Отговори
# 735
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени крилотуууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=757758.new#new

Екип:

Романтика- Нарцисчева - Бързата

Комикси - Зиза - картечния откос


Ся да се чичечнем, че сме по-по-най...Нарцисчева....вади вазите.... Laughing newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 736
  • Мнения: 21 201
Не Мариетке, за НГ, ама тя настъпи отдавна. Mr. Green
Брееей, много сте нетърпеливи бе. Laughing

хич не мога да трая аз  Joy Joy Joy Joy хайде да си казват, да знаем ще има ли сватба или не,  Joy Joy Joy Joy
Лелееее, чак сега вдянах, че Вие се точите за сватбата на Ча и Серка, а аз си мислех, че отивате на сватбата на Ча и Хазал, щото нали Габи каза, че, ще ходите на тяхната, ама те не знаят, че се женят. Joy
Вие, които не гледате ПО, имате моето обещание да Ви светна утре след епизода за изненадата им ако има такава, честна приятелска.

# 737
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Аз си мисля да не е саундтрак с песните досега това с изненадата на Ч  и СС, ако изобщо има такава, защото е просто един туит от фенове и май ми е ясно, ама все пак... newsm78
Иначе предния път Магазимедията пусна бомбата със Серкиния чичко в четвъртъка преди серията и слязоха процент и половина надолу.Онзи ден писаха, че няма изгледи да е вярна новината за Ч и С, но все пак имам едно на  ум Crazy

# 738
  • Мнения: 21 201
Ивче, новата тема е в първия пост на тази страница.
Аз пък не вярвам на нищо казано и написано до доказване на противното.

# 739
  • Мнения: 0
И аз влизам да дигам джангър. Grinning

Всички констатирани и установени!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Скрит текст:


И таз ми легна newsm44 newsm44 newsm44 къв джънгър става в кола Party Party Party

# 740
  • София
  • Мнения: 30 206
Аз си мисля да не е саундтрак с песните досега това с изненадата на Ч  и СС, ако изобщо има такава, защото е просто един туит от фенове и май ми е ясно, ама все пак... newsm78
Иначе предния път Магазимедията пусна бомбата със Серкиния чичко в четвъртъка преди серията и слязоха процент и половина надолу.Онзи ден писаха, че няма изгледи да е вярна новината за Ч и С, но все пак имам едно на  ум Crazy


Бел, не знам защо, ама имам усещането, че статията няма да е много радостна за Серка  Rolling Eyes

# 741
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Аз си мисля да не е саундтрак с песните досега това с изненадата на Ч  и СС, ако изобщо има такава, защото е просто един туит от фенове и май ми е ясно, ама все пак... newsm78
Иначе предния път Магазимедията пусна бомбата със Серкиния чичко в четвъртъка преди серията и слязоха процент и половина надолу.Онзи ден писаха, че няма изгледи да е вярна новината за Ч и С, но все пак имам едно на  ум Crazy


Бел, не знам защо, ама имам усещането, че статията няма да е много радостна за Серка  Rolling Eyes

Аз чесно казано не знам какво да мисля. Имам усещането, че магазимедия хич не обичат Серка  newsm78 Те писаха гадните статии, те пуснаха снимките с чичкото, те разкриха за настояването и да се трият гадните коментари, а в техните класации Серка е винаги с 1 или 2% харесване

# 742
  • София
  • Мнения: 30 206
Аз си мисля да не е саундтрак с песните досега това с изненадата на Ч  и СС, ако изобщо има такава, защото е просто един туит от фенове и май ми е ясно, ама все пак... newsm78
Иначе предния път Магазимедията пусна бомбата със Серкиния чичко в четвъртъка преди серията и слязоха процент и половина надолу.Онзи ден писаха, че няма изгледи да е вярна новината за Ч и С, но все пак имам едно на  ум Crazy


Бел, не знам защо, ама имам усещането, че статията няма да е много радостна за Серка  Rolling Eyes

Аз чесно казано не знам какво да мисля. Имам усещането, че магазимедия хич не обичат Серка  newsm78 Те писаха гадните статии, те пуснаха снимките с чичкото, те разкриха за настояването и да се трият гадните коментари, а в техните класации Серка е винаги с 1 или 2% харесване

Ще се чуе скоро  Peace

# 743
  • Мнения: 0
Много обичам кат яхвате метлите rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Ще кажеш, че за първи път гледат сериала. Mr. Green
Не само, че не се наемам, ми и въобще не ги гледам.
smile3521 Много са ми забавни Joy Joy и аз не го гледам Laughing само им се мешам у коментарите като им правя контра Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт