Картичка от другия край на света! - тема 9

  • 25 748
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 661
Ии, изненада в пощенската кутия!  Mr. Green
Пет картички, а аз мислех, че днес пощата е затворена!

Две от сайта, от Русия, пуснати на една и съща дата, две от Китай, от директна размяна. Като от една серия са, но са пуснати от различни хора в различни точки на Китай. И един коледен разкош от прекрасна съфорумка   bouquet

Ето ги:
Коледно-новогодишна от Русия
От Юра, който е на 10 години, но вече няколко пъти е бил на Слънчев бряг и мноого му харесва  Mr. Green Зимна руска дреха от 19 в.

Първата китайска от директните размени - цялата е в марки с котки, а момчето е написало "Благодаря на пощальона" на малтийски!
Скрит текст:

И втората китайска, от град Shunde, пътувала повече от два месеца
Скрит текст:

Коледната ще я покажа по-късно, заедно с останалите коледни, защото сега веднага беше присъединена към украсата

# 16
  • Мнения: 24
Врабчооооо, ще ти крада картичките, то се е видяло  Mr. Green
Умирам за котки, а тези са просто невероятни!  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: X
И аз лекинко завидях за котките и за марките с котки  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 30
О, котетата са прекрасни Heart Eyes
А при мен напоследък е застой, изпращах коледни картички и тези от сайта ги позанемарих, съответно и нищо не съм получавала скоро от там.

# 19
  • Мнения: 2 661
Котки, котки, дааа  Mr. Green
Като не ми дават да си взема вкъщи, поне тези са ми утеха  Laughing
Момичета, пожелавам ви весело посрещане на празниците и бъдете здрави!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 673
здравейте, само да се запиша в темата, че да не ви изгубя. при мен суша, пък и ще поспра да пиша, че няма какво да кажа:) благодаря за темата

# 21
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 295
Честита Коледа на всички!
  Gift newsm44 newsm68
Пълни пощенски кутии, здраве и късмет.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 664
Честита Коледа, момичета   bouquet Да сте здрави и обичани.
Аз също нямам с какво да се похваля. Имам всъщност една японска от онзи ден. Ама ме мързи да слагам снимка. Хубава е, зелена с едни стълби.
Имам да тегля два адреса, но ще е след НГ  Grinning 
Кога ще работят пощите? От утре ли започват пак да разнасят или не?

# 23
  • Мнения: 0
Много се изкушавам да си изтегля трите свободни адреса и да ги изпратя докато съм в България, но не знам кога ще стигна до пощата.. И естествено няма как да знам, дали нещо е пристигнало в кутията ми. Сигурно стоят някъде нервни посткросъри, проверяващи нервно профила ми и мрънкащи, че нищо не регистрирам.  ooooh!  Blush Blush

# 24
  • Мнения: 11 555
Кати, благодаря за новата тема!   bouquet Прекрасна както винаги!  Heart Eyes

Честита Коледа, скъпи съфорумки!  Hug От сърце ви пожелавам много здраве, любов и много сбъднати мечти!  Hug И разбира се безброй картички от цял свят в пощенските ви кутии!  Hug

 Вчера до последно се надявах, че някой ще се обади, че е получил  картичките ми, но уви!  Confused
Много съжалявам наистина!  Hug Две съфорумки така и не успяха да получат картичките си от Сикрет Санта. Отделно още доста картички отпътуваха за България, но едва няколко са пристигнали.  Crossing Arms
Картичките ми до Нова Зеландия, Канада, Холандия, Франция, Германия, Малта и Белгия пристигнаха и получателите им забравиха вече, а тези до България още се бавят.  ooooh!

Последна редакция: ср, 25 дек 2013, 13:49 от Лем

# 25
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Честита Коледа и от мен момичета  Hug Heart Eyes Hug

# 26
  • Мнения: 1 196
Честита Коледа на всички!
И специални благодарности на Шанел за невероятната изненада. Бях супер изненадана.   bouquet

# 27
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честита Коледа, мили съфорумки!! Желая ви много картички в кутиите и желани подаръци от дядката с чувала Wink

# 28
  • Мнения: 429
 Peace Тина, надявам се всико да е пристигнало
Движение в сайта нямам.
Остана още една пътуваща изненада до България.
В крайна сметка липсват две картики, които съм изпратила от доста време. Съществува ли някаква вероятност наистина да се получат или процентът реално да се бавят някъде е минимален, клонящ към нищожен  Tired

# 29
  • Мнения: 11 555

В крайна сметка липсват две картики, които съм изпратила от доста време. Съществува ли някаква вероятност наистина да се получат или процентът реално да се бавят някъде е минимален, клонящ към нищожен  Tired
По скоро няма да пристигнат- според мен.  Rolling Eyes
За себе си съм забелязала, че когато картичката е открита проблеми няма, но когато е писмо особено по-дебеличко все се изкушава някой да го "преслуша".  Tired
 

Общи условия

Активация на акаунт