Спасение срещу влагата и мухъла

  • 109 606
  • 348
  •   1
Отговори
# 300
нашата дограма е дървена супер скъпа. на ф-ма карабулев  но проблема е проблем.сега съжаляваме за изолацията трябваше да си останем само с дограмата а стените да дишат но.....

# 301
  • Мнения: 2 732
Термокерамичното покритие може да  се нанася върху тапетите,ако са добре залепени,а изолацията изобщо не е пречка,напротив,много хубаво че я има Peace
А няма ли да се смени цвета на тапетите newsm78.Безцветен ли е термомакса Thinking

# 302
  • Мнения: 1 028
Термокерамичното покритие може да  се нанася върху тапетите,ако са добре залепени,а изолацията изобщо не е пречка,напротив,много хубаво че я има Peace
А няма ли да се смени цвета на тапетите newsm78.Безцветен ли е термомакса Thinking
не е безцветен,той е като латекса,както обясних по-горе,бял на цвят,а не безцветен,и при евентуално нансяне върху тапетите,те няма да се"виждат" вече.

# 303
  • Мнения: 51
Здравейте след като пръсках с всякакви препарати против мухъл и ставаше работа но наполовина ми препоръчаха препарат против мухъл който е италиански казва се SOLVY
след като напръскахме стената при нас избиваше по стената долу направо черно с гъбички
започна да изчезва и на третия път /пръска се през 24часа/ всичко изчезна.Също бяхме приятно изненадани че след пръскането се запази лилавия цвят в който беше стената
запазва цвета на сто процента.Препоръчвам ви го казва се SOLVY.

# 304
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
 Ka1 съдържа ли белина?Откъде го купи и колко струва?

# 305
  • Мнения: 51

 Ka1 съдържа ли белина?Откъде го купи и колко струва?
[/quote]

Аз съм от Пловдив купих го от супермаркет САНИ със помпа е около 6,40
без помпа продава се и само пълнител  около 5,40  на опаковката пише
 вносител е фирма "ЕМГ" ООД   032/962021 Изключително ефикасен е
казва се SOLVY.

# 306
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
мерси  bouquet

# 307
  • Мнения: 1 028
Ка 1,засечи си  кога/през колко време/ ще е следващото ти пръскане.Тези препарати премахват/временно/ следствието,а не причината NaughtyБез  значение,дали е"Саво","Антимухъл","Др Фреш","Solvy" и др. подобни.
Чоча,а влагоуловителя не помага ли?

# 308
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Помага.Предстои ми обаче тази седмица да лепя тапети и се чудя дали няма да мухлясат и те.Смятам утре да измия стената с някакъв такъв препарат и в края на седмицата ще ги лепиме

# 309
  • Мнения: 1 028
Ами,ако продължава да ти избива по стените,бъди сигурна,че и тапетите ще мухлясат.

# 310
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Здравейте след като пръсках с всякакви препарати против мухъл и ставаше работа но наполовина ми препоръчаха препарат против мухъл който е италиански казва се SOLVY
след като напръскахме стената при нас избиваше по стената долу направо черно с гъбички
започна да изчезва и на третия път /пръска се през 24часа/ всичко изчезна.Също бяхме приятно изненадани че след пръскането се запази лилавия цвят в който беше стената
запазва цвета на сто процента.Препоръчвам ви го казва се SOLVY.

от санито в тракия или в смирненски го взе

# 311
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Аз незнам дали избива нов мухъл.Вчера преместих гардероба и отзад имаше от стария мухъл жълтеникави следи.Затова исках да го измия утре и после ще видя дали избива наново.А междувременно влагоуловителя работи и събира вода

# 312
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
току що прочетох и назад темата и Термокерамичното покритие ме заинтригува. Папитууу може ли да те ползвам за консултантEmbarassed
Ние се "разширихме" към терасата и сега си имаме една външна стена от итонг, мазилка външна, изолация отново мазилка и боя. Да обаче на тавана нямаме нищо изолационно, а горната тераса си е отворена. Сега по тавана по ъглите изби мухъл.
Въпросите ми са:
 - ако измажем само тавана и външната стена ще стане ли работата ? Mr. Green
 - Трябва ли да се измаже примерно 10 см и от съседните стени на външните и на тавана, за да е добре запечатан ъгъла?
 - от къде в Пловдив да се сдобия с това чудо или само от дистрибутори мога да го намеря и евентуално на теб може ли да се поръча?
 - Искам оранжева стена, а ако цвета на покритието е бял как да постигна този цвят или трябва да се задоволя с някой светъл цвят /което ще го преживея доста трудно/
 - последен вече въпрос - това за колко време ми решава въпроса? После като си боядисам с прост латекс то ще действа ли или пък да речем ми хрумне на сложа фаянс на стената /въпреки че проблема ми е на тавана, но ми е любопитно/- може ли и ще действа ли

Много ще съм ти благодарна да ми отделиш 5 мин да ми отговориш

# 313
  • Мнения: 1 028
Авана отговорих ти обстойно на ЛС.

# 314
  • Мнения: 3 216
Папиту би ли копирала ЛС-то тук,че и на мен ми предсоти сьбиране с терасата,моля Praynig Praynig Стига Авана да няма против,разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт