"Празнично звездите заблестяха–2 чертички те за мен огряха"Бъдещи мами над 35

  • 24 176
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 10 703
аз също.....сега отидох да видя на какво прилича алабаша Blush адски полезен е чета.

# 706
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Амини споко вчерашната салата у нас беше придружена от супа от свински крачета  Laughing

# 707
  • Мнения: 1 679
да, амини- спокойно Simple Smile Зимата без месце не бива. Ние сърмички ударихме тук, то така само салата единствено лятото го виждам като вариант ...

# 708
  • Варна
  • Мнения: 7 147
да, амини- спокойно Simple Smile Зимата без месце не бива. Ние сърмички ударихме тук, то така само салата единствено лятото го виждам като вариант ...

В нашата къща и лятото не го виждаме този вариант. ММ никак даже!

# 709
  • Мнения: 13 937
Ами аз да си призная салати не обичам, понякога ям зелена ама да е с лимон  Rolling Eyes

И супи  много рядко ям, въобще тежък случай съм...

# 710
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Добро утро

Днес е прекрасна снежна утрин - въздуха е малко по - чист  Simple Smile за съжаление май ме чака тежка седмица  Tired

Да сложа закусчица  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 398
Добро да е!  Nature Snowman

Ели, много приятна закусчица, мерси! А седмицата лека да ти е!

Не знам дали се коментира, но вчера гледах The best offer и съм впечатлена така, както от мноооого време не ми се е случвало. Препоръчвам! thumbsup

# 712
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Ели, мерси за богатата закуска  Peace
Аз седя и гледам през прозореца как се трупат преспите и не ми се мърда никъде. Вчера баща ми идва и разрина пътеката до уличнта порта, а тази сутрин е отново затрупана. Днес работата ще я пропусна - кой  ли ще дойде в това време.
Май ще сглобим няколко шкафчета, за да оползотворим зимния ден.

# 713
  • Мнения: 1 679
Добро утро!
Ели- благодарим за закуската  Hug Лека работа, дано не е толкова много..
Джи- викаш the best offer- заинтригува ме..
Снежец и тук си имаме в бургас, чак ми се прииска да се покрия в легълцето и да си изкарам малко зимен сън  Heart Eyes Да ама работа си има и ще трябва да се работи  #Crazy
Перу- успех със шкафчетата  Peace

# 714
  • Мнения: 3 758
И аз пазя къщата, че малко имам проблем с ухото.
И у нас не се сяда на масата без мръвка. Говоря за мъжкото тяло. Аз мога да ям постно, но като има нещо пред мен си кълва и аз Mr. Green

# 715
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Пате бързо да ти минава - сега стой на топличко  Hug

Перу при вас пак преспи викаш  Simple Smile - сглобихте ли шкафчетата?

Моята седмица от към работа няма да е проблем, по - скоро се опасявам от някои негативни емоции - дано да ми се разминат.

Искам да съм си в къщи на топло и с чашка винце в ръка  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 2 603
Дошло време за обяд, докато се запиша в темичката.
Ели, вярвам, че ще пропуснеш негативните емоции  Hug
Пате, да минава ушенцето, като си на топло по-бързичко.
И аз вардя къщата...сняг си има и то доста, поне виелицата от през нощта е спряла, но и не мисля да си показвам носа навън.
И аз се нуждая от малко стиснати палчета и позитивна енергия  Praynig
Перу, колко снежец си имате, нашия не е много - 15тина см, но е на много хубава хлъзгава основа  Crazy Не си ни радвала скоро със снимчици  Hug
За който може да си пийне едно винце в това време, му казвам наздраве Mr. Green
И форума е във вид, дето още не мога да му свикна...

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 6 067
Пак върнаха тоз гнусен изглед Sad
Аз май нещо се разболявам, че каката и тя... Пия тука едни хомеопатии и Тера Флу, а дано размине.
За филмите станало приказка - ние гледахме тези дни "Вълкът от Уолстрийт" и "Желязната лейди". Не мога да кажа, че съм супер впечатлена, става за запълване на времето. "Желязната лейди" (биографичен за Маргарет Тачър) отдавна исках да го гледам, заради Мерил Стрийп си струва всяка минута, обаче сценарият нещо не го бива особено.

# 718
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Момичета отгоре в дясно, когато си в темата има надпис - върни старата визия, натискате и имате старият изглед на темите.

Звездичка пращам ти цялата си позитивна енергия  Hug

Тинтина дано бързо да се справите с настинката и най - вече бебка да остане здрава покрай вас  Hug

# 719
  • Мнения: 3 758
Ей Ели добре, че го видя това за старата версия, друго си е така Hug
Звездичке, имаш моята положителна енергия и стиснати палци Praynig
Тинтина, няма да се давате на гадния вирус! Бързо да оздравявате Hug

Общи условия

Активация на акаунт