Отговори
# 60
  • Мнения: 15 884
Айде сега като за пръв път тая година да се почерпим Hug Hug Hug
Скрит текст:
]
Охххххх eat eat eat eat eat eat eat eat
Лин4е Hug Heart Eyes
Ей, Ренко, веднага се нато4и ама Joy Joy Joy

Тя вилицата и ножа все в джоба си ги държи. Mr. Green
Joy Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 6 105
От туйтър,доколкото разбрах казват,че това са Каванч и Хазал.Много е неясно и не мога да различа.  newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 379
Айде сега като за пръв път тая година да се почерпим Hug Hug Hug
Скрит текст:
]

Аааа аз не ща  Stop че и без това покрай тия празници направо  #Crazy ooooh! то не беше ядене, то не беше чудо, на сладко де,че не съм аз много по месата  Sick  баклави, шоколади   ooooh! добре ми беше като си ги хапвах ама сега ooooh! Confused Embarassed

# 63
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
От туйтър,доколкото разбрах казват,че това са Каванч и Хазал.Много е неясно и не мога да различа.  newsm78



Ей, тия какви очи имат... Shocked аз нищичко не виждам... ooooh!

# 64
  • Мнения: 6 105
Има и видео на 0:33 , то много неясно ни мъжа се разпознава,ни жената  Mr. Green

">#t=32[/video]

# 65
  • София
  • Мнения: 379
От туйтър,доколкото разбрах казват,че това са Каванч и Хазал.Много е неясно и не мога да различа.  newsm78



Ей, тия какви очи имат... Shocked аз нищичко не виждам... ooooh!

Аз различих Хазал, ама Киво  Shocked

# 66
  • Мнения: 0
Айде сега като за пръв път тая година да се почерпим Hug Hug Hug
Скрит текст:
]
Охххххх eat eat eat eat eat eat eat eat
Лин4е Hug Heart Eyes
Ей, Ренко, веднага се нато4и ама Joy Joy Joy

Тя вилицата и ножа все в джоба си ги държи. Mr. Green
Joy Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


От туйтър,доколкото разбрах казват,че това са Каванч и Хазал.Много е неясно и не мога да различа.  newsm78


И за мен това е Хазал Peace ама другия абсурд да го определя #Crazy

# 67
  • София
  • Мнения: 1 426
ooooh! Ренкоооо, аз от нощес съм тук, ти сега за много години ми викаш! Тя сА изтъркули. Joy  Heart Eyes Hug

Още веднъж благодаря на всички за поздравите за сестричето ми!  Hug
Не ви изреждам, че ЕГН-то може да ми изиграе някой номер и да опущя някоя от вас. Laughing

Бонбончето, тук не влиза, ама често скача в скайпа. Даже в момента пишейки това пак ми изскочи. hahaha

Белл, зимно море!  Rolling Eyes Поне ми се видя тихо и спокойно, макар и мрачно. И, нали сме най-красиви и най-добри, няма нужда да те гледаме на фотки, знаем че си прекрасна. Hug

Нищо не съм казвала за кучето.  Mr. Green
Ама кьорав да си, късокосместо и дългокосместо са си бая различни. Да не говорим и за дебелината на врата, закръглянето на черепа, дължината на ушите ... Ай стига.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Поздравете Бибони и от нас Hug
Ай ,звезде,половината манджа някой я гепсал още при публикуването Mr. Green
Скрит текст:

# 68
  • Мнения: 6 105
Този с шапката казват,че е той,ама и аз не мога да го хвана,може да е обикновен преминаващ.  Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 379
Има и видео на 0:33 , то много неясно ни мъжа се разпознава,ни жената  Mr. Green

">#t=32[/video]

Аз нищо не скивам  Wink Shocked Joy Joy

# 70
  • Мнения: 6 105
Абе скивам някакъв рус мъж с брада,ама дотолкова ми стигат конспираторските умения  Joy

# 71
  • София
  • Мнения: 1 426
Профи,прощавай,уж прочетох всичко,ама май нищо не съм запомнила Blush
Момичето наистина донякъде прилича на Хазал,ама то толкоз размазано,за другата стрелка  33uu

# 72
  • Мнения: 0
Аз фейса му не виждам те па и шапката видели Shocked

Вани как го виде бе душа Shocked па и рус па и с брада Laughing

# 73
  • Мнения: 6 105
Линче,  Hug

Нищо де аз да ви размърдам очните ябълки  Joy

Рени,как бре,това се вижда-поне шапката,оф бе качулка исках да кажа-хахахах  Joy

# 74
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Ларчето бая вталена ми се вижда, ама вярно си се харесва с мини, но според мен има нужда от "модни" съвети Crazy

Това което го набеждават на снимката за Хазал, прилича на нея, ама то на такъв фокус чеее Crazy Иначе онова с качулката няма как да се види дали е Киво! Но пък се знае, че се разбират, приятели са, казвали са го, тя по времето на АФК беше ходила да го види на новия му сет....
Аууу, сега се сетих, че  видях фрагмента на Курт Сеит и Шура- Киво там е един път Heart Eyes Дано да е успешен сериала, че тези исторически драми нещо не са баш по вкуса на комшиите Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт