Кърджали

  • 17 019
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 377

Тук температурите ве4е минават 30 градуса през деня и кошмарните жеги малко по малко настъпват Simple Smile

 Кейси, а ти къде си? Аз много обичан температурите да минават 30. Сега вече ще почна да ти завиждам. Mr. Green Тук вали, после пък напича, но веднага след това започва да духа вятър. Направо се побърка това време.

# 46
  • Мнения: 655

Аз съм недоспала, а Самуил с 2 избили кътника и още 2 на път. Разказва ми играта напоследък  Crazy
Тук температурите ве4е минават 30 градуса през деня и кошмарните жеги малко по малко настъпват  Simple Smile

Дано да му избият по-лесно, че и ти и детето се мъчите иначе. А иначе за температурите и аз ти завиждам - как искам да е 30 градуса. Grinning

# 47
  • Мнения: 7 837
Петя, във Флорида сме  Wink

Е, лятото при вас температурите са за завиждане. Тук е ад  Grinning

# 48
  • Мнения: 377
Петя, във Флорида сме Wink

Е, лятото при вас температурите са за завиждане. Тук е ад Grinning
Ха, та това е страхотно. Много се радвам, че мога да си общувам с К-лиика във Флорида. Искренно ти се радвам. Имаш ли планове да се връщаш, поне за малко.

# 49
  • Мнения: 7 837
Тук сме от миналия май и тази година ще пропуснем връщането. Не сме се затъжили чак толкова  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 541
Здравейте. Много мило ми стана като видях, че и Кърджали си има форумче, та ако разрешите да се присъединя и аз към вас- и аз и мъжът ми сме родом от София, но майка ми е родена в Кърджали и там живеят всичките ми роднини. В това приказно градче съм изкарала почти цялото си детство, че и пубертетство  Wink  Сравнително често ходим натам и дори сега на 6-ти Април отново сме планирали пътуване, та ако все пак решите да повторите срещичката, може да понаминем да се представим и ние. Къщата ни е в Байкал (склада за мрамор), а братовчедка ми живее в Марица.

# 51
  • Мнения: 377
ЗДРАСТИ Мe4eto,
Ще се радвам да се видим на "родна земя". Ние ще сме в К-ли до 9-ти април, така, че на 7 или 8 нищо не ни пречи да се запознаем.
 

# 52
  • Мнения: 655
Момичета, сутринта в "Кой е по-, по-, най" имаше детенце от К-ли. Майката ми е позната по физиономия, но детето не. Добре се представи, нищо, че не спечели. Simple Smile Гледахте ли?

# 53
  • Мнения: 7 837
Момичета, решихте ли нещо за среща  Grinning

# 54
  • Мнения: 396
Я мами кажете дали на някоя мама й трябва бавачка? Свекърва ми си идва на 04.04 от Испания и иска, ако мога да й намеря да гледа бебе или дете, все едно Simple Smile

# 55
  • Хасково
  • Мнения: 995
Здравейте сори, че се намесвам в  темата ви.
Едно момиче в Здравния фурум пита нещо ето линК: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=91890.0 Помогнете и ако можете!
Според мен ако не помогне няма да навреди!

# 56
  • Мнения: 377
Здравейте сори, че се намесвам в темата ви.
Едно момиче в Здравния фурум пита нещо ето линК: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=91890.0 Помогнете и ако можете!
Според мен ако не помогне няма да навреди!

Да чувала съм за това място, но са съжаление нищо повече. Знам, че има там нещо като чешма или извор и водата била лековита.

 LoraG, на мен ще ми трябва жена за децата, но от октомври. Ако искаш пиши на лични.

# 57
  • Мнения: 377
Мerirose, Uma, как сте ние още чакаме новини.
Пишете, пишете ..............

 Мама на Бобо, с теб нещо не успяхме да се координираме. То и времето беше едно, не е за разправяне.

# 58
  • Мнения: 655

 Мама на Бобо, с теб нещо не успяхме да се координираме. То и времето беше едно, не е за разправяне.

Здрасти, Петя. Много съжалявам, че не успяхме да се видим, но на майка ми й се наложи да замине в Северна България за 5 дни и малкия нямаше на кого да го оставя, а в това време не беше за излизане. Мария ми предаде, че си питала за мен. Покрай малкия обаче не ми оставаше време за нищо - даже и във форума не бях влизала 10-на дни.

# 59
  • Мнения: 273
Привет Laughing
Смятаме да кръщаваме Йоана в К-ли, в църквата на Боян Саръев през май. След това мислим да седнем някъде да се почерпим, но се чудя къде newsm78. Искам да е приятно място, с хубава кухня и най-важното-да е със затворено собствено пространство /открито/, така че малката да не бяга към улицата. Единственото, за което се сетих е едно заведение до болницата, което сега било и китайски р-т.
Така че, приемам предложения Laughing

Общи условия

Активация на акаунт