Аххххх!... рожденни дни, ЯНУАРЧЕТО ще е на три! (51)

  • 62 756
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Като захванахме книжната тема да ви питам колко тежка е Черният обелиск. Примерно сравнено с книгите на Халед Хосейни. Сега съм започнала да я чета , ама съм на 8-9 страница. Един приятел ми каза, че била тежка, ама той не обичал да чете такива книги и не успях да разбера колко е тежка. Не че ще се откажа да я чета, ама все пак да питам

Несравними са по-скоро.  Rolling Eyes "Обелиска..." е по-скоро скучновата, не бих я определила като тежка. "Тримата другари" например е доста по-така.
Обелиска я започвах два пъти, едва на втория я дочетох при това с напън.

# 616
  • Мнения: 81
Здравейте. Надявам се болничките да са по добре.
Вики днес беше вече на ясла. Утре е тържеството за мама Joy
Все още чат пат покашля, но къртещо. Днес я водихме да я чуят и е добре. Док каза че ще трябва да мине време да отшуми напълно. Ушичките и те са добре вече.

# 617
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Бебо, радвам се, че сте добре!
Ние днес бяхме на лекар. Лия има хрипове и е на АБ.
Аз утре съм на работа.
Никакви болести вече

# 618
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета
Ще карам подред:
Честита Баба Марта!!!
Простете ми, ако с нещо съм ви обидила или засегнала. Било е неволно.
Честит Трети Март!!!

Тъй като сте набрали скорост за пола на децата. Нощни, аз определено те виждам като мъжка майка, както и Елч, майка на момиченца. Но винаги е трудно да се обясни на околните, вас ви затрупват с въпроси за пола на децата, а колко вдигнати вежди и неловко мълчание имаше когато разбираха, че разликата на децата е 11г и 6м. Как да им обясня, че 10г. не исках второ дете и двете ми деца са от един и същи мъж. Не знам защо всички си мислят, че децата с такава разлика са винаги от различни бащи.  Много подробна станах, извинете ме  Simple Smile

Аз пак съм болна, с болно гърло и висока температура. Изписаха ми силен антибиотик, естествено си взех и пробиотик, а в същото време лекувам и гъбички.

Люба, страхотен подарък и се радвам, че сте се разбрали в работата.
Емили, хубаво е че си се успокоила за говоренето на Сами.

Аз да ви се похваля, лятото ще пратим каката в Германия за около два месеца.

# 619
  • София
  • Мнения: 415
Люба, докладвай как мина първия работен ден!
Бързо да се оправя Лия!

И ние днес бяхме на контролен преглед, в гърлото има лек секрет, негноен и ще давам АБ още 3 дни. След 10 дни ще му вземат нов секрет, да видим дали сме избили гадната бактерия!
Аз си кашлям и съм с лека хрема!

Пепита, още веднъж се убеждавам, че българина обича да си вре носа навсякъде, където не му е работата и се чувства длъжен да коментира и да дава съвети. Ама това си ни е характерна черта, та оправия няма!
Бързо оздравяване и на теб!

# 620
  • Мнения: 81
Момичета , не мога да не ви споделя как се чувствам след празника на мама. Невероятно. Миналата година беше едно уплашено мъниче. Сега голямо пораснало дете.  Joy Сори че се хваля гаржето ама мамината радост ...............

# 621
  • Мнения: 455
Бебо, как няма да си го хвалиш? Че то си е такава гордост и радост, браво!

Люба, как е Лия?

Пепита, бързо да се оправяш. И супер за Лени. Как е тя в училище, харесва ли й немския?

Елч, какво става с твоето гърло?

Какче, да се оправяш и ти, и Вико.

# 622
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Какче, мина бързо и приятно. Дори имах разходка с метро.
Лия е много добре, но ще остане вкъщи до неделя. Пие Аб, но няма Т. Покашля и така.
Какче, Вики от пон ли е на детска?
Еми, как си?
Бебо, гот, а ?

# 623
  • София
  • Мнения: 415
Люба, радвам се за работата, браво и на Лия!
Вики ще го пусна в понеделник вече, че 2 седмици сме си у нас и вече изперкахме!:)))

Пепита, страхотна възможност за Лени!!!!

Бебо, чувството наистина е велико!

# 624
  • Мнения: 1 687
люба, браво за работата! все така леко и весело да ти е!

бебо, завидях, ама и Вики си ми е любимка, само като й гледам снимките и ми е миличка! Simple Smile

какче, а дано след 2 седмици да се похвалиш с чист секрет на Вико!

емили, мерси, че питаш за гърлото! вчера говорих с лекарката. каза, че според нея е от сухия въздух и сега ще пробвам да повиша влажността. странното е, че от край време имаме проблем с влажността, беше висока. каото се роди дара дадохме маса пари за един уред, който боботеше денонощно, за да я сваля. сега изведнъж се оказа, че въпреки мухъла ни всъщност апартаментът ни вече е твърде сух. от едната крайност в другата Laughing

пепита, къде в германия ще е детенце?
аз тези дни се запалих по тестове за нива. чудех се какво се е случило с неизползвания ми немски, но все още си решавам тестовете с 28 от 30 точки. доволна съм Simple Smile

иначе вчера обявих на лекарката, че в мен живее 5-сантиметров мъж и тя много се смя. сега очакваме да видим дали съм права Mr. Green

# 625
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Елч, то не остана до 13ти. Аз на Лия в стаята на парното вечер към 19ч слагам мокра кърпа и овлажнява добре.
Какче, до работата ми има метро, а имам и служебна карта, та ще заформяме обяди в ЦУМ( много ми хареса последния път), Рали, не се ослушвай

# 626
  • Мнения: 496
Привет, момичета!

Много съм съгласна с Какче, че хората си врат носовете навсякъде, където не им е работа.  Peace Момичета, момчета - все са ни дечица и си ги гледаме с еднаква доза любов и умиление. Нямат угодия хората, но ние не сме длъжни да ги слушаме, аз пускам филтъра и не чувам. Simple Smile Няма да забравя един път излизаме зимата със Зоринка, нямаше 2 години, четири пъти й сложих шапката за 10 метра и тя четири пъти си я свали. И вече тъкмо съм на път да се предам, но вървя с шапката под мишница, разминаваме се с една баба и тя възмутено : "Ама сложете му шапка на това дете, бива ли такова нещо?!?!?!" Ейййййй, идеше ми да я удуша тая баба!!!  Laughing

Надявам се всички болнички да са вече здрави!  Praynig

Еми, браво за напредъка на Сами! Сега ще се отприщи, ще видиш.

Пепита, лекувай се и ти!

Елч, книгата е един сборник на Н.Хайтов "По света". Супер интересни негови очерци за пътуванията му в Перу, Африка и Света гора. Не е нещо хипер драматично и завързано, но аз много обичам такива книги.
Айде, отивай вече при Марков и да става ясно.  Mr. Green Пък и нямам търпение да ти чуя впечатленията от него, че нали знаеш каква люта фенка съм му. Simple Smile

# 627
  • Мнения: 205
Какче, до работата ми има метро, а имам и служебна карта, та ще заформяме обяди в ЦУМ( много ми хареса последния път), Рали, не се ослушвай

аз съм си тука, само ми клипвате и слизам. Днес ми се потвърдиха 2 пътувания и съм хип хип ура

# 628
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Еми разкажи ни деее, вземи ни с теб

# 629
  • Мнения: 186
Хей, болничките как сте, оправяте ли се?
Елч, ще ходи в Гумерсбах, градче до Кьолн и Бон. Сега се ровя да и резервирам билети. Разбрах че не всички авиокомпании превозват непридружени деца, а и има и страшно много други подробности около полета, и май ще се обърна към агенция.

Общи условия

Активация на акаунт