Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 192

  • 51 961
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 41 934
Здравейте! Hug

  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЙЯ И ТОПРАК!!! nbirthday baloni
Да растат здрави и щастливи за да радват мама и тати!!!





Лина Hug,благодаря!Оправяй се бързо! Simple Smile

Цвети HugНадин Hug

Приятна неделя! Hug

# 721
  • Мнения: 41 934
Ето и тоалетите на куклите,от туитъра на Онур!

https://twitter.com/AosOnursaylak



# 722
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

И днес си имаме  празник.Да са живи здрави Мая и Топрак, да имат щастливо и безгрижно детство!
Толкова положителни емоции си създадохме покрай тях, дано само хубави мисли и пожелания да ги стигат


А на Туба и Онур им пожелавам винаги да им се радват и гордеят, но и нови роли, та и ние да им се радваме Laughing

Рокличките ги видяхме, сега остава да разберем коя коя рокля ще носи Wink

Хубав ден Hug

# 723
  • Мнения: 10 033


Баги  Hug ето и отговора!  Hug

https://twitter.com/AosOnursaylak

# 724
  • Русе
  • Мнения: 6 503

 smile3501

Браво на Онур, крайно време беше да ни покажат и те, самите малките принцеси, стига папарашки или завоалирани фотографии.  Simple Smile

Линка  Hug благодаря ти за хубавата изненада!   bouquet

 Thinking Макар, че аз предполагах, че за този рожден ден СС ще ни зарадват и с нещо такова, а дано  Praynig и още нещичко  Wink

# 725
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Мая и Топрак!

Късмет и щастливо детство!



Много голички малките кукли. ooooh!
Да не са в Бразилия? newsm78 newsm78

# 726
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Мая и Топрак!

Късмет и щастливо детство!



Много голички малките кукли. ooooh!
Да не са в Бразилия? newsm78 newsm78

Едва ли  Simple Smile

Габи  Wink просто са калени, като мама  Simple Smile

# 727
  • Мнения: 4 535
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Мая и Топрак!

Късмет и щастливо детство!



Много голички малките кукли. ooooh!
Да не са в Бразилия? newsm78 newsm78

Едва ли  Simple Smile

Габи  Wink просто са калени, като мама  Simple Smile





 Правилно, Цвети!  Peace А, и по материя на плата я докарват до мамините рокли Wink

# 728
  • Мнения: 2 229
Здравейте момичета! Hug
Честит празник на малките принцеси!Сладураната със синята рокля е Топрак,а другата Мая.Да не съм ги объркала Thinking Бях ги запомнила така-тази,която прилича на Онур,започва с буквата на мама. Laughing
Да са им живи и здрави, да пораснат щастливи и да срещат само добри хора в живота си!

# 729
  • Мнения: 2 116
Здравейте! hug

Хубав неделен ден за всички! Hug



За малките госпожици на Туба и Онур- МАЙЯ И ТОПРАК, честит рожден ден!  newsm06 newsm59
Здрави и щастливи, за радост на родителите си и всички които ги обичат! Grinning



Много и различни са нужните умения за да се отгледат деца, но ако обичта и грижата, вниманието и постоянството присъстват, то да си родител е не само естествено, но и много приятно усещане и занимание.
Родителството е роля за която няма написан предварително сценарий, а и Туба и Онур се справят, при това им се получава естествено. Явно успяват и в тази си житейска роля- да са родители. Поне това е моето впечатление/дори и най-общо/, дори и да не съм запозната детайлно с живота им, на база само от информацията която черпя и то предимно от тук/като снимки, като техни изказвания. а и ваши коментари/.


Интересни неща прочетох, благодаря за споделеното през изминалата седмица!  bouquet
Лични празници и поводи за хубави пожелани е имало, макар и със закъснение и от мен...здраве и повече усмивки за всички! Hug Grinning  bouquet


Няколко изречения само за двата /бг епизода/ от вчера на ЗС... newsm78

Кобра-нерешителността досега му пречеше, остави я настрана и реши да действа, при това открито, категорично и твърдо, ама пустите "съвети" на Балчичек, така прилежно изпълнени от Гюлназ... ooooh! Joy  го попариха...в ентусиазма му... Shocked Crossing Arms
Не му върви особено, и да не прави нищо- лошо и като направи нещо...пак същия резултат-нищо. newsm78 Joy


Джихан- тез "уроци" дето ги преподава на Кобра май бяха евентуален вариант предназначен за него... newsm78 Joy
Предполагам се надяваше на това, че исканията му към Саиме и брат й, скоро ще са факт, Хасрет няма да пее на голямата сцена и отново щеше да се върне в махалата, което за него бе равносилно-при него. Надежди си имаше момчето и то...а те понякога стават реалност, а понякога-не. Понякога са и празни и ненужни, излишни/каквито бяха и неговите в случая/, но той нямаше как да знае това... Thinking


Етем- макар и в "изпитателен" период пред Несрин все пак в момента в който тя наистина прекали в отношението си към Мурат /след вечерята с Джихан/, и той се намеси, реагира. Е, не застана категорично зад Мурат, но и това бе нещо...дори и застрашен в позицията на съпруг и мъж на жената си, той все пак пое отговорността на родител, поне донякъде.


Левент-ами да...оказа се "изгубен" Левент и по отношение на приятелството си към Мурат... newsm78
Удобни съвети към Мурат за Хасрет, по-скоро за него и то като мъж, но никой не е идеален, та и Левент, и той с неговите грешки в случая. Rolling Eyes


Мурат- много бързо се усети за причината за интереса на Насрин към Джихан, за целта на вечерята, трудно, но все пак сдържа гнева и ревността си.
Сподели, при това доста открито с Левент за чувствата и намеренията си към Хасрет, което не е много в негов стил.  Wink
В случая се съгласи с него-че трябва да стои поне за сега настрани от нея, както сам каза за нейно добро, но нямам съмнения, че ако и той сам не искаше това щеше да послуша съветите на Левент.

Много решителен когато разбра, че може да загуби Хасрет, нито миг колебание какво трябва да направи при това веднага. Много ми хареса и в реакцията и отношението си когато научи за тайната на Саиме.
Оказа се в личните тайни на хора около себе си, но зае неутрална позиция, при това с разбиране за всяка от страните. Без излишни въпроси, без оценки и поучавания-просто прояви разбиране, сякаш успя да "влезе", да усети и болката и трудностите на всеки, да приеме личните им мотиви и причини, макар и да не намираше обясненията им за себе си. Важното бе, че допусна и уважи техните.



Ех, тази приказка за любовта...Kissing Heart Two Hearts  трудно се разказва и от можещи, какво остава за него...дето не знае приказки....  Joy Wink
Всичко се учи в този живот...ще се научи и той!  loveuuu


Кадир- при него винаги нещо не ми е достигало...и сега, ами не мисля, че има някакви права да държи сметка на баща си защо не им е казал истината за майката на Хасрет. Да, има право да знае, но това е различно, защото предполага разбиране което проявява към собствения си баща.
Тези му упреци към Бурхан, бяха не на място, още повече от син към баща. Naughty


Бурхан- явно бягството в подобни моменти на трудност е единственото решение за него, затова пак прибягна до него. Пролича си обаче, че раната от случилото се със Саиме и него преди години е дълбока, и годините не са заличили болката от нея. Rolling Eyes
Бурхан винаги ми е бил симпатичен с вятърничавостта си, дори и с небрежността си като родител, човек и мъж на пръв поглед.


За господата в историята ни от епизодите вчера...толкова.  Peace
За дамите...по-късно. Grinning


Хубав следобед и приятна среща с еп. на ЗС от 16 часа до ДФ! Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 4 249
Здравейте, момичета и от мен в неделя

Аз докато се разпиша и вие ще приключите темата още малко Wink
От нощес сте се активирали - Ваня, Линка Hug
Но днес е разбираемо защо сме толкова  дейни - освен рожденния ден на двете малки принцеси имаме и подарък за нас - феновете, хубава ясна снимка на Майя и Топрак. Peace
Цитат
...Докато си дали няма да ни зарадват с подобен албум....Напомни ми, че не сме съвсем на сухо  Wink
Баги снощи и днес се размечта и ... ето днес снимката е факт. Току виж и албум ни спретнат от отпразнуването на рожденния ден Wink Rolling Eyes

Линка Hug мерси за снимката на рожденничките

Пожелавам им да са живи и здрави, да имат прекрасно детство, през което да са  заобиколени от всеотдайната обич на родителите си и близките им  smile3525




ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Мая и Топрак!

Късмет и щастливо детство!



Много голички малките кукли. ooooh!
Да не са в Бразилия? newsm78 newsm78

Едва ли  Simple Smile

Габи  Wink просто са калени, като мама  Simple Smile





 Правилно, Цвети!  Peace А, и по материя на плата я докарват до мамините рокли Wink



Габи, Цвети, Надин  smile3521 Освен това температурите там са по-високи от тези при нас. Като гледам колко е топло за сезона тук, нищо чудно там да го докарват на бразилските темпертури Laughing Чудя се дали моделите на рокличките са на мама newsm78
 
Диди, Злати, Марги  Hug

# 731
  • Мнения: 10 033
Дидка  Hug радвам се, че те "виждам!"  Peace

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Мая и Топрак!

Късмет и щастливо детство!





Като знам как искахме някое от момичетата да "вземе" очите на мама... За цвета не знам, но Топрак определено е "взела" формата на очите на татко...  Peace
Добре, че  не са взели и носа му...  hahaha

Охо, още от нощес, щом почна да пиша и има нови отговори, сега пък два!  Rolling Eyes
Марги  Hug Канти  Hug

# 732
  • Мнения: 10 033
Отварям фейса и, о чудо!  hahaha Нова "стара " снимка...



https://www.facebook.com/pages/Tuba-Buyukustun-Bulgarian-fans-cl … ;sk=photos_stream

# 733
  • Мнения: 4 249

Линка   bouquet днес си приносителят на хубави новини. Да не си посмяла повече да боледуваш и да зачезваш... Heart Eyes Както е тръгнало, може наистина да стане албум Praynig Ако започнат да ни пускат снимки от лятото, а и от преди това - със сигурност ще стане Peace



В Айяклито има интересен клип, в който има моменти от премиерата на Попитай сърцето си
Разглеждат коя песен се превръща в синоним за съответния филм  Peace

http://www.ayakligazete.com/cnt/gece-hayati/hangi-sarki-hangi-fi … slesti-11837.html

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 14:44 от kanti

# 734
  • Русе
  • Мнения: 6 503

Линка   bouquet днес си приносителят на хубави новини. Да не си посмяла повече да боледуваш и да зачезваш... Heart Eyes Както е тръгнало, може наистина да стане албум Praynig Ако започнат да ни пускат снимки от лятото, а и от преди това - със сигурност ще стане Peace



С един куршум /  Winkцитат/ - два,  hahaha че и три заека  Joy Joy Joy

Линка, Канти  smile3501

Страхотни сте, продължавайте все така - сладки малки фешън госпожици и прекрасни колажи!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт