Предварително се извинявам

  • 1 620
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Щом целта ти е да взимаш отношение по всичко - и каквото те интересува и каквото - не  - да ДОбРЕ Е!

В края на краищата идеята беше да намеря човек, КОЙТО СЕ НУЖДАЕ ОТ предлаганата вещ, а не да се чешат езици от нямане какво да правим.

# 16
  • София
  • Мнения: 488
Винаги има кой да опорочи едно добро начинание. За съжаление обаче тук явно са повече.......а сме майки.......

# 17
  • Мнения: 56
Към мама 2: точно това ми беше мисълта, но вече съжалявам - постингът ми се превърна в повод за толкова словоблудства. Слава Богу, все пак ми се обадиха и 3 наистина заинтересовани майки. Значи все пак е имало смисъл!

# 18
  • Мнения: 46 518
Не го приемай лично. Във всяко нещо има правила, ние потребителите трябва да се съобразяваме с тях, независимо дали ни харесват или не. Но тук повечето майки сме съгласни, защото имаше много опарени от търговци, оказиони и т.н. хора с не до там добри намерения ...
Организаторите на бг мама никога не са имали намерения да поставят подобни ограничения до скоро, не сърди на тях, а на тези, които го предизвикаха  Confused

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не го приемай лично. Във всяко нещо има правила, ние потребителите трябва да се съобразяваме с тях, независимо дали ни харесват или не. Но тук повечето майки сме съгласни, защото имаше много опарени от търговци, оказиони и т.н. хора с не до там добри намерения ...
Организаторите на бг мама никога не са имали намерения да поставят подобни ограничения до скоро, не сърди на тях, а на тези, които го предизвикаха  Confused

 Peace

# 20
  • Мнения: 56
Вижте, изобщо не става дума за сърдене. Просто се измести много центърът на тежестта - започнах една съвсем конкретна тема, а се получи разливане на боза.

А сега  и моето мнение по въпроса с т.нар. "рестрикции" : няма да решат проблема със злоупотребите, а само както виждаме, правят нещата по- тромави и за по-пряко "през Пловдив" както се казва.

Ако има хора, които се хранят от злоупотреби и шашми, те ще намерят начин да ги правят и при това положение.

# 21
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Защо нападнахте моми4ето?Тя просто искаше да помогне на някой.А колкото до търговците не мисля 4е е трудно да станеш (ентусиаст) 2 дена на компа и готово.Не сте прави Naughty

Общи условия

Активация на акаунт