Спасение срещу влагата и мухъла

  • 109 636
  • 348
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 6 286
Папитууу   Hug Много изчерпателно и ми отговори на една камара въпроси  Hug
Може и снимки наистина, ако не те затруднявам.  Praynig Ти си намазала само и единствено с него, без вътрешни и външни изолации, така ли?

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 12:29 от catty m

# 286
  • Мнения: 48 053
значи ли това че върху замазката мога да намажа направо термошилд, без тапети и латекс да има?
и какъв цвят е по- принцип, на мен ми трябва бял

# 287
  • Варна
  • Мнения: 366
значи ли това че върху замазката мога да намажа направо термошилд, без тапети и латекс да има?
и какъв цвят е по- принцип, на мен ми трябва бял
и мен ме интерисува това

# 288
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ние се оттървахме от мухъла, поне засега де.
Изшкурихме стените до чисто, т.е. да се махнат нацяло петната от мухъл. После намазах с Доместос. Като изсъхна боядисахме с Термомакс.
Малко мирише Доместоса, но се изтрайва. Около 2 дена беше само. Времто беше топло и проветрявахме.
Боядисахме стените само на височината на прозорците. Определено са топли на допир. Смятам това лято да омацам всичко.

# 289
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз пък да се оплача. Купихме си влагосъбирател на "Церезит", за 5 дена събра около 50мл вода и няма никакъв ефект. Стените са си мокри, прозорците и те. Като гледах в "Практикер" всеки втори клиент си купуваше от тези влагосъбиратели, дали е само реклама? Thinking

# 290
  • Мнения: 1 028
значи ли това че върху замазката мога да намажа направо термошилд, без тапети и латекс да има?
и какъв цвят е по- принцип, на мен ми трябва бял
Нанася се върху замазката,то това си е декоративен материал,освен всичките си други качества.Цвета му е бял,но както казах по-горе,може да се оцвети с няколко капки оцветител за латекс.Това покритие играе ролята на латекса,използва се като последен завършващ декориращ слой.Ще  кача снимки довечера,че батериите се зареждат сега.

# 291
  • Мнения: 48 053
мм супер, ще чакам снимки тогава, така ще е най- добре

# 292
  • Мнения: 4 202
Аз пък да се оплача. Купихме си влагосъбирател на "Церезит", за 5 дена събра около 50мл вода и няма никакъв ефект. Стените са си мокри, прозорците и те. Като гледах в "Практикер" всеки втори клиент си купуваше от тези влагосъбиратели, дали е само реклама? Thinking

Това чудо на Хенкел е абсолютен боклук, за мен са най- безсмислено похарчените 20 лв.
Тук главно се пише за влагоуловителите на ток, които са към 200 лв.

# 293
  • София
  • Мнения: 588
Аз пък да се оплача. Купихме си влагосъбирател на "Церезит", за 5 дена събра около 50мл вода и няма никакъв ефект. Стените са си мокри, прозорците и те. Като гледах в "Практикер" всеки втори клиент си купуваше от тези влагосъбиратели, дали е само реклама? Thinking

Това чудо на Хенкел е абсолютен боклук, за мен са най- безсмислено похарчените 20 лв.
Тук главно се пише за влагоуловителите на ток, които са към 200 лв.

Никаква полза няма от Церезит Стоп влага-та, но, когато ние го купувахме, също ги разграбваха масово... Аз, ровейки из форума, бях стигнала до извода, че не става за нищо, ама как да го набия в главата на милото... Те нали все много разбират мъжете Grinning

# 294
  • София
  • Мнения: 614
Момичета,а ТЕРМОМАКСА върху латекса направо мога ли да намажа или трябва да изчегъртам преди това стената?

И само да кажа,че у нас е топло постоянно(няма спиране на парно и т.н.-20 градуса),проветрявам по 2 пъти за по 15 мин и пак си мухлясваме.Само ТЕРМО-то и влагоуловител-(не са глупости това),с доста приятели говорих,които имат и всички са на мнение,че си заслужава инвестицията

# 295
  • Мнения: 1 028
Ето снимките,които бях обещала,първите са от кухнята ми сега,а на последната на-добре се вижда зад дъщеря ми как беше преди "Термомакс"-а.
Пилето,ако ти е здрав латекса,може върху него да нанасяш,но задължително преди да се нанесе термопокритие трябва да се махне мухъла.Обикновено със"Саво" или друг аналогичен продукт,почиства се стената и като изсъхне се нанася покритието.Ако имаш други въпроси пиши на лични.Да и ето снимкитеhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=211040

# 296
  • Мнения: 512
Е, добре, обаче аз имам вътрешна изолация (така купихме жилището, вече беше направена) и отгоре има тапети. Трябва ли да изкъртя цялата изолация, за да поставя това покритие на термошилд?
Ще ми се да има някакъв по-лесен начин, а защо не и по-евтин, не ми се махат всичките стени  ooooh!
Сега ще купуваме влагоуловител, ама дали само той ще свърши работа...
Отчаях се вече. Tired

# 297
  • Мнения: 1 028
Термокерамичното покритие може да  се нанася върху тапетите,ако са добре залепени,а изолацията изобщо не е пречка,напротив,много хубаво че я има Peace

# 298
  • Мнения: 512
Ти ми върна надеждата в живота Hug!
Досега всички ме убеждават как страшно сме се прецакали с тази изолация и сме предизвикали "парников" ефект  ooooh!.
Благодаря!

# 299
и аз имам този проблем

Общи условия

Активация на акаунт