Re: Евтините неща, от които сме доволни - 22

  • 82 966
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 991
Ооо, Боряна!  Hug Добре завърнала се!

Пъпките искам да преборя.

Има един много хубав против белези , Витамерфен , мисля е по-удачен от всяка козметика , все пак се купува от аптека и е един вид лекарство .

# 61
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Ооо, Боряна!  Hug Добре завърнала се!

Пъпките искам да преборя.

Има един много хубав против белези , Витамерфен , мисля е по-удачен от всяка козметика , все пак се купува от аптека и е един вид лекарство .

Витамерфен-ът е по-скоро за рани, а не за постоянна употреба.Аз го ползвах по препоръка след татуиране.  Peace

# 62
  • Мнения: 9 991
Ооо, Боряна!  Hug Добре завърнала се!

Пъпките искам да преборя.

Има един много хубав против белези , Витамерфен , мисля е по-удачен от всяка козметика , все пак се купува от аптека и е един вид лекарство .

Витамерфен-ът е по-скоро за рани, а не за постоянна употреба.Аз го ползвах по препоръка след татуиране.  Peace

Витамервфена е крем против белези , ефикасен при това. Пъпките са рани , разбира се , че не трябва да се ползва вместо крем за лице , а да се третират само пъпките , за да не и остават белези , които после да се чуди какво да прави . Не чета да пише "да се полза не повече от определен период " Naughty Аз за татуировки сега чета , че се препоръчва  newsm78 , знам само с вазелин докато се обели .

# 63
  • София
  • Мнения: 23 048
За много години, скъпи съфорумки!

˙·•Di•·˙, благодаря за отговора!   bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 431
Изненадващо за самата мен, съм доволна от мицеларната вода на Ziaja. Сваля грима без проблем, за парите си е идеална Simple Smile
Всичкия грим ли? И очния?
Здравейте, аз също в момента използвам тази мицеларна вода. Наистина почиства добре грима и дори има овлажняващо действие. Абсолютно подходяща за очи, не дразни въобще. Но за водоустойчив грим не става Simple Smile

# 65
  • Мнения: 20 233
Аз съм изненадана от продуктите на Микса, 5-6 техни неща съм ползвала и от всичките съм много доволна. Не зная до колко се вместват в графата евтини обаче.

# 66
  • Мнения: 1 298
Аз за татуировки сега чета , че се препоръчва  newsm78 , знам само с вазелин докато се обели .

Препоръчва се, препоръчва се. Често миене + тънък слой Витамерфен.

Последно време нищо не съм взимала, освен Nair комплекта с колата за лице. Изобщо не върши работа. Лентите първо ми се сториха доста плътни, не захваща косъмчетата като хората, накъсва ги. Ще опитам още един път и ще го хвърля.

# 67
  • Мнения: 1 410
Здравейте, за много години дами  Wink
Да се разпиша и аз в темата с една случка. Спиралата, която ползвам "maybelline rocket mascara" беше на свършване, затова дебнех от къде да си я купя на промоция (не ми се даваха 15лв, при положение, че доста често излиза в промоция). Като си бях у дома за празниците, минах през Lilly (в Русе) да огледам. И още от вратата ме почнаха с "всички спирали, сенки, моливи за очи са с 20% отстъпка". Викам си супер ще се възползвам, защото ще ми излезе някъде към 11,50лв. Отивам на касата, момичето ми я маркира и ми я подава с думите "да ви кажа само, че тази спирала не влиза в промоцията ни". Учудена я попитах защо и тя ми обясни, че давало грешка в системата им. И аз и казах, че тогава не я искам и тя ме погледна доста изненадано (явно си мислеше, че след като я е маркирала, няма да я върна). Почна да ми предлага други на L'Oréal, но аз съм си супер доволна от тази и вежливо отказах.
За щастие вчера като бях излязла да пазарувам видях в DM (Велико Търново), че спиралата я има сложена до касата, което веднага ме наведе на мисълта, че е на промоция. И си я взех от там за 10лв  Hug Не знам дали в другите DM-и я има същата промоция, но реших да споделя (и за неприятната случка, такива "номерца" ме отблъскват като клиент).

Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 6 214
Оранжевият шампоан от тази серия. Не по-лош от разните му Елсев, Пантен и подобни. 400мл за 1.10. (Лев и десет.)  Embarassed Купих го от любопитство с идеята да го ползвам за течен сапун ако не става за шампоан. НО се оказа ОК.
Скрит текст:

# 69
  • Мнения: 9 991
И в Пловдивския ДМ я има.

# 70
  • София
  • Мнения: 310
Оранжевият шампоан от тази серия. Не по-лош от разните му Елсев, Пантен и подобни. 400мл за 1.10. (Лев и десет.)  Embarassed Купих го от любопитство с идеята да го ползвам за течен сапун ако не става за шампоан. НО се оказа ОК.
Скрит текст:

REAL_WOMAN, от къде е този шампоан?   bouquet

# 71
  • Мнения: 6 214
Оранжевият шампоан от тази серия. Не по-лош от разните му Елсев, Пантен и подобни. 400мл за 1.10. (Лев и десет.)  Embarassed Купих го от любопитство с идеята да го ползвам за течен сапун ако не става за шампоан. НО се оказа ОК.
Скрит текст:

REAL_WOMAN, от къде е този шампоан?   bouquet
В Бургас има една верига супермаркети Анет.

# 72
  • София
  • Мнения: 310
Оранжевият шампоан от тази серия. Не по-лош от разните му Елсев, Пантен и подобни. 400мл за 1.10. (Лев и десет.)  Embarassed Купих го от любопитство с идеята да го ползвам за течен сапун ако не става за шампоан. НО се оказа ОК.
Скрит текст:

REAL_WOMAN, от къде е този шампоан?   bouquet
В Бургас има една верига супермаркети Анет.
Благодаря  Peace
Дано да го намеря тук, из кварталните парфьомерии Simple Smile

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 869
За много години момичета живи и здрави да сте Hug
Да похваля няколко продукта:
Тук съм объркала снимката,имах предвид маската за лице,а не крема за ръце BlushНо като опаковка са еднакви

# 74
  • Мнения: 2 216
От крема на Талодерма и аз съм доволна, особено предвид цената му Peace
Но сапуна със смрадлика за какво го ползваш? Blush

Общи условия

Активация на акаунт