Отговори
# 60
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ели,преди и аз спях и си лягах нормално,ей ма на от 3 часа ще влизам в банята  hahaha hahaha hahaha
Аууууууууууу, тая ше се къпИ.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ама сега и после чак на морето...га се стопли... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Аз така правя...на Нова година веднъж...и ся чак на морето... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 61
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Зизко, не е кой знае какво сцената в АШК да,  но акцентират на пръстена на ръката на мъжа, символа на брака, това имах предвид, това е неприемливото за драгия зрител Wink

Колкото до Незабравимата, имах чувството че някаква гимнастика играеха там, бяха ми механични движенията им някак  newsm78  Легни тук- легни там, а сега върху мен, а сега аз върху теб- чувство не усетих там, ни химия, ама аз този главния хич не го харесвах, пък и нея с това реване непрекъснато, така че не ми се стори сцената кой знае какво....
Виж обаче ЗП са ми без аналог Crazy

Последна редакция: пт, 03 яну 2014, 00:17 от Беллора

# 62
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Охххххх и аз ви казвам лека нощ Hug Hug Hug Hug пък ако не заспя пак ши съ върна Mr. Green
лека нощ Ели Hug Hug Hug

аз също из4езвам Peace лека нощ и от мен Hug Hug Hug Hug
Аре и тая ше врътка пайове... Joy Joy Joy Joy Joy
тц Mr. Green моя кърти от 21.30 4аса и не ме 4ака Mr. Green, а ако ме дигне сабахлем, ше му разбия нещо в тиквата Joy Joy Joy

Мими, голяма си скица,  Joy Joy Joy Joy Joy ама така де, друго си е да се наспиш сутрин и аз така обичам да спя  Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 21 201
Ееее, Лелче, кои са тия дребните....аз познах само Хандето и Берен newsm78
Ирка ти ги е разяснила, а черничката с шапката е Туба Буюкюстюн.

# 64
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ели,преди и аз спях и си лягах нормално,ей ма на от 3 часа ще влизам в банята  hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy значи не съм само аз дето като седна, уж за малко и отиде 3-4 часа  Joy Joy Joy Joy

# 65
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизко, не е кой знае какво сцената в АШК да,  но акцентират на пръстена на ръката на мъжа,синвола на брака, това имах предвид, това е неприемливото за драгия зрител Wink

Колкото до Незабравимата, имах чувството че някаква гимнастика играеха, бяха ми механични движенията им някак- легни тук- легни там, а сега върху мен, а сега аз върху теб- чувство не усетих там, ни химия, ама аз този главния хич не го харесвах, пък и нея с това реване непрекъснато, така че не ми се стори сцената кой знае какво....Виж обаче ЗП са ми без аналог Crazy
Белче и в трите филма имаше някой с халка...пък дали са акцентирали или не...се тая...всеки знаеше кой е бракуван. Peace

Така, че тая сцена е само претекст...проблема беше в Хакан...мнооу грозен и женките са били с кошмари... Crazy

# 66
  • София
  • Мнения: 30 253
Ееее, Лелче, кои са тия дребните....аз познах само Хандето и Берен newsm78
Ирка ти ги е разяснила, а черничката с шапката е Туба Буюкюстюн.

 Shocked Аууу, толкова я харесвам, а не я познах  ooooh!

# 67
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ели,преди и аз спях и си лягах нормално,ей ма на от 3 часа ще влизам в банята  hahaha hahaha hahaha
Аууууууууууу, тая ше се къпИ.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ама сега и после чак на морето...га се стопли... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Аз така правя...на Нова година веднъж...и ся чак на морето... hahaha hahaha hahaha hahaha

hahaha hahaha

# 68
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Ееее, Лелче, кои са тия дребните....аз познах само Хандето и Берен newsm78
Скрит текст:
Ирка ти ги е разяснила, а черничката с шапката е Туба Буюкюстюн.

 Shocked Аууу, толкова я харесвам, а не я познах  ooooh!
И аз много я харесвам, а с Мурат в Аси ми бяха ммм. Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 30 253
Скрит текст:
Ееее, Лелче, кои са тия дребните....аз познах само Хандето и Берен newsm78
Скрит текст:
Ирка ти ги е разяснила, а черничката с шапката е Туба Буюкюстюн.

 Shocked Аууу, толкова я харесвам, а не я познах  ooooh!
И аз много я харесвам, а с Мурат в Аси ми бяха ммм. Heart Eyes

Ооо, не ми говори  smile3544  Heart Eyes

# 70
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Зизко, не е кой знае какво сцената в АШК да,  но акцентират на пръстена на ръката на мъжа, символа на брака, това имах предвид, това е неприемливото за драгия зрител Wink

Колкото до Незабравимата, имах чувството че някаква гимнастика играеха, бяха ми механични движенията им някак- легни тук- легни там, а сега върху мен, а сега аз върху теб- чувство не усетих там, ни химия, ама аз този главния хич не го харесвах, пък и нея с това реване непрекъснато, така че не ми се стори сцената кой знае какво....Виж обаче ЗП са ми без аналог Crazy
Белче и в трите филма имаше някой с халка...пък дали са акцентирали или не...се тая...всеки знаеше кой е бракуван. Peace

Така, че тая сцена е само претекст...проблема беше в Хакан...мнооу грозен и женките са били с кошмари... Crazy


Поне Бура Гюлсой(така ли се казваше) да и бяха дали на Хазал за партньор, щяха да си паснат идеално, хубаво момче е, че и таман се освободи от КГ, ама пусти продуценти кьорави ли бяха с тоз Хакан! Аз и за играта му на Хакан съм с особено мнение...абе мани направо, природно бедствие е от където и да го погледнеш  ooooh!

# 71
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
На мене Мурат и Туба никога не са ми харесвали като двойка...за сметка на тва дъщеря им къртеше миФките... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мурат най-добре си пасна с Нюргюл... Peace

# 72
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
На мене Мурат и Туба никога не са ми харесвали като двойка...за сметка на тва дъщеря им къртеше миФките... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мурат най-добре си пасна с Нюргюл... Peace


И на мен ЛИН много ми хареса- според мен с Нурка имаха химия!
 Аси съм го гледала два пъти, защото и двата се случи по това време на годината, когато съм си вкъщи....ами не ми хареса! Видях там химия, но не си падам по такива селски текезесарски истории, еле пък като я видех да мете по земята с тази дълга пола из овчарници и после със същата и ботушите в леглото бррр.... Sick
А дъщеричката им, попораснала разбира се, играе най-малкото Фериде в Чучулигата- и там е скица Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 21 201
На мен ми беше трудно да загледам Аси именно заради обстановката както си я описала Иве ама всички около мен бяха луднали. #Crazy Навиха ме и като започнах да го гледам първите серии ми бяха мъка и изведнъж о чудо, о небеса, Joy станаха ми любима двойка, и усещах химия помежду им, докато с Нюргюл не усетих подобно нещо, Rolling Eyes и някак си ми стоеше едричка до Мурат.
По въпроса за Хазал, честно казано не знам с кого бих искала да я видя в екранна двойка, същото се отнася и за Ча, след АФК ми е безразлично с кои си, и ще си партнират.

# 74
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Мераба  Hug Hug Hug

Идвам да захваля новата темичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зиз  Hug  Heart Eyes ,бравос  smile3501 ,колажите ме разбиха,страОтни  Joy Joy Joy  newsm51 newsm51 newsm51

Ирче  Hug  Heart Eyes ,романтичните ФЕмир са чуднички,много ми харесаха  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  newsm51 newsm51 newsm51

И много гушки за всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт