Отговори
# 690
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Ренка  Hug Heart EyesИлди Hug Heart EyesДиди Hug Heart EyesМими Hug Heart EyesМариетка Hug Heart EyesГаби Hug Heart EyesЛелче Hug Heart EyesМиши Hug Heart EyesТути Hug Heart EyesНина Hug Heart Eyes за много години   love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 691
  • Мнения: 41
Ренка  Hug Heart EyesИлди Hug Heart EyesДиди Hug Heart EyesМими Hug Heart EyesМариетка Hug Heart EyesГаби Hug Heart EyesЛелче Hug Heart EyesМиши Hug Heart EyesТути Hug Heart EyesНина Hug Heart Eyes за много години   love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

За много години  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 692
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Сутринта наминах да ви поздравя за новата година, после излязохме, до Св. Св. Константин и Елена да се топнем в горещия минерален басейн, (по-късно ще пусна снимки от моренцето) че да ни олекне от снощното йедене, върнах се и приемах гости за обяд....Таман се съвзех от галимацията и разбирам, че я няма Маммата, добре че беше татитУ че ви четох там Laughing Хайде още веднъж да поздравя- За много години! Hug

Пп Проф, да е жива и здрава сестра ти newsm59

Лава Честит рожден ден и на теб, да си жива и здрава Hug

Честито и на всички именници!

пп 2 Лелееее, вече официално ни правят намеци за Чачо и Серка! Ча си е вкъщи със семейството и се снима с кучето на Серка- даже може и тя да е правила снимките-има ги и в Туитър, аз там ги срещнах, има ги и в другата тема.....

# 693
  • Мнения: 41
Не е било кучето на Серка , Неси написа в тати , че това е кучето , което Ча е взел на брат си Аталай и да не си измислят феновете глупости  Crazy Party

# 694
  • Мнения: 15 884
Ели Hug Heart Eyes Ренка Hug Heart Eyes Звезди Hug Heart Eyes
за много години мили4ки    love001  love001  love001

# 695
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Звездеее Hug, ми даааа, четох ги, Flutter Ренка. Hug
Ох това куче, ох, разбуни духовете. Joy

Куче, като куче... Joy колкото и да не им се иска на някои момичета  Ча и Серенай да имат връзка, според мен, рано или късно това ще се случи...не знам, но така мисля... Rolling Eyes
Скрит текст:
Мариетке, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes
Звездичке, звездите ли мила ти говорят? Шегувам се, знаеш колко си те обичкам и не може да ми се разсърдиш никогиж, Naughty нито пък аз на теб,  love001 Ренкуууу.  love001
Мими Hug Ели. Hug и на Вас за много години.
Тути, Hug в другата тема пише друго и то от момиче, което обожава Серенай, и следи живота й отблизо, и от отдавна.
Само го отбелязвам като факт.
Ивче. Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 30 256
...
пп 2 Лелееее, вече официално ни правят намеци за Чачо и Серка! Ча си е вкъщи със семейството и се снима с кучето на Серка- даже може и тя да е правила снимките-има ги и в Туитър, аз там ги срещнах, има ги и в другата тема.....

Аз пак съм изпуснала благата вест  Laughing

Илде, нека се вземат де, какво лошо има  Wink Може да се отрази положително на играта на Серка  Wink

# 697
  • Мнения: 16 079
ЕЛИ  Heart Eyes Heart Eyes Hug МИМИ  Heart Eyes Heart Eyes Hug за много години,живи и здрави   love001  love001

# 698
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Не е било кучето на Серка , Неси написа в тати , че това е кучето , което Ча е взел на брат си Аталай и да не си измислят феновете глупости  Crazy Party


И аз прочетох при Неси, че Ча е подарил на брат си кучето,(не знам тя от къде е почерпила новината) но гледам нашийника и кебапчестите пръсти с червения лак на ноктите ето това се носи из Т  Thinking От друга страна, може и точно това куче на брат му да участва във сериите newsm78

От тази порода(голден ретривър) всички изглеждат еднакво- помните онзи страхотен филм за Майли- участваше и Дженифър Анистън?!? На вид и изглед нямат разлика тези кучета....





От друга страна, тези нашийници с капсите са класически, само в нашата кооперация има две с такива, явно са хит, та....абе не знам.... newsm78

пп Наде тя малката дето и е фенка на Серка много знае, но и тя има бели петна- справка Серкините изцепки с чичко паричко! Не вярваше че е истина- нямало такова нещо! Аз още преди да излязат снимките тогава казах че е вярно- бях гледала едно клипче от миналия януари и действията и на двамата там бяха недвусмислени и даже го написах тук, но вие малката била сигурна, много знаела- да ама не! Когато човек е нечий фен обективността му по адрес  на идола му, му бяга по тъча Laughing Crazy Факт, че я снимаха да влиза към 11 вечерта в хотел с бизнесмена а не с Ча Wink
Та ще чакаме новините на Магазинмедия  Whistling

# 699
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Звездеее Hug, ми даааа, четох ги, Flutter Ренка. Hug
Ох това куче, ох, разбуни духовете. Joy

Куче, като куче... Joy колкото и да не им се иска на някои момичета  Ча и Серенай да имат връзка, според мен, рано или късно това ще се случи...не знам, но така мисля... Rolling Eyes

Мариетке, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes

Илде, Привет,  Hug Hug Hug мислиш, че имат или са в етап на започване на връзка ли, миличка? Поне да кажат - има/няма и до там, то големи догатки, има, няма, изненади, очаквания ...  Simple Smile, аз нямам  никаква идея какво и що, не харесвам Серенай като актриса и от няколкото интервюта, които съм чела, та с оглед на това, нали съм си Фемирка, освен Хазал с друга неможе  Joy Joy Joy Joy, сега сериозно, явно доста неща незнаем за Чаатай и Серенай - тяхно право е да правят каквото и както усещат, ама с тези очаквайте, ама изненади - много дразнещо (мен поне)

Рени,  Hug Hug Hug Hug

Ели,  Hug Hug Hug Hug

Мими Hug Hug Hug Hug Hug

Бел,
  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 41
Бел  Hug

И аз това щях да кажа , може просто да е съвпадение на нашийници на кученцата  Crazy . Неси е написала , че е почерпила инфото от момиче на което може да вярва. Аз лично докато не видя някаква по официална и достоверна новина , много не се впрягам  Grinning

# 701
  • Мнения: 41
Atalay Ulusoy ‏@UlusoyAtalay  9m 
Abim, ben ve komsunun kopegi hera Simple Smile http://instagram.com/p/iovnSCkG6d/

UlusoyAtalay : ''Батко, аз и кучето на комшиите Хера Simple Smile 

Е хайде край на филма  Joy

# 702
  • София
  • Мнения: 30 256
Аз едно да попитам, как феновете/зрителите са 100% сигурни, че нещо е истина  newsm78

Аз казвам, че съм 100% сигурна в нещо, когато съм го видяла със собствените си очи  newsm78

В последно време чета, че този е 100% сигурен, че е говорил с някого, онзи, че друг не ходел с друг, трети пък, че е гадже с г-н "Х". Просто ми е чудно  newsm78

Аз напр. не мога да бъда сигурна тук с кого общувам, пък какво остава да твърдя, че нещо е на 100% така  newsm78

Питам го сериозно, защото за мен нещата във виртуалното пространство са съвсем различни от реала  newsm78

***

Тути, тюх значи, разби ни надеждите  Laughing

Сега у мен възникна следващ важен въпрос, Серка да не им е комшийка  newsm78  Laughing

# 703
  • Мнения: 15 884
Диде Hug Heart Eyes Наде Hug Heart Eyes Миши Hug Heart Eyes

# 704
  • У дома :)
  • Мнения: 110

Сега у мен възникна следващ важен въпрос, Серка да не им е комшийка  newsm78  Laughing


Тц, не може,тя живее у тях Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт