Кога спряхте да давате АМ на децата си

  • 6 141
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 214


В тази връзка - колко мл на ден млечни продукти трябва да приема дете ?  newsm78[/b]
Никой не може да ти каже. Според старите "книги" ще има някаква норма. Но нали според новите изследвания над 3 години всичко млечно е много вредно и води до диабет и какво ли не.

# 31
  • Мнения: 21 282

REAL_WOMAN ,благодаря  Peace

# 32
  • Мнения: 15 379
И аз от вчера давам АМ , за мое учудване госпожицата го харесва Simple Smile


Shocked, а защо го правиш?
Кисело мляко за тази възраст е перфектно, но формула просто да даваш ми е странно...

# 33
  • Мнения: 21 282
То ще е за кратко,че имаше проблем със стомахчето

# 34
  • Мнения: 15 379
Формулата няма да й оправи стомахчето.
Давай пробиотик, кисело мляко.

# 35
  • Мнения: 21 282
Формулата няма да й оправи стомахчето.
Давай пробиотик, кисело мляко.


 Peace

# 36
  • Мнения: X
Кога спряхте да давате АМ на децата си?
Пиеше бутилка 'Аптамил' преди лягане от бутилка с напръстник от 1 годишна до 3.


На 3 години.

Последна редакция: нд, 12 яну 2014, 17:17 от Анонимен

# 37
  • Мнения: 3 241
Към 2 години и половина спрях да й давам.

При едно пътуване "забравихме" шишетата и после мина на обикновено мляко с какао от чаша сутрин.
Вечер яде сирене или кисело мляко.

За децата е добре на всяко ядене да има млечен  продукт.

# 38
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
От няколко вечери вече не давам АМ, защото явно вечеря добре и неиска да пие мляко. Понякога със закуската пие АМ или прясно мляко, а кисело яде от време на време след обяд с бисквити.

# 39
  • Мнения: 15 379
От няколко вечери вече не давам АМ, защото явно вечеря добре и неиска да пие мляко. Понякога със закуската пие АМ или прясно мляко, а кисело яде от време на време след обяд с бисквити.

Непоискан съвет, ама да си кажа Embarassed - предлагай кисело мляко с вечерята, щом не иска формула.
Мъничък е още, трябва му мляко, особено вечер.

# 40
  • Мнения: X
От няколко вечери вече не давам АМ, защото явно вечеря добре и неиска да пие мляко. Понякога със закуската пие АМ или прясно мляко, а кисело яде от време на време след обяд с бисквити.
Още един не поискан съвет-давай лека вечеря! Не случайно тя е постна!

# 41
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
От няколко вечери вече не давам АМ, защото явно вечеря добре и неиска да пие мляко. Понякога със закуската пие АМ или прясно мляко, а кисело яде от време на време след обяд с бисквити.
Още един не поискан съвет-давай лека вечеря! Не случайно тя е постна!
Всяка вечер яде супата от кухнята без хляб, но след това иска и от нашето ядене. Да се скрия ли когато вечерям или него да затворя в друга стая  newsm78  Съгласна съм с необходимостта от мляко, но освен да яде мляко, а не супа друг вариант не виждам. През деня хапва всеки ден сирене и крем, който е с мляко и малко или много приема млечни продукти под различна форма.

# 42
  • Мнения: 6 214
Не задълбавайте толкова много. Детето самО си показва от какво има нужда.  Peace То не е тенджера, в която да сложиш показаните в книгата грамажи.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Любимата ми тема Simple Smile
"Отказа" го малко преди да навърши 6. Пиеше с биберон и последната година си го приготвяше сама. След млякото винаги следваше миене на зъбите.

# 44
  • Мнения: 588
Любимата ми тема Simple Smile
"Отказа" го малко преди да навърши 6. Пиеше с биберон и последната година си го приготвяше сама. След млякото винаги следваше миене на зъбите.

Е значи да не се притеснявам ,че още пием!С тази разлика че пием от чаша!

Общи условия

Активация на акаунт