ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ

  • 46 136
  • 730
  •   1
Отговори
# 90
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Значи тая година СШ ще е КИМИ,казах  Naughty Joy никви лимонади,никъв Луис  Mr. Green Joy

# 91
  • Варна
  • Мнения: 294
2007ма, Кими страшно много ме впечатли, т.к. бяха пропищяли всички, че ферарито не може да се кара от всеки  Mr. Green. И Кимиии, влезна у ферарчето и стана шампион, каква Маса, какви Хамилтончовчета и Нандовчета. Човека като пич, действаше от засада и ги дебнеше  Mr. Green

Бени,  Joy Joy Joy

п.п.
аууу, два пъти не ме пуска да се разпиша ...тва ше е само от едни теменужени изпарения ..смятай като излезне първака  Mr. Green

# 92
  • Варна
  • Мнения: 294
а, и, Бениии, твоя малкия, съм го писала бащинство, да знаеш  Crazy

# 93
  • Мнения: 201
п.п.
аууу, два пъти не ме пуска да се разпиша ...тва ше е само от едни теменужени изпарения ..смятай като излезне първака  Mr. Green

 Joy   Joy   Joy
Като излезе първака и със сървъра е свършено  Mr. Green

# 94
  • Варна
  • Мнения: 294
 Joy

за Водафон, четох, че една немска телекомуникационна компания е придобила едни акции  Whistling, а  самите Водафон от 2012та се оплакваха, че много скъпо им излиза рекламата във Ф1 и трябва да ревизират разходите си ...

# 95
  • BG
  • Мнения: 2 457
Уууу, Анелко, да ва разлюби Николчето, дано!  Калима Шактидей!  newsm17

# 96
  • Мнения: 201
Уууу, Анелко, да ва разлюби Николчето, дано!  Калима Шактидей!  newsm17

 hahaha   hahaha   hahaha   hahaha

# 97
  • Варна
  • Мнения: 294
Уууу, Анелко, да ва разлюби Николчето, дано!  Калима Шактидей!  newsm17
Joy , шти пратя Харисън да знаеш, недей да проклинаш на индийски, пак тЪ разбирам  Joy

Николчето, дано си седне на дУпето и да остави гъзарчето да кара, щотоооо ... почват много да ме изнервят тези иди ми, дойди ми и сълзливи истории  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 293
Уууу, Анелко, да ва разлюби Николчето, дано!  Калима Шактидей!  newsm17
Joy , шти пратя Харисън да знаеш, недей да проклинаш на индийски, пак тЪ разбирам  Joy

Николчето, дано си седне на дУпето и да остави гъзарчето да кара, щотоооо ... почват много да ме изнервят тези иди ми, дойди ми и сълзливи истории  Mr. Green


Подкрепям всичко което си написала. Simple Smile На Луис му трябва жена та да миряса най-после и да почне да кара.Ако Никол не ще,Мерцедес да му намерят една служебна S класа мацка да му обира негативните емоции и още май месец може да празнуваме титлата,а и до тогава се надявам да устискам с ракията та да не чакам новата реколта. Mr. Green
Сега сериозно.Много ми е любопитно,колко болида ще завършат първия старт и колко от незавършилите ще са изхвърчали поради липса на гориво?! Thinking Wink

# 99
  • София
  • Мнения: 11 950
Брей, какъв ракиено-теменужен купон е станал тук - обаждайте се, че става веселба! Simple Smile

Рено ще е най-икономичния двигател, то е ясно  Crossing Arms, но все пак да се надяваме на изход различен от предните няколко "злощастни" години  newsm43

2007ма, Кими страшно много ме впечатли, т.к. бяха пропищяли всички, че ферарито не може да се кара от всеки  Mr. Green. И Кимиии, влезна у ферарчето и стана шампион, каква Маса, какви Хамилтончовчета и Нандовчета. Човека като пич, действаше от засада и ги дебнеше  Mr. Green

Айде, айде - добре че ония двамата се сборичкаха, а реферът им беше в момент на умопомрачение. Сега като се завърне, я тръгнат на добре нещата, я стане по-зле...
Не че не се радвах и радвам за титлата на Кими, да не ме разберете погрешно  Naughty

а, и, Бениии, твоя малкия, съм го писала бащинство, да знаеш  Crazy

Поне 2 години, платено! (Лучко ще плати, ако друг не иска - разбрали сме се!)

Лелеее, на Дино това ли му е новата тренировъчна програма - отсега ги е размазал! Много са сладки  Crazy

# 100
  • Варна
  • Мнения: 294
така е, Ланчо, 2007ма Мак направиха много голямо подценяване на ситуацията - пилоти, записки и факсове и е-мейли Mr. Green
Но, Кими се представи страхотно, като за първа година при коневръза  Mr. Green - сега проверих - Кими има 6 победи (Нандо и Хамчо имат по 4ри  Crazy)

Днес Дженс има рожден ден ... уффф, няма да му е лек и весел рождения ден. Да е жив и здрав, времето ще помогне да приеме тази тъжна част от кръговрата на живота ....

# 101
  • BG
  • Мнения: 2 457

Днес Дженс има рожден ден ... уффф, няма да му е лек и весел рождения ден. Да е жив и здрав, времето ще помогне да приеме тази тъжна част от кръговрата на живота ....


А ако се беше случило по време на първенството?  Confused

# 102
  • София
  • Мнения: 11 950
Ау каква хубава снимка! Честит да му е рождения ден!
Така е, Анелка, победи си ги съвсем fair and square...Кимбата де Simple Smile

# 103
  • Мнения: 293
Нещо за настроение.
http://www.speed-press.com/Dacia-%D0%B2%D1%8A%D0%B2-%D0%A4%D0%BE … 0-1/?pageId=25542
 Mr. Green
Тия,нищо чудно да заместят напитките и да продължат победната серия на болидите с двигатели Рено!  Wink Hug

# 104
  • Мнения: 293
Две хубави новини от днес:
Шасито на МакЛарън за сезон 2014,
което ще се нарича MP4/29 е преминало всички краш тестове на FIA. Това беше обявено
днес през официалния twitter на отбора.

Камуи Кобаяши ще се завърне във Формула 1 след един сезон прекъсване.
Той ще бъде пилот на Катерам, като ще си партнира с новака Маркус Ериксон.
Резервни пилоти на отбора ще бъдат Робин Фрийнс и Александър Роси.

Лично аз харесвам Кобаяши и се радвам,че той се върна в кервана. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт