Аххххх!... рожденни дни, ЯНУАРЧЕТО ще е на три! (51)

  • 62 802
  • 750
  •   1
Отговори
# 435
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Симона също смяташе, че баща й ще я обича по-малко след като се роди бебето. Беше на 12г. Сега много се обичат и с гордост казва 'сестра ми'

# 436
  • Мнения: 1 687
мацки, не забравяйте, че децата ни са най-упоритата зодия в целия зодиак. забележете, че не казвам инатлива, а упорита. козирозите са изключително целенасочени и последователни в постигането на целите си.

# 437
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Емили, не казвам, че това се е случило, но искам да подчертая, че е възможно. Децата ни са във възрастта, в която се формира срамът. И едно от най-ужасните неща за повечето е точно това, което се прави в градините - Хайде всички в едно кръгче около гърнетата, сваляйте гащи и сядайте да пикаете. Обикновено в тези ситуации, като симптоматика при децата се появява нежеланието да пикаят, започват да се стискат и не могат да обяснят случилото се. Както казах в момента са в така наречения "фелически стадий" на развитие, в който децата започват да се индетифицират с възрастните и да разбират, че не всичко се върти около тях и съществуват и други същества, които имат своите особености. Та това е причината, поради която се формира и чувството за срам, а то може да бъде подтикнато и от най-малката недомислена дума на някоя госпожа или леля! Надявам се скоро Сами да се чувства по-добре и да забравите за този проблем!

Буби
и вие сте го закъсали. И мен ме мъчи синузита жестоко и не знам какво да правя вече. Не мога да дишам, главата ме боли зверски, но отказвам да ходя на нагревки за сега.

А относно финансите и 2-ро дете....ами да ви кажа има си сериозно значение. В момента само и единствено Боби носи някакви пари в къщи и ако това се задържи така няма как да разчитаме на каквото и да е , дори минимално спокойствие за още едно детенце. 4 човека сме на негов гръб. Бачка като луд, а ако трябва да бачка и за още 1 ....трябва да не се прибира хич! Все нещо трябва малко поне да се промени...

# 438
  • Мнения: 455
мацки, не забравяйте, че децата ни са най-упоритата зодия в целия зодиак. забележете, че не казвам инатлива, а упорита. козирозите са изключително целенасочени и последователни в постигането на целите си.

Много се надявам Сами да е упорит, но не само вкъщи. Елч, ти ги разбираш тези неща, доверявам ти се! Hug
Довечера ще видим какво ще кажат, дали и днес е имало проблеми с пишкането.

А Маринка реагира много студено, когато й казах, че ще имаме бебе. Плака, затвори се в себе си, беше ми като сърдита през цялата бременност. Не се радваше въобще. Когато Сами се роди, майка ми едвам я беше накарала да дойде да ме види в болницата. Не искаше да види бебето, беше много безразлична. Аз много страдах. След това обаче се промениха нещата. Сега много го обича, макар че понякога той така я скубе, бие и дракосва, че е плакала дори. Но пак си го обича и много го гушка и му се радва. Е, няма да бъдат близки...с такава разлика, то е ясно. Но поне да си се обичат и колкото могат да си помагат - по-скоро тя на него. Simple Smile

Димара, защо се чудиш какво ще правиш като свърши майчинството? Нямаш ли работа?

П.С. Бубе, сега прочетох какво си написала. Възможно е да си напълно права. Благодаря, че сподели.  Hug

# 439
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен  Hug И вие ми липсвате  Hug  много ме беше стегнала шапката ,много напрежение,много нещо,а и  като нямам нищо хубаво за казване предпочитам да не казвам(пиша) нищо

Аз от днес съм отново на работа,в другия офис на брокера.Нещо не мога да се зарадвам,трябваше да сме две ,но вчера изневиделица освободиха колежката,тя пък бременна,стана и лошо и я приеха в болница  Sad
Има и още,но по късно ще продължа

# 440
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Тути, много неприятно. Дано е по-добре жената вече. Не знам какво да напиша. Децата как са? Нелката как е?

Аз съм бодра след фитнес и изпълнена с енергия. В 17ч съм на поредното интервю!

# 441
  • Мнения: 1 687
бубенце, няма все така да е финансовото положение! времената се менят.

емили, милата маринка, какво ли си е мислела!
не се настройвай, че няма да са близки, от тях си зависи. имам една съученичка, чийто брат се роди като бяхме 9 клас. наскоро се виждахме и каза, че непрестанно са заедно, дори й помагас гледането на нейния син (те имат 9 г. разлика) Simple Smile

тути, унило ми звучиш Sad ама дори и да се оплачеш ние пак сме насреща, нали сме виртуални приятели, а приятелите не са само в добро...

люба, успех на интервюто!

# 442
  • Мнения: 455
Има и такива случаи, Елч. Надявам се и моите деца да са близки и да си помагат!
А ти как се чувстваш днес?
Какво става с оченцето на Дара?

Люба, успех на интервюто! Радвам се, че се чувстваш добре! Hug

Тути, пиши мила! Както Елч е казала, тук сме си за всичко. Както четеш, всички понякога имаме трудни моменти, ама аз честно да ви кажа, като ви споделя и ми поолеква. Усещам подкрепа тук, каквато скоро не получих от приятелка, с която съм израстнала... Wink

Говорих с една лекарка, която ми каза, че независимо, че на ехографа няма проблем с щитовидната жлеза, да почвам да пия лекарството и да не се помотвам. Май ще си пусна едни изследвания на всички хормони и антитела в София, и тогава започвам с лекарството. Пак се ошашках.



# 443
  • Мнения: 496
Емили, най-добре да пуснеш още едни изследвания, лекарства ей така просто не се пият. Стискам палци да не ти се наложи все пак!  Hug

Люба, как мина?

Тути, много съжалявам, че минаваш през такива катаклизми!  Sad Ние сме насреща, ако искаш да се оплачеш. А за бременната ти колежка - законът не я ли пази от съкращение?  newsm78

Бубенце, надявам се скоро да се разведри вашето положение и да имате възможност за действие!  Praynig

Елч, трябва да направя поне 10 процедури с лазера, днес ми беше 4-тата. Имам подобрение, вече не излизат такива ужасии сутрин от носа, макар че все още съм хремава. Иначе не боли изобщо, нищо не се усеща.

Да помрънкам чинно накрая - боледуванията на децата ме изцеждат максимално и нямам грам живец да мърдам даже...  Tired Освен всичко се вталих съвсем.

# 444
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мисля, че мина успешно!
Ще се похваля ако се разберем с финансовата част.

# 445
  • София
  • Мнения: 415
Eй, много пишете, бре? Heart Eyes
Аз съм добре, но Вики вдигна т тази нощ. Много се измъчвам като го гледам да е болен! Cry направо ми се къса сърцето, ама това си е част от израстването, поне да боледуват леко!
Люба, стискам палци!

# 446
  • Мнения: 455


Бъдете щастливи, обичани и обичащи всеки ден!

Буби, надявам се скоро да си напълно добре. А за боледуванията на децата - напълно те разбирам, и аз се чувствам по този начин, когато някой е болен.

Какче, много е мъчително детенце да е болно, дано не е нещо сериозно при Вики и бързо да му мине. А ти да си спокойна и да спиш през нощта, а не да се тревожиш.

Люба, стискам палци това да е твоята работа.

Сами и вчера не е пишкал в яслата. Говорихме снощи много , уж обеща да пишка днес.

# 447
  • Мнения: 1 687
емили, мерси, че питаш, мила! мен все така си ме боли гърлото, вече сигурно чукнах месец. тази нощ пак спах с компрес от извара, само той ме облекчава. осъзнавам, че трябва да ида на лекар (пак), но се ослушвам Sad

на дара оченцето и то си седи червено. не е  подуто и изглежда като да изчезне, но е така вече от 2 месеца. краката й и те са целите в люспи, ужким това бил остатъчен ефент от скарлатината, но вече бая време мина... в понеделник ще я водим пак да я разлепват отдолу Sad и ще питаме отново и за другите неща.

а чакай, защо да пиеш хапчета като нямаш диагноза? антитела - в норма, жлеза - без промени и само на база едно тсх да ги пиеш, така ли?
моля те, занеси се при някой добър ендокринолог и нека той да реши! (ако идваш да пускаш изследвания в софия направо след тях иди при начев, той приема по спешност по всяко време)

буби, мисля, че е време за угоителен курс! самоназначавам се за  твой обувачащ, а и мога да докажа зашеметяваи резултати - само откакто съм си в къщи съм качила 2 кила Mr. Green

какче, да се оправя бързо вико!

# 448
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Елч, пробвай с нишадър (за трети път ти казвам)..... 2 дни и си пушка, ако е от гърло! Или мажеш сливиците, или ако не можеш слагаш нишадър - чаена лъжичка в малко вода и правиш гаргара

Буби, стягайте се  Hug

# 449
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Хайде отчитайте се.  Момичета как сте днес?
Утре мм има рд и ще правя торта, а за днес ще му взема нещо дребно сърцевидно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт