Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 134

  • 98 682
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 602
Имам въпрос  Embarassed
Поръчах принт на фонданова хартия (за първи път го правя),ама листа е твърд ,   а аз мислех да го слагам по борда на кръгла торта,има ли вариант да омекне лиса или тортата трябва да става правоъгълна Mr. Green
и съм сигурна,че съм виждала принтове ,поставени по-този или друг подобен начин...
Моля ви за помощ!!! Hug
Много ви Благодаря предварително!!!

Махни предпазното фолио на гърба, дръж принта в плътно запечатан плик, за да не изсъхва

# 676
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Сладката Мими, и аз съм така, накупих сума инструменти, но още нямам фондан и дори не съм почнала да ги пробвам. Свежа е твоята тортичка, весела. Да ти кажа, не съм се сетила, че различните размери цветя така се използват, но вече ще знам  Wink

Мишока, в тая красота ми останаха очите  Shocked Невероятно изглежда, и съм сигурна, че е и толкова невероятно вкуса, евала
Радост ще се научим , щом имаме желание. Peace
Аз първо пробвах с фондан - Марципан Варна , но не ми се получи, трудно работих с него.
По съвет на  Мишока направих фондана на Димитрана и с него е по лесно.
Сега съм решила да си купя готова ММ, децата искат да им направя торта ,,Принцеса,,.
Дано се справя.
Благодаря на всички момичета които ми отговарят на въпросите и ми дават съвети на лични съобщения  bouquet

# 677
# 678
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Имам въпрос.
Конкретен.  Grinning
Смятам да си направя блогче.  Laughing
Ще си пускам снимки на произведенията тук при вас, с директен линк към блогчето ми, нали може?
Аз за ваше добро, не че нещо...
   newsm47

# 679
  • Мнения: 160
Нели, страхотно  Peace А ако ни открехнеш и на някои техники ще бъдем мнооого благодарни  Hug Поздрави и хубава нова седмица за всички   bouquet

# 680
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 602
Нелка, чакам с нетърпение

# 681
  • Русе
  • Мнения: 23
Pam73 ,ani_d Много ви Благодаря !!! Аз като един индианец се панирах в началото ,за фолиото знаех,отлепих ъгълче прегънах и то се счупи....,но после по внимателно след вашето включване и се получи ,Благодаря!!!
nelka.nelka Страхотно,и аз чакам с нетърпение!!!

# 682
  • Мнения: 2
Привет, момичета! Първо искам да се извиня, че само неделнишки се влючвам, но явно „доброто организиране и правилното рапределяне” на времето не е силната ми черта.... работа, пазаруване, къщни задължения, училищни занимавки с децата и ..... накрая заспивам още преди главата ми да е стигнала до възглавницата ... Simple Smile заради което Ви моля да не ми се сърдите, че правя такива големи паузи след коментарите Ви!
Ани_д, МаринаД, Латино10, Радос, Марчела, много Ви благодаря за изразеното мнение за тортата ми, за мен е голяма чест „да бъда забелязана” от такива майстори!!!
Ани_д, специални благодарности за помощта и съдействието!!! А пък тортите ти са невероятни....
Дитсан, с голямо закъснение... честит рожден ден на дъщерята – желая й да бъде винаги щастлива, доволна и обичана!!!
ТедитоС, много весела, цветна и красива торта!
Грух-грух, добре си се справила с рисуването!
Радос, изключително много съм трогната от жеста!!! Но при неизмерното ми пристрастие към сладките неща, тези твои перфектни и съблазнителни разрези (на снимка) са нечовеши изтезания за усещанията ми..... Simple Smile 
radystin4ety, свежа тортичка!
Мишок, много изискана, стилна и завладяващо представена торта!!!
МаринаД, съвсем естествено е при такава неповторима подложка, да очаквам и цялото произведение със затаен дъх и човъркащо любопитство...
Сладката мими, кефят ме ярките цветове!
Мими0585, много сладко розово.... и сполучлива чанта!
Нелка, чудесна новина!!! Пожелавам ти много късмет, нестихващо вдъхновение и щастиепораждаща наслада в новото ти начинание!!! С огромно нетърпение и нескрито вълнение очаквам проявлението и на блогърските ти таланти!!!

# 683
  • Мнения: 885
Поли,ще те почерпя,и аз съм включена към майсторките  Laughing

И искам да попитам майсторките,как да направя обемни фигурките на минионите? Ако използвам само фондан ще ми отиде лудо количество.Видях че използвате оризон или зърнена закуска.
Може ли да ми кажете с какво го смесвате и как ги заглаждате?

Благодаря   bouquet

# 684
  • Norge
  • Мнения: 2 311
 Weary Останах неразбранаааааааа.
 Прошка !!!!! newsm17

Няма да си правя блог-че, честна дума! Hug
Просто реагирах на нещо, но понеже не го написах в прав текст, стана една бърканица.  Confused

Хайде за извинение едно утешително парченце торта и много   bouquet

# 685
  • Мнения: 160
Изглежда ммммм....убийствено , сега ако сложиш и рецептата си извинена веднага Wink   bouquet

# 686
  • Мнения: 46
nelka.nelka, и аз като видях ягодките си помислих същото, ама.. няма да е първия, нито посления.. Да са живи и здрави  Joy

# 687
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 602
Weary Останах неразбранаааааааа.
 Прошка !!!!! newsm17

Няма да си правя блог-че, честна дума! Hug
Просто реагирах на нещо, но понеже не го написах в прав текст, стана една бърканица.  Confused


Сега вече те разбрах  Mr. Green Ама се зарадвах много на идеята ти за блогче де Simple Smile Simple Smile Но пък ако дадеш рецептичка на това умопомрачаващо парченце, хич няма да ти се разсърдя и веднага ще ти простя ,че няма да си правиш блогче Simple Smile Хихих. Страхотна си , Нели!

# 688
  • Мнения: 22
Weary Останах неразбранаааааааа.
 Прошка !!!!! newsm17

Няма да си правя блог-че, честна дума! Hug
Просто реагирах на нещо, но понеже не го написах в прав текст, стана една бърканица.  Confused

...
  Joy 'Ми то може ли човек да очаква от деликатно същество, като теб, нещо "някогозасягащо" или "някогокритикуващо"!!  Heart Eyes И моята първа реакция беше да се включа бързо, но нямаше да звуча деликатно и се отказах...  Whistling

# 689
  • Русе
  • Мнения: 23
Weary Останах неразбранаааааааа.
 Прошка !!!!! newsm17

Няма да си правя блог-че, честна дума! Hug
Просто реагирах на нещо, но понеже не го написах в прав текст, стана една бърканица.  Confused

Хайде за извинение едно утешително парченце торта и много   bouquet


Дано не съм била аз,причината...почувствах се ужасно!!!

Общи условия

Активация на акаунт