НВ-ВМХ, част 71

  • 35 099
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Vildbjerg,DK
  • Мнения: 96
Весело посрещане момичета! Здраве и късмет за всички  bigdance2

# 16
  • Мнения: 958
Запис и весело посрещане на Нова година на всички и най-вече много успешна 2014!

# 17
  • Мнения: 5 776
Весело посрещане на празниците и прекрасна нова година на всички  Hug

# 18
  • Мнения: 11 737
Благодаря за темата!

Весело посрещане на Нова Година и от мен!
Бъдете здрави!  Hug

# 19
  • Мнения: 20 172
Аз пак изпуснах снимките. Wink

# 20
  • Мнения: 42
Аз нали все се разписвам в началото на темата, та да си кажа и сега. Коледа и въобще празниците са ми режимни. Нямам желание да се храня с нещо, за което знам, че не ме храни. Тези дни имам по чаша дори две вино и до там. Желая на всички приятни мигове с любими хора и нека през новата година сме по-добри!

# 21
  • Мнения: 10 263
И аз като Pinkito все още работя   comp03за тази година в тази част на света и само влизам да се присъединя към всички хубави пожелания. Бъдете много здрави, нека тези от вас които решиха да се присъедиянт към нас по здравословни причини да постигнат подобрение и добри резултати, а тези които просто искат да изглеждат добре да се възползват максимално от бенефитите на режима. Специални благодарности на Шоки  newsm51 newsm51 newsm51за всичкия безвъзмезден труд и информацията която ни предоставя. Благодарности и на Кам   newsm51 newsm51 newsm51за отзивчивостта и търпението да разяснява споделените проблеми и болежки на всяка една от нас.  Много късмет, много любов, щастие и прекрасни мигове момичета желая на всяка една от вас през Новата 2014 година.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 995
Аз нали все се разписвам в началото на темата, та да си кажа и сега. Коледа и въобще празниците са ми режимни. Нямам желание да се храня с нещо, за което знам, че не ме храни. Тези дни имам по чаша дори две вино и до там. Желая на всички приятни мигове с любими хора и нека през новата година сме по-добри!

Е-е, ама то виното си е почти режимно, въглехидратите му с лупа да ги търсиш. Особено днес!
Наздраве   Wine Glass

# 23
  • Мнения: 38
Весело посрещане на Новата година.   bouquet

# 24
  • Мнения: 216
Честита Нова Година! Пожелавам ви много,много здраве,много успехи и да бъдете обичани @-}--

# 25
  • Мнения: 6 346
Хайде честита да е новата година! Simple Smile Wine Glass cheers

# 26
  • София
  • Мнения: 3 291
Честита Нов Година. Много свалени кила ви желая!

Я да запитам, ако от чай с 2 лъжици захар изтръпват краката, това задължително ли е признак на висока кръвна захар?

# 27
  • Мнения: 11 737
Честита Нова 2014 Година! Здраве, щастие и много късмет да ви донесе!  Hug

# 28
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Честита да е Новата 2014 година! Да е здрава, успешна, мирна и плодовита! Много хубави моменти с любимите хора!

Благодаря за темата!

# 29
  • София
  • Мнения: 338
Честита Нова Година cheers

Приемате ли нови попълнения? Решила съм от днес и аз да мина на НВД и да започна със спорта, нова година, ново начало, както се казва Simple Smile

Миналата година бях почти през цялото време на безвъглехидратна диета, но последните три месеца се поотпуснах малко. Надявам се НВ-ВМХ да ми е по-лесна за спазване. Основния ми проблем с въглехидратите е, че без тях мога, но с малко не мога, хапна ли въглехидрат и после няма спиране, правя си неколкодневни угощения ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт