубят работните си места, Уолтър трябва да направи невъобразимото: да пристъпи към реални действия и да се впусне в най-необикновеното околосветско пътешествие, за което някога е мечтал.

Не съм го гледала още, но от няколко дни го има вече и с превод по торентите.

# 719
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

Ама докато се натуткам и то... почти обед стана  Wink



Честит Рожден Ден на вече порасналите ни кукли - да са живи и здрави, да носят много радост на мама и тате!   bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт