ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ

  • 44 119
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 294
Кога порасна тва русото, кога забременя приятелката му, кога му се роди дете ии през това време  спечели 4ри титли  Crazy, евАла  Crazy
Да е жива и здрава малката, това е най-важното! Татко й, може да си вземе бащинство  Crazy

фераристките, разбрахте ли, че може да ласувате какво да е името на болида за тази година
ето тук http://2014f1car.ferrari.com/en/#choose
Ще обявят резултата на 24ти, на 25ти ще ни го разкрият в цялата прелест  Crazy

Бении, като си ги написала тез 57 дни, много дългоооо ...аз ше броя до 24ти и отварям сезона с прЪвата кола  Mr. Green - т.е. ей го ей къде е другата седмица  Mr. Green и почваме  Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 9 947
Кога порасна тва русото, кога забременя приятелката му, кога му се роди дете ии през това време  спечели 4ри титли  Crazy, евАла  Crazy
Да е жива и здрава малката, това е най-важното! Татко й, може да си вземе бащинство  Crazy

фераристките, разбрахте ли, че може да ласувате какво да е името на болида за тази година
ето тук http://2014f1car.ferrari.com/en/#choose
Ще обявят резултата на 24ти, на 25ти ще ни го разкрият в цялата прелест  Crazy

Бении, като си ги написала тез 57 дни, много дългоооо ...аз ше броя до 24ти и отварям сезона с прЪвата кола  Mr. Green - т.е. ей го ей къде е другата седмица  Mr. Green и почваме  Crazy

Аз вече съм гласувала...но забравих за коя опция  Crazy Днес пак ще повторя!

# 47
# 48
  • Мнения: 293
Здравейте.Не можах да повярвам,когато търсейки инфо за ф1 гугала ме прати в бг-мама. Wink Браво на вас мацки. thumbsup Видях,че и мъже пишат тук,та затова си направих регистрация,щото ми стана интересно.Ще гледам да не ви досаждам много,ама може да се обаждам от време на време. Mr. Green Фен съм на Ф1 от 16 години и съм бил на 5 надпревари на живо.Не е много,но засега толкова. Hug

# 49
  • BG
  • Мнения: 2 458
Здравейте.Не можах да повярвам,когато търсейки инфо за ф1 гугала ме прати в бг-мама. Wink Браво на вас мацки. thumbsup Видях,че и мъже пишат тук,та затова си направих регистрация,щото ми стана интересно.Ще гледам да не ви досаждам много,ама може да се обаждам от време на време. Mr. Green Фен съм на Ф1 от 16 години и съм бил на 5 надпревари на живо.Не е много,но засега толкова. Hug

Добре дошъл!  Peace Ама бива да си кажеш за кой отбор или пилот ще викаш, та да знаем кой да почерпи за новото подкрепление!  Laughing

# 50
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Нали знаеш в БГ мама има всичко  Crazy hahaha

# 51
  • Варна
  • Мнения: 294
Добре дошъл, Тумбата. Simple Smile

Както си забелязал тук е пълно с привърженици на почти всички отбори (по-вървежните  Mr. Green).
Всеки си казва мнението, всеки споделя информация и  много си я харесваме Ф1  Crazy (колкото и Бърни да иска да ни откаже, ние още сме тук  Mr. Green)
Обичаме да се забавляваме, това е водещото в разговорите, колкото и понякога да сме на коренно различни мнения за отбори, пилоти или "инфарктни" ситуации на пистата  Mr. Green ( и използваме цензурирани епитети когато е по-напечено  Mr. Green)

Както е споделила и Бени, можеш да споделиш за кой отбор или пилот имаш пристрастие, искрено ти завидях за 5те "на живо" надпревари Simple Smile


Момичета и момчета, днес се завъртяха едни статии за Михаел, но не бяха оптимистични ..., и все пак няма нищо официално от болницата и няма да споделям линкове към новините .... Sad

# 52
  • Мнения: 201
Добре дошъл при нас, Tumbata  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 293
Мерси за посрещането.Фен съм на Луис от първия му старт през 2007 година.Харесвам и Кими много.Като отбор в момента стискам палци за Мерцедес,но сърцето ми е в Макларън!Като двигатели Мерцедес и Хонда.
От тези които вече не се състезават вече във Ф1 Монтоя и Хакинен.Не бях фен на Михаел,но горещо му стискам палци да спечели състезанието на живота си за радост на семейството му преди всичко и на всички истински фенове на този велик спорт,който в последните 2-3 години нещо не ми се нрави много,най-вече заради фактора гуми-Пирели! Hug
Надявам се с новите турбо двигатели този фактор да намалее поне и да гледам истински състезания с газ до ламарините и истински,а не изкуствени изпреварвания.Това е в общи линии. Peace

# 54
  • Мнения: 201
Фен съм на Луис от първия му старт през 2007 година.Харесвам и Кими много.Като отбор в момента стискам палци за Мерцедес,но сърцето ми е в Макларън!

Това, все едно аз съм го писала  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 9 947
Айдееее отбор "Теменужка" се увеличи! Тумбата, добре дошъл!  Simple Smile

Анели, гледах и аз за Михаел, но мениджърката му каза, че щом не е официално е спекулация или слух, та дано мрачните предположения се окажат точно това  Praynig


# 56
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да бе много станахте  Crossing Arms

# 57
  • Варна
  • Мнения: 294

от снощи имаме новини:
Пирели са подписали най-накрая договор и то тригодишен  Whistling, честито! -http://clubs1.bg/news/pireli-shte-dostavyat-gumi-za-formula-1-prez-sledvashtite-tri-godini-29908

Рон Лукавий, се завръща  http://clubs1.bg/news/ron-denis-se-vrashta-nachelo-na-maklaran-grup-29915 - Crossing Arms. МакЛарън все по-настоятелно се опитват да върнат миналия си облик на блясък по време на Сена и Прост .... само не знам как ще върнат Нандо и Хамчо, за да е пълна картинката  Mr. Green

Новините за Михаел .... чакаме ... журналистите тъкмо бяха запазили спокойствие и от вчера започнаха наново с теориите, днес продължават Sad

# 58
  • Мнения: 293
Pelene,защо се нервиш?Lana,защо отбор Теменужка?Не е ли по-правилно отбор Шоколад? Wink
Ето ви нещо от преди малко:
носят се слухове, че MP4/29 не е преминал тестовете на FIA - http://grandprix247.com/2014/01/17/mclaren-fails-fia-tests-and-m … mpting-reshuffle/

# 59
  • Варна
  • Мнения: 294
Тумба, не си ни свикнал на шегите Simple Smile

Познаваме се с повечето момичета и си имаме шеговит начин на изразяване и закачки Simple Smile
Pelene (или ние си я знаем като Плами) изобщо не се и нервира, а просто се шегува Simple Smile
А, отбор "теменужка", поради новия аватар на Юлка (iulyia ) в лилаво с новия номер на ХамилтОнчо ...нищо лошо няма в Шоколада ...ама нали сме женски форум, пазим си талиите  Mr. Green

мдаа, малко е странно за някои новодошли, понякога цялата ни кореспонденция  Mr. Green, но ние обичаме шегичките, и само понякога стигаме до нервиране  Mr. Green

Слухът за МP4, малко ме учудва  Thinking .... затова Рон да се връща може би, прекалено много станаха издънките ....

Общи условия

Активация на акаунт