Къде в Бургас? (39)

  • 67 920
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 668
Опашка има винаги пред "Приморие". Аз вече втора година ги плащам в централната сграда на общината - отзад във фронт-офиса. Днес ги платих - никой не чакаше.
Не съм знаела, че и там може.  Crazy  Много благодаря Тинита.  Hug

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 205
Опашка има винаги пред "Приморие". Аз вече втора година ги плащам в централната сграда на общината - отзад във фронт-офиса. Днес ги платих - никой не чакаше.
Не съм знаела, че и там може.  Crazy  Много благодаря Тинита.  Hug
вчера и пред приморие нямаше никой

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 4 099
Някой ходил ли е да си плаща данъците? Има ли опашка? Whistling
аз минах миналата седмица  една сутрин преди работа в 8.30, нямаше опашка и свърших за няколко минути

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 620
Благодаря ви за отговорите! Аз намерих от един частен производител, но нещо много се бави с доставката, така че ще проверя в Лазур. На пазара няма.

# 709
  • Мнения: 594
Благодаря ви за отговорите! Аз намерих от един частен производител, но нещо много се бави с доставката, така че ще проверя в Лазур. На пазара няма.
Вчера видях хрян на една сергия пред м-н Болеро в Лазур, обаче беше с вече поникнали листа, че имаше и цветчета. Не знам дали става за ядене или го продаваха за засаждане.  newsm78
По моя въпрос с шофьорския курс - започвам в понеделник. Разбрахме се за шофьорски курс с пълен хорариум теория и кормуване и извадени всевъзможните такси за изпити и т.н. Хем се вълнувам, хем ми е мнооого притеснено!

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 7 016
Не е много по темата, но се надявам да помогнете. Пред блока ни има кола (не зная на кого е), която не е в движение и седи така от 4-5 години. Искам да се обадя на общината да я вдигнат, защото само заема място. Зная, че има такава възможност, но не зная към коя дирекция да се обърна. Рових в сайта им, нищо не открих. Бихте ли ме насочили.

# 711
  • Мнения: 668
Не е много по темата, но се надявам да помогнете. Пред блока ни има кола (не зная на кого е), която не е в движение и седи така от 4-5 години. Искам да се обадя на общината да я вдигнат, защото само заема място. Зная, че има такава възможност, но не зная към коя дирекция да се обърна. Рових в сайта им, нищо не открих. Бихте ли ме насочили.
Това намерих За съдействие те могат да се обръщат към Дирекция "Опазване на околната среда" на тел.: 84 38 91 като за услугата няма да се дължат такси.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 7 016
Аз доколкото разбира това е ако съм собственик на колата. А аз не съм. Ще пробвам на този телефон пък да видим.  Thinking

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не е много по темата, но се надявам да помогнете. Пред блока ни има кола (не зная на кого е), която не е в движение и седи така от 4-5 години. Искам да се обадя на общината да я вдигнат, защото само заема място. Зная, че има такава възможност, но не зная към коя дирекция да се обърна. Рових в сайта им, нищо не открих. Бихте ли ме насочили.

Ние имаме същия проблем. Живея във Възраждане, където паркирането е нещо ужасно. Пред кооперацията ни има място за спиране на две коли, на едно от които някакъв кретен е зарязал полуизгнилия си Фиат. Тъпото е, че като си натоварен с покупки и няма къде да спреш, става много "весело". И на мен ми се иска да извикам някой, който да вдигне тази кола, защото е супер нагло да зарежеш такова старо желязо точно пред нечий вход, а хората от кооперацията да се чудят къде да си спират колите, които ползват ежедневно. Поне да беше я спрял някъде, където няма да пречи на никой.

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 4 099
общината има горещ телефон за всякакви жалби и сигнали - 056 841560 обадете се и питайте има ли възможност да вдигнат тези коли

# 715
# 716
  • Мнения: 1 557

[/quote]
По моя въпрос с шофьорския курс - започвам в понеделник. Разбрахме се за шофьорски курс с пълен хорариум теория и кормуване и извадени всевъзможните такси за изпити и т.н. Хем се вълнувам, хем ми е мнооого притеснено!
[/quote]

Аз се записах на тези, които бяха пуснали ваучери в грабо. Засега съм ходила 3 пъти на теория, много е готино. Надявам се скоро да започнем и кормуването. Човекът дори се съгласи да му платя остатъка от цената на 2 вноски.  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 12
Здравейте! Интересувам се дали в Бургас има курс или кръжок по плетене на една кука?Много искам да се науча.

# 718
  • Мнения: 6
Къде в Бургас пробиват уши....за малко детенце е и ще се радвам и да е безболезнено?!
Веднага ти препоръчвам д-р Стоянова -20лв ,абсолютно безболезнено
Преди три дни водих моята кипра.За втори път дупчим едното ухо.защото изгубихме обицата и докато се наканим,докторката се преместила,а ухото се запушило и за късмет обица резервна нямахме....Не гъкна  малката ,а вече е на 3 години и очаквах да вдигнем кооперацията във въздуха.
Стоянова е педиатър и според мен знае какво прави.
Сега вече е на ул.Кирил и Методи №39
Мисля,че имаше табела отвън .
Имам и телефон,ако ти трябва ще ти пусна на лични

# 719
  • Мнения: 6
Здравейте, под дърво и камък търся корен хрян, ще се радвам да помогнете. Благодаря!

Не съм сигурна, че има, но най-добре зареден с различни плодове и зеленчуци е магазина на Копривщица /в bgmaps ми дава 15-ти номер/. Както се казва там съм виждала от пиле мляко.

Краснодар

Общи условия

Активация на акаунт