Събираме мартенички за домовете за сираци!

  • 3 371
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
Здрасти newsm24
за събота може и в Sofia Land,а  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 248
Здрасти newsm24
за събота може и в Sofia Land,а  newsm78

Ако там ти е удобно, мога да мина да ги взема! Peace
Иначе съм се уговорила с майките, спрямо това на коя къде й е удобно! Не е толкова мащабно както са акциите! Thinking

# 17
  • Мнения: 3 248

Запълнила си си пощенската кутия, затова ти пиша тук! Peace Пък дано го прочетеш! Praynig

Сега гледах адреса, който ми написа на картата...пада се между Нотариата и Френската гимназия, нали? Peace

Остава само да ми кажеш след колко часа и до колко мога да ги взема и какво да кажа като отида там, кой да търся и т.н.!

В мойта поща има доста място, така че пиши там! Wink

Поздрави!  bouquet

# 18
  • Мнения: 510
Здрасти newsm24
за събота може и в Sofia Land,а  newsm78

Ако там ти е удобно, мога да мина да ги взема! Peace
Иначе съм се уговорила с майките, спрямо това на коя къде й е удобно! Не е толкова мащабно както са акциите! Thinking

Ако някой желае, в Събота или Неделя предиобяд в Sofia Land да  носим мартенички  thumbsup
,за да не разкарваме Luminosa по различни срещи  Wink

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Здрасти newsm24
за събота може и в Sofia Land,а  newsm78

Ако там ти е удобно, мога да мина да ги взема! Peace
Иначе съм се уговорила с майките, спрямо това на коя къде й е удобно! Не е толкова мащабно както са акциите! Thinking

Ако някой желае, в Събота или Неделя предиобяд в Sofia Land да  носим мартенички  thumbsup
,за да не разкарваме Luminosa по различни срещи  Wink



Ами аз по принцип съм съгласна, но нямам възможност и двата дни. Blush

Luminosa , утре имам работа до към един в центъра и може малко след това да се видим, за да ти ги дам.
Пиши, ако можеш към един и малко около съдебната палата примерно, ако не можеш пък да се разбера с някоя мама да ги дам на нея. Blush
Съжалявам, просто ми е невъзможно за Софияленд и двата дни. Tired

# 20
  • Мнения: 510
Luminosa,при мен се случиха бая неприятности днес  Cry , какво ще кажеш за неделя по обяд в София ленд newsm78

# 21
  • Мнения: 3 248
Luminosa,при мен се случиха бая неприятности днес  Cry , какво ще кажеш за неделя по обяд в София ленд newsm78


И при мене така! Cry
Обаче не знам дали в неделя ще имам физическите сили вече! Confused Много съм уморена! Tired
Утре между 13 и 15 часа съм в центъра! Ако случайно ти се отвори път да знаеш...иначе не знам, за през седмицата? Thinking

# 22
  • Мнения: 510
През седмицата- добре, дай идея кой ден,пак София ленд - в колко?

# 23
  • Мнения: 3 248
През седмицата- добре, дай идея кой ден,пак София ленд - в колко?


По-добре кажи по кое време ти е удобно през седмицата? Щото като се замисля аз мога само в късен следобед? Cry
В краен случай другата събота? За мен е важно да съм събрала мартениците, които ще пращам по домовете до четвъртък, а твоите, както и на други момичета...всъщност не ми трябват до четвъртък! Peace

# 24
  • Мнения: 3 248
Тоест това са 200 мартеници, включвам и персонала! Party

# 25
  • Мнения: 510
В диапазона 19-21ч можем да бъдем с детето в София Ленд,вторник[/?

# 26
  • Мнения: 3 248
В диапазона 19-21ч можем да бъдем с детето в София Ленд,вторник[/?

Аз съм до 17 часа на упражнения, но ще се помотая 2 часа насам, натам...
Става ли в понеделник да се уговорим със сигурност...един вид припомняне и за двете страни? Embarassed Иначе сега си записвам в големия тефтер-вторник след училище! Crazy

До тогава!

# 27
  • Мнения: 510
Да,понеделник-напомняне Peace,а иначе можем и в 17:30,вторник в София Ленд  и с Амели ще говоря по въпроса за мартеничките,тя е художник

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Кажете ми и на мен - понеделник или вторник последно, за да се опитам да дойда и аз.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 3 248
Кажете ми и на мен - понеделник или вторник последно, за да се опитам да дойда и аз.  Heart Eyes

Денят е вторник, но с теб ще се видя сутринта, защото нали не ти е удобно след 12.30?! Thinking А с другите - Марч и Констанс - следобед, примерно към 17.30 часа в София Ленд! Peace
Това е моето предложение! Hug Приемам радушно и други! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт