Кога спряхте да давате АМ на децата си

  • 6 136
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, дъщеря ми е 2г5м и все още заспива вечер с биберон с АМ. Давам Фризо 3, което за деца до 3 годишна възраст. Но ме притеснява факта, че вече е голяма. Търси си шишето с млякото и ако се опитам да го заменя с кисело мляко оревава орталъка. Не е ли време веча да го спра?

# 1
  • Мнения: 6 214
Моята сама отказа. На 1 година. Ама го приемаше зверски трудно от самото си раждане, така или ианче.

# 2
  • Мнения: 8 523
Моето момче се отказа на 3 години и 7-8 месеца.Толкова обичаше да пие мляко вечер.Миналото лято на морето решихме да не мръкнем млякото с нас  и той не прави сцени.Пробвала съм да му предложа кисело мляко с бисквити ,той не искаше да пие.

# 3
  • Мнения: X
Явно е много индивидуално и е според детето, няма да бързам да го спирам за сега...

# 4
  • София
  • Мнения: 28 559
Синът ми още пие. Ще давам докато иска.

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 614
На 2 годинки и все още суче по 3 или 4 пъти на ден.Нощното цокане го спрях аз на 1,11 месеца,беше ми дотегнало да ставам поне веднъж на нощ.Вечеря имаше въведена на 1 година.

# 6
  • Мнения: 27 524
Бих го давала докато пие  Simple Smile Но след 3г мисля, че е по-добре да се върнем на номер 2  Simple Smile

Засега давам 3-ки и Киндер  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 28 559
Бих го давала докато пие  Simple Smile Но след 3г мисля, че е по-добре да се върнем на номер 2  Simple Smile

Засега давам 3-ки и Киндер  Peace

Защо?  Rolling Eyes

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 445
Голямата ми дъщеря /в момента на 3години и 8 месеца/ и до ден днешен пие всякакво АМ /стига да има кой да й прави. Беше някъде на 2,5 години, когато аз се направих на разсеяна и спрях да купувам АМ, а и тя не възрази кой знае колко. В момента пие много прясно краве мляко /чисто/, АМ и яде кисело мляко с бисквити.
Малката /на почти 8мес/ предпочита кърмата пред АМ и не пие всички марки /но каката помага ooooh!/.

# 9
  • Мнения: 588
Моя син е на 5г. 5м. и вечер без да изпие  от чаша 200мл  АМ Фризо3 не заспива!
Пробвала съм да не купувам ,но той реве и си иска млякото!

# 10
  • Мнения: 6 214
Моя син е на 5г. 5м. и вечер без да изпие  от чаша 200мл  АМ Фризо3 не заспива!
Пробвала съм да не купувам ,но той реве и си иска млякото!
Щом е от чаша, нека си пие.

# 11
  • Мнения: X
Само не мога да разбера какъв е проблема да си пие млякото?
Аз бих отказала да давам пица, пържени картофи, кола и др. подобни

# 12
  • Мнения: X
Проблема е в биберона, не толкова в млякото.

# 13
  • Мнения: 588
Ами при нас няма проблем!Даже преде да му направя млякото винаги го подушва в кутията!Аромата много му харесва! Свеки все ми казва, че е голям вече за това мляко, ама аз не я слушам и си му давам!И домашно кисело мляко много обичаме и ядем два пъти в седмицата  за следобедна закуска ,но прясното не го ще!

# 14
  • Мнения: X
Щом иска биба с мляко да пие! Ако иска чаша... Значи чаша. Не бива да стресира детето! Има майки дето кърмят до 3-4 години! По тая логика има проблем и в това

Общи условия

Активация на акаунт