Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 134

  • 98 648
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 482
Дано не съм била аз,причината...почувствах се ужасно!!!

Ти пък , не беее, виж тортата с ягодите дето ей така от никъде се плясна Simple Smile

# 691
  • Русе
  • Мнения: 23
ani_d Благодаря,ох,камък ми пада от сърцето....хем четох и гледах ,всичко за да разбера за какво иде реч,но съм я пропуснала.Аз понеже нали не съм от съвестните и редовните потребители на тази тема ,пък нахлух с глупав въпрос  ,и се притесних ама ужасно много,честно.... Hug

# 692
  • Мнения: 1 965
Имам въпрос.
Конкретен.  Grinning
Смятам да си направя блогче.  Laughing
Ще си пускам снимки на произведенията тук при вас, с директен линк към блогчето ми, нали може?
Аз за ваше добро, не че нещо...
   newsm47

Може! Но, на първа страница на блог-чето сложи ценоразпис на услугите и банкова сметка къде да ти превеждаме парите.  Щото иначе ще е безплатна рекламката, а, не е мноУ редно.  hahaha И моля те, внимавай с тия разрези дето ги пускаш, че направо ми разрязваш сърчицето! Бива ли така?  Whistling

# 693
  • Мнения: 368
Ох, и аз инфаркт получих от това парче Simple Smile
Ама, ей така, само да питам: нали темата е "нашите любими, торти, глазури и покрития", та си мисля, че не лошо да се пускат и непокрити торти, пък ако се иска рецепта - да се даде.

А Нелко, твоето блогче с видео и постъпкови снимки, би утрепало и бг-мама по трафик  Hug

# 694
  • Мнения: 277
и аз не схванах иронията. само се зачудих как нелката е написала нещо като @Аз за ваше добро, не че нещо...@, не я познавам, но доколкото съм чела тук нейни коментари, това изречение не пасваше  Confused

мишока, нелка, страхотни разрези и презентирани също по много добър начин

# 695
  • Мнения: X
Момичета, от къде в София да си взема малка форма за торта, около 16-18см ?

# 696
  • Мнения: 153
Mishoka  хайде дай и рецепта, че на мен започнаха да ми се въртят разни идеи за пролетна и свежа  торта според нашия вкус... Wink

# 697
  • Мнения: 1 965
и аз не схванах иронията. само се зачудих как нелката е написала нещо като @Аз за ваше добро, не че нещо...@, не я познавам, но доколкото съм чела тук нейни коментари, това изречение не пасваше  Confused

мишока, нелка, страхотни разрези и презентирани също по много добър начин
Никой не е искала да обиди. Наистина не я познаваш.  Иронията и много прозрачна, но не всеки може да я схване.  Peace

# 698
  • Мнения: 660
nelka.nelka, много си свежа! Оправи ми следобеда докато те четях Simple Smile   bouquet

И аз на опашката за рецептата на тази красота, която си пуснала, макар че съм на режим...ще я правя поне децата да хапнат, ако я дадеш. Wink

# 699
  • Мнения: 46
мегало, идеята беше, че някак си не върви да се врътнеш тук, да публикуваш една снимка на торта, без нито дума било за другите торти, било за твоята и да офейкаш Simple Smile Разбира се, не говоря за теб.. а за въпросната торта с ягодките Simple Smile

Mishoka, разбира се, че и аз така разбирам темата, както и ти - каквото и да е свързано с торти- то е ясно, че си го обичаме  Hug Но девойчето само ни препрати към сайта си.. ни дума, ни стон  Joy

А за рецептата на nelka.nelka и аз се нареждам - най-важното е една торта да е вкусна, а за тази просто няма как някой да ме убеди, че не е такава!   chef

Sunflowerss , и аз така търсих веднъж (не че беше кой знае какво търсене, просто проверих в някои магазинчета) и най-малката, която намерих беше 20 см. силиконова от Кадемлия. Успех, дано ти намериш!

# 700
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Момичета, от къде в София да си взема малка форма за торта, около 16-18см ?

В Джъмбо на България има такава малка формичка за блат - за втори етаж на торта - метална, със закопчаване си е, както си трябва  Wink Не знам дали ви писах има и евтини хартиени подложки там - 1.50 за 6 броя, също и 2 броя за 2 лева - картонени, дебели, с фолио отгоре. И шпатули има ... аз се обзаведох доста добре от там - и картонени поставки за мъфини и декоративни кутии за бисквити има ...

На долния етаж, когато застанеш с гръб към касите - вдясно са сладкарските работи - на средната пътека и около нея има няколко щанда.

# 701
  • Мнения: X
Благодаря Simple Smile тази от Джъмбо я имам, но тя е много малка 8-10см, в Сладката къща намерих, имаше 15 и 20, нямаше междинните обаче. Май ще е с изрязване от по-голямата, имам една 22, с нея ще е явно, докато намеря нещо подходящо.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, от къде в София да си взема малка форма за торта, около 16-18см ?

Купи си от Метро регулиращ ринг и печи в него Wink

# 703
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 482
Мишока, естествено , че всички пускаме и непокрити торти, да никъде не пише , че темата е само за торти с фондан. Ставаше въпрос за начина, по който беше направено, най-малкото едно "Здравейте" можеше да има Simple Smile

Мегало, според мен това изречение на Нели искаше лекичко да иронизира въпросната девойка, която най-вероятно смята , че ни прави голяма услуга , пускайки тази торта и линк към нея.

Момичета, от къде в София да си взема малка форма за торта, около 16-18см ?


От магазините за домашни потреби си купих всякакъв размер. Също така пека в кутиите за сладки. Тези , които са по три в комплект имат 16см и са ми точно. За съжаление аз с ринга от метро не се справям с нагласянето и печенето

# 704
  • Мнения: 368
Да бе, ясно всичко това Wink Само исках да си сверя часовника Simple Smile
Доника, рецептата е в блога, а блога ми е в подписа  Blush

Малките форми, които са с откопчаване, са супер неудобни, ако искаш да ги ползваш като рингове и след това. Иначе Мери Шик ми беше дала супер идея да печем в метално сито - има всякакви размери и са доста прилични като цени.

Нелкааааа, гледай колко народ чака за рецептата, пращай линк към блога Simple Smile))))

Общи условия

Активация на акаунт