Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 10

  • 88 555
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Часът на истината настъпи




Дива,  Hug

# 31
  • Мнения: 6 599
ПРИВЕТ,МОМИЧЕТА! wavey wavey wavey

Дайче,Чики,Дива Hug Hug Hug

Тук съм и аз вече,дано не съм изпуснала много. Нямаше ли озет?


Приятно гледане!

                     

# 32
  • Мнения: 2 116
Здравейте! hug

Чики, Дайче, Дива, Дъга, и всички от балкона,  Hug

И аз съм на линия, не гледам, че имам недогледани епизоди до днешният.
За неразбраните няма да отварям дума, че са повечко... newsm78 Joy
Но ви следя и чета...внимателно.  Shocked Peace Laughing

Приятно гледане и до по-късно! Hug

# 33
  • Мнения: 6 599
Марги Hug


          

            

            

              

             

             

             
 
             

Последна редакция: чт, 02 яну 2014, 21:05 от * Дъга

# 34
# 35
  • Мнения: 3
Момичета, дали ни предстои това...



...или при нас ще има щастлив край?

# 36
# 37
  • AMS
  • Мнения: 6 436

За съжалени не ни се размина


Hoşçakal Başak. Dünyadaki tüm güzellikler seninle olsun

Последна редакция: чт, 02 яну 2014, 22:42 от di...va

# 38
# 39
  • Мнения: 3 555
 #Crazy  Като първо : признавам си   Embarassed   през цялото време до този епизод ми беше непонятно как така Рюзгяр и Дерин приеха "сватбения подарък" на Халдун, а се оказа, че не само те, но и дори и на Баръш  Crossing Arms  Джемре не е казала тази "подробност"  Naughty
Като второ на първо"гледане"  newsm78   Ямур вероятно си мисли все още, че микрофилма с доказателствата за вината на Арсой е в г-жа Нурдан, след като беше открито и взето всичко от скривалището в пода  #Crazy  Може и да греша, но Дерин не успя да и каже, че тя взе този микрофилм ... Дори сега и в края на епизода Ямур все още не знае, че Дерин се върна на яхтата, за да го вземе обратно от "ортака".
И като трето: Ужасната снимка на Дерин явно остана за 38 епизод  #Crazy
 Mr. Green   Досега никога не ми се случвало толкова много да ми прекъсва в и-нет канал Д   #Cussing out #2gunfire
Приятна вечер на всички  Hug Hug Hug
А аз сега ще си попълня пропуснатото с второ гледане  Wink
За съжалени не ни се размина
Hoşçakal Başak. Dünyadaki tüm güzellikler seninle olsun
Дива  #Crazy  това означава ли, че Дерин няма да оцелее  newsm78

Последна редакция: чт, 02 яну 2014, 23:19 от dai4e

# 40
  • AMS
  • Мнения: 6 436

Момичета,  Hug Hug Hug
Дайченце,  Hug това беше номерът на Халдун - да не се разбере до последно, че "подаръкът" за Дерин и Рюзгар е от него. Той предупреди Джемре да не казва, защото ако разберат, че е от него, няма да отидат на меден месец. За това Джемре каза, че е от нея. Нали са "сестри"!? Дерин никога нямаше да приеме подарък от Халдун!!! Дерин заплаши Халдун с информацията от харддиска.
На този харддиск са всички видео и други файлове с информация по историята с Адил Челик. Този информация се пазеше във фирмата на Арсой. Ахмед Гюнер с помощта на Ямур свали информацията, но АгаБей го уби и взе харддиска. Дискът попадна в Халдун, после в Шахика, Емре, Ямур го открадна, Хакан го предаде на властите по заръка на Ямур, когато тя беше вързана при АгаБей, но той направи копие; В самолетната катастрофа оригиналът изгоря. После Ямур и Хаки черпеха инфо от копието. В момента, когато Ямур реши, че ще се справя вече сама, или с Али, каза на Хаки, да ѝ донесе диска и да си гледа сватбата и Диджле.  Хаки го донесе. Последно Дерин го открадна от скривалището, под килима в дома на Ямур.
До!!! тази серия Ямур наистина мислеше, че дискът е в ръцете на Нурдан. Но Аслъ дойде и я предупреди, че Дерин е в опасност, защото е изнудвала Халдун с нещо.
Ямур веднага ѝ светна с какво може Дерин да изнудва Халдун и позвъни на Дерин. Скара ѝ се, че е взела харддиска.
Дерин по телефона ѝ каза, че ще ѝ го върне, само след един ден и затвори, и изключи телефона си. Така, че Ямур е наясно.
Ужасяващата снимка на Башак мисля, че е от сета.
А това - "Hoşçakal Başak" смятам, че е вярно.  

Последна редакция: пт, 03 яну 2014, 17:32 от di...va

# 41
  • Мнения: 2 116

Дива, така хубаво разясняваш, благодаря! Hug   bouquet

Отивам да доглеждам епизоди, че да ви настига.   Peace Grinning


Спокойна нощ и почивка за всички! До утре! bye

# 42
  • Мнения: 3 555
Дива  newsm10  Много ти благодаря за светкавичните пояснения  newsm51
До!!! тази серия Ямур наистина мислеше, че дискът е в ръцете на Нурдан. Но Аслъ дойде и я предупреди, че Дерин е в опасност, защото е изнудвала Халдун с нещо.
Ямур веднага ѝ светна с какво може Дерин да изнудва Халдун и позвъни на Дерин. Скара ѝ се, че е взела харддиска.
Дерин по телефона ѝ каза, че ще ѝ го върне, само след един ден и затвори, и изключи телефона си.
Така, че Ямур е наясно.

newsm78  За Диджле също още много неясноти имам  #Crazy Сега само с това половинчато обяснение за баща си пред Хакан ... Нищо още за чека на Адил, с който се "отличи" пред Арсой и нанесе удар на Хакан и фирмата му   ooooh!



margita9  Hug
Спокойна нощ     sleepuu

# 43
  • AMS
  • Мнения: 6 436



Sezen Aksu - El Gibi

http://www.youtube.com/watch?v=s8hOTUuRUbA
 
Това е песента, която е включена в 37-ми епизод.

# 44
  • Мнения: 3
Добро утро, момичета  Hug

Много хубав епизод си имахме вчера и, както винаги, свърши на най-интересното. Жалко, че не успяхме да разберем каква е съдбата на Дерин още вчера, ами ще трябва да чакаме една седмица. Аз съм леко раздвоена. От една страна ми се иска да запазят героинята й, защото ми е интересна, но от друга страна мисля, че с нейната смърт ще започнат много истини да се изясняват и много лъжи да се заплитат - предимно между Ямур и Рюзгар.

Макар, че в нашия сериал, според мен, неговият образ малко се губи на фона на другите мъже, се надявам в следващите епизоди очаквано той да се амбицира и да покаже малко характер. Посегнаха на него, посегнаха на Дерин и оставиха детето му без майка...евентуално (ще видим другата седмица или на фрагмана).

Много ми стана мъчно за Ямур, след като, на погребението на сестрата на Али, двамата се скараха. Аз не успях да разбера, но ми се стори, че той се опита да й каже, че няма смисъл от отмъщение. Така ли беше? newsm78 Изглежда тя има много голяма нужда от него. А пък аз го харесвам, ако трябва да бъда честна, и мисля, че са хубава двойка.



http://www.youtube.com/watch?v=s8hOTUuRUbA
 
Това е песента, която е включена в 37-ми епизод.[/b][/center]

Дива, благодаря ти за песента  Hug Много хубав фон беше на плачещата Ямур от сцената, която споменах. Още по-жал ми стана  Sad


Между другото, докато се рових из нета от любопитство, вижте какво намерих

Скрит текст:



За тези, които не разбират английски, последните думи са:
Емили (Ямур): Какво се случи?
Дейниъл (Емре): Не знаеш ли?
Емили (Ямур)Коя съм аз?


Май ще имаме загуба на паметта (след като Дейниъл-Емре застрелва Емили-ямур). Или пък това е поредният й номер...?


Пожелавам ви хубав петък  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт