Издържливи къдрици с маша?!КАК?

  • 15 499
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 415
Аз в последно време нещо не мога да си направя хубави къдрици като преди,доста време не се бях къдрила и май забравих похвата  Tired

# 31
  • Мнения: 2
Цяло изкуство е това правене на букли....

# 32
  • София
  • Мнения: 9 495
Определено с голям диаметър маша не се получава нищо.
Каквото и да пробвах, не се получава. ще ми се да си бях взела не 38, ами 25мм диамтерова пръчка. ooooh!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 680
Не намерих по нова тема с този проблем......права ама много права коса да стане на букли #Crazy
Машата ми се прецака и като не съм я сменяла от 15 г. си взех първата попаднала ми...да ама слаба се оказа...държа навита около връхчетата 2 мин и.... едва е навита
Отидох и си взех най- силния волтаж,ама с тефлоново покритие и по-дебеличка...е пръстите си изгорих на горещата коса....ама не става както преди със старата и това е не държи....
Косата ми е тънка и права...къдря се от повече от 20 години... на студено...с ролки...с маша...
Не се харесвам с права коса и това е...като ми каже някой колко хубаво са ме изправили в салона ми иде да го убия...та аз съм и обръщала връхчетата навътре само преди час #2gunfire
Та въпроса ми е...какъв продукт да си взема че да държи поне до края на деня...това с лака и пяната отпада...аз не си понасям косата ако ее оплетена и не мога да прокарам пръсти през нея..не искам букли...просто като навия връхчетата навътре...така да си стоят пък #2gunfire

# 34
  • Мнения: 2
Момичета взех си тънка преса и с нея и правя букли вече...издържат си цяла вечер без да изпръсквам по половин флакон лак за коса,забравих и за пияната за коса....От ден на ден се отпускат,което си е нормално де(зависи и дали сте склонни да не миете косата си всеки ден хаха) Тези маши са ми сърдити нещо и не стигнахме до консенсус,но и аз им се нацупих :Д

Общи условия

Активация на акаунт