Re: Евтините неща, от които сме доволни - 22

  • 82 914
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Доволна съм от мицеларната вода на Микса - 6 лв и стотинки за 200 мл.


Търся крем за лице до 10 лв. 25+, мазна кожа и пъпки, много пъпки. В момента ползвам Невен на Арома - мазен е, но не е достатъчно пъпкотрепач. Един път седмично ползвам за нощен синьото Здраве и ми помага.

Acne out; пише че е 12 лв.
Не мисля, че възрастта има значение в случая за подбора на крем, колкото проблемите за лечение.
ето линк, ако искаш да прочетеш: http://biotrade.bg/acne-out/acne-out-cream/?p=48&l=1&id=3  Peace

Акне аут е наистина страхотен, но аз никога не съм мазала цялото лице, а само върху пъпките  Peace

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Здравейте,момичета!  bouquet
Да не е гол запис,да кажа,че си купих Perfect Blur-a на Garnier и не съм доволна.Естествено,няма нищо общо с рекламата  Laughing
Мисля да пробвам мицералната вода на Микса,ползвала съм Биодерма.

# 47
  • Мнения: 9 991
Разредител за лак на Престиж , 2.60 лв.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 269

ЗДРАВЕЙТЕ! ЗА СЛЕД ЕПИЛАЦИЯ ПОЛЗВАМ САМО НА ЕЛЕА,ЛОСИОН ЗА СЛЕД ЕПИЛАЦИЯ.ЗАБАВЯ И РАСТЕЖА НА КОСЪМА.МНОГО СЪМ ДОВОЛНА.СТРУВА КЪМ 4 ЛЕВА И СТИГА ЗА ДОСТА ВРЕМЕ.
Мерси много, тъкмо тръгвам по магазините

# 49
  • Мнения: 6 214

ЗДРАВЕЙТЕ! ЗА СЛЕД ЕПИЛАЦИЯ ПОЛЗВАМ САМО НА ЕЛЕА,ЛОСИОН ЗА СЛЕД ЕПИЛАЦИЯ.ЗАБАВЯ И РАСТЕЖА НА КОСЪМА.МНОГО СЪМ ДОВОЛНА.СТРУВА КЪМ 4 ЛЕВА И СТИГА ЗА ДОСТА ВРЕМЕ.
Мерси много, тъкмо тръгвам по магазините
И аз го имам. Ползвам го за крем за ръце, за друго полза не видях от него.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 75
Доволна съм от мицеларната вода на Микса - 6 лв и стотинки за 200 мл.


Търся крем за лице до 10 лв. 25+, мазна кожа и пъпки, много пъпки. В момента ползвам Невен на Арома - мазен е, но не е достатъчно пъпкотрепач. Един път седмично ползвам за нощен синьото Здраве и ми помага.

Acne out; пише че е 12 лв.
Не мисля, че възрастта има значение в случая за подбора на крем, колкото проблемите за лечение.
ето линк, ако искаш да прочетеш: http://biotrade.bg/acne-out/acne-out-cream/?p=48&l=1&id=3  Peace

Акне аут е наистина страхотен, но аз никога не съм мазала цялото лице, а само върху пъпките  Peace

И аз харесвам кремчето. Наистина е ефикасно.

# 51
  • Мнения: 1 306
˙·•Di•·˙, от къде купуваш маслата на Balcho?
Поръчах в аптека и ми ги доставиха - извинявам се за закъснелия отговор Wink

Честита Нова Година на всички santa2

# 52
  • Мнения: 3 498
Изненадващо за самата мен, съм доволна от мицеларната вода на Ziaja. Сваля грима без проблем, за парите си е идеална Simple Smile.

# 53
  • Мнения: 6 214
Изненадващо за самата мен, съм доволна от мицеларната вода на Ziaja. Сваля грима без проблем, за парите си е идеална Simple Smile.
Всичкия грим ли? И очния?

# 54
  • Мнения: 3 498
Аз околоочния грим го почиствам с това: http://phytocode.net/shop/rosa-damascena/losion-phytocode-za-poc … 125ml-detail.html и съм много доволна от него. С мицеларната вода чистя лицето, досега ползвах Avene и май не виждам особена разлика със Ziaja.

# 55
  • Мнения: 892
Много съм доволна от бялата хума на Талодерма. Очевадна разлика с всички останали, които съм ползвала. Лицето светва.  Heart Eyes и както обикновено с повечето български продукти- трудно я намирам  Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 36 047
Аз околоочния грим го почиствам с това: http://phytocode.net/shop/rosa-damascena/losion-phytocode-za-poc … 125ml-detail.html и съм много доволна от него. С мицеларната вода чистя лицето, досега ползвах Avene и май не виждам особена разлика със Ziaja.


'що - има  Mr. Green
пробвай да почистиш очи с някоя от двете - Авен люти и не чисти, а водичката за 4 лв. са справя съвсем прилично  Laughing
но най-хубавото с което съм чистила очи /освен жожба+розова вода/ е точно лосиона на Фитикод - за съжаление изобщо не е евтин  Tired

# 57
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
А в тона на мицеларните води - престраших се да си взема новата на Garnier - 9лв за 400мл. До преди седмица бях с розовата биодерма, но свърши и по финансови причини си взех гарние.
За една седмица ползване, впечатленията ми са следните:
- чисти изключително успешно. Може би една идея по-слабо от биодерма, но хиляда пъти по-добре от евелин например  Laughing .
- не ми щипе на очите
- не лепне
- няма горчив вкус  Laughing (понякога махам остатъци от червило с мицеларна вода)
- засега имам чувството, че изсушава доста по-малко от биодермата, която я усещах като изсушаваща.

Естел, не знам какъв точно ккрем търсиш - т.е. дали да е хидратиращ, или конкретно за пъпките, но определено бих те насочила за тази ценова рамка към Балеа и Алверде. За мазна кожа не мога да дам препоръки, но от 4 месеца ползвам дневен и нощен на Алверде и буквално слагат в задния си джоб доскорошния ми нощен крем на по-скъпа марка.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Здравейте, честита нова година! Желая ви здраве и късмет.
Аз съм доволна от крема за ръце на Балеа с лайка.

# 59
  • Мнения: 4 569
Ооо, Боряна!  Hug Добре завърнала се!

Пъпките искам да преборя.

Общи условия

Активация на акаунт