Звездни компромати - 194 част

  • 56 047
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 892
Габриелла точно така се изказа, не е била груба  и нетактична за разлика от другата дама със съвършеното носле... Peace

# 721
  • Мнения: 814
Да,видях и точно затова подчертах кой коментар имам предвид. Peace

# 722
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Оф, друга чалга песен ли да пускам, че да се смени темата от устата/носът/краката/ушите и т.н. на съфорумка?   Mr. Green
Така като гледам явно тя не се вълнува от глупостите изписани в темата за външния й вид, та чак други съфорумки скачат.... Всеки си говори каквото иска, без да прилага обидни епитети.

Папата е най-стилният човек на годината според Esquire

Весели посрещане на новата година на всички!
   bouquet

# 723
  • Мнения: 269
На мен носа и/ той е за корекцийка/  ми бодеше очите, не устните Wink...
Би ли показала твоят нос и устни! Не за друго, ами за да се произнесем авторитетно кое точно трябва да пипнеш.  Hug

Магарчо е много мила и позитивна съфорумка, рядко срещано явление из форумските дебри. И дори някоя нейна постъпка да не е съвсем "бон тон", това просташко кометиране на външността и минава всякакви граници.  Sick
Пък после се дразните когато "старите" съфорумки въздишат по предишния дух на форума!   Stop

Съгласна! Всеки може да сбърка! Не познавам съфорумката, но коментарите са, меко казано, грозни. А, да се спрете, а?

# 724
  • Мнения: 269
Пръстенът на Блейк Лайвли ми хареса най-много. Очите на Кейт Босуърт са невероятни!

# 725
  • Мнения: 3 181
"Михаел Шумахер е по-добре, а състоянието му е стабилно. Това обявиха на пресконференцията, която продължава и в момента лекуващите го лекари."
 newsm44
супер newsm44

# 726
  • Мнения: 3 181
И дори някоя нейна постъпка да не е съвсем "бон тон", това просташко кометиране на външността и минава всякакви граници.  Sick
Точно. Peace


Заща да не се коментира несполучлива козметична интервенция и то точно в звездни компромати? Магарчо е публична личност все пак.  Tired
Според мен едно е да кажеш "устните не ми харесват",а съвсем друго "На мен носа и/ той е за корекцийка/  ми бодеше очите".
Ами, като не се харесва  и е тръгнала да се коригира, давам съвети Mr. Green Нали коментирахте външността и, лично мен, устните не ме впечатлиха дори след интервенциите, по-скоро носът/ с грим и фотошоп пак е как да се изкажа тактично, за да не подскачате Mr. Green/ е нехармоничен.
Северина, нямам намерение да се показвам, не обичам публичността. Харесвам се такава каквато съм....Най-много ботокс да си сложа след години, под ножа не бих легнала заради хубост Mr. Green Устините ми са ест. големи Wink
 Рибозом Peaceи аз не понасям някой да се прави на приятно разсеян, а мен на глупачка. Не мислите ли, че всички ви е подценила с подобна тема и ви е направила на глупачки......а вие и доброшушно и прощавате, защото била мила и добричка/ не помня да съм я засичала/, но подобни  недостойни номерца не обичам. Много по-коректно щеше да бъде да пусне тема и да сподели за бизнесът си, и да поиска мнения и съвети примерно.....Нали рекламата е забранена във форума?...а явно някой я и толерира и защитава щом са изтрили излагащата я тема........
fiflyasha, тя съзнателно и осъзнато е сгрешила за реклама

# 727
  • Мнения: 11 747
Безброй съфорумци са се рекламирали в този форум по същия или подобен начин на Магарчо. Някои тук се научиха на занаят, почнаха си бизнеса и разцъфнаха благодарение на форума. Телевизионни предавания, списания, сладкарски цехове, фурни за закуски и хляб, фотографски услуги, мебелни майстори... Всички по подобен или съвсем същия нерегламентиран начин. И то по- стари съфорумци от Магарчо. Затова не ме впечатлява.

Сега се подсетих, че преди 5-6 години в Клюкарника бе пусната същата тема за два нови модела на Милка. Пак така, от форумка случайно си ги взела от кварталната бакалия, но навъртя 10- тина страници.

# 728
  • Мнения: 8 554
Айде спрете с тази Магарчо,аман си казах ooooh!.темата е друга

# 729
  • София
  • Мнения: 749
Само да отбележа, че в една тема magarcho се е представила като Мая. А дамата, която цяла тема обсъждате се казва Биляна. Та да не се окаже, че не става дума за една и съща жена Simple Smile

# 730
  • Мнения: 11 747
Същата е, няма грешка.

# 731
  • Мнения: 287
По повод историята с шоколада. Сигурно горчиво съжалява жената вече. И не само за шоколадената тема,а и за други свои писания тук.  Но както един умен човек е казал “Човек може да влезе в ада, яхнал собствения си език.”

# 732
  • Мнения: 2 222
Както и Ирина на Иван е съжалявала преди време.  Confused

Искрено се радвам, че няма никаква опасност да се изтъпаня на хайлайфно събитие или на ТВ екран Crazy

# 733
  • Мнения: 2 453
Наистина става прекалено "дъвкането" на съфорумката. Видяхме, прочетохме и всеки си направи изводите, мисля, че е време да спрем  Peace.

# 734
  • Мнения: 287
Както и Ирина на Иван е съжалявала преди време.  Confused

Искрено се радвам, че няма никаква опасност да се изтъпаня на хайлайфно събитие или на ТВ екран Crazy

 Ирина ми я взе от клавиатурата! А ти, Дана, никога не казвай никога.  Simple Smile А за хайлайфа....като гледам снимките....абе, то не е добре май да имаш нещо общо точно с този "хайлайф"!

Последна редакция: вт, 31 дек 2013, 18:03 от Anna bel

Общи условия

Активация на акаунт