Моите малки странности

  • 34 301
  • 672
  •   1
Отговори
# 120
  • out of space
  • Мнения: 8 652
Не побърквам никого, но:
1. Не слагам лимон само на киселото зеле и таратора.
2. Никога не си мия очите, а ползвам тампон, напоен с розова вода.
3. През 10 минути се зяпам в огледалото, какво различно очаквам да видя- не знам.

Мъжа ми ме побърква с ужасния си навик да гребе с черпака/лъжицата директно от тенджерата, нищо че сле 5 минути ще сервирам яденето.

Децата: Когато режа салата е абсолютно задължително да изядат половината репички/марули/краставици преди да са нарязани. Еййй, побеснявам!  Tired

# 121
  • Мнения: X

Мъжа ми ме побърква с ужасния си навик да гребе с черпака/лъжицата директно от тенджерата, нищо че сле 5 минути ще сервирам яденето.

Децата: Когато режа салата е абсолютно задължително да изядат половината репички/марули/краставици преди да са нарязани. Еййй, побеснявам!  Tired

Е тия двете неща и мен ме дразнят много. Или да се пресягат и да вземат от мезето докато режа Simple Smile))

# 122
  • Мнения: 30 502
леле ooooh! колко "куку-та" на едно място  Joy

Чакай, това още нищо не е.  Laughing
Предишната такава тема в един момент се превърна в хорър.  newsm43

# 123
  • Мнения: 940
Не съм чела цялата тема, но за щипките и прането споменато ли е?

# 124
  • Мнения: 3 369
Не съм чела цялата тема, но за щипките и прането споменато ли е?
аз пера абс всичко, което веднъж е обличано/без палта, тях на третото обличане/. но не си закачам прането/само в Бг простирам/ с щипки в съответния цвят Joy
винаги проверявам контакти и кранове и по три пъти обикалям всичко, като проверката се извършва с дясната ръка Crazy, някак не вярвам на лявата Laughing

когато си мисля нещо, си броя буквите на думите и трябва да са четен брой Laughing, ако не са, прибавам една екстра буква,като - а, ъ, оууу Laughing

# 125
  • Мнения: 16 513
Успокоих се,добре съм,много Laughing

# 126
  • Мнения: 2 327
У нас има ред и трябва да се спазва.
Като видя гардероб тип "вили на могили" ми става зле.
Стерилизирам шишетата на малкия поне 5 пъти за денонощие.Изпитвам ужас да му дам вода или мляко от шише,което не е стерилизирано.За бибите е по-зле  Embarassed
Мразя като видя мръсна баня  Sick Преди 3 месеца бях на гости на една приятелка да й дам дрешки от малкия/тя беше бременна тогава/ и видях по мивката им пяна и малки косъмчета,може би брада.Бляк!

# 127
  • Мнения: 216
И мен ме докарват до бяс такива пресягания, и опитвания преди да е готово. Най обичам някой да си набута ПАК олигавената лъжица в сладкото! afwitch
(Това не е странно, нормално си е!)

П.П. Ще има да се обяснявам някой ден: "Ама, господин полицай, аз... случайно го наръгах... 16 пъти..."

Последна редакция: вт, 07 яну 2014, 19:52 от Flip Flop Fantasy

# 128
  • Другата България
  • Мнения: 44 035
Успокоих се,добре съм,много Laughing

Зачетох се и тъкмо това смятах да напиша. smile3555 smile3505
На езика ми е да попитам съвсем добронамерено една съфорумка дали няма да се почувства по-добре ако потърси консултация с психо....нещо си, наистина съвсем добронамерено.
Времената са такива, че никой не е застрахован от изперкване, ама някои неща сами си ги причиняваме. Peace

# 129
  • Мнения: 4 529
Предишната тема  е култова. Има вариант и за лесно четене/ тя е много дълга/ - отваряте първата страница и натискате Цялата тема се събира в една много дълга страница без активни връзки.  Simple Smile


Аз преборих почти всичко. Остана ми само това преди лягане да махам всичко, което е до главата ми. Побеснявам да легна да спя, а на масата до главата ми да има чинии с храна. Прилича ми на гроб.

# 130
  • Мнения: 7 891
Мразя да ми пипат косата,направо се потрисам и имам изблици на агресия.
Винаги питам хората,с които се запознавам коя зодия са.
 Grinning

# 131
  • Варна
  • Мнения: 7 259
Пулсът ми се ускорява, ако видя някой да си гризе ноктите или да яде с отворена уста.
Трудно заспивам, ако има шум наоколо!

Вчера цял ден на заглавна страница се появяваше темата за домашна горчица! Sick Стисках наличните зъби яко!

# 132
  • Другата България
  • Мнения: 44 035
Предишната тема  е култова.
Ама и предишна ли има?

# 133
  • Мнения: 16 513
Предишната тема  е култова. Има вариант и за лесно четене/ тя е много дълга/ - отваряте първата страница и натискате Цялата тема се събира в една много дълга страница без активни връзки.  Simple Smile


Аз преборих почти всичко. Остана ми само това преди лягане да махам всичко, което е до главата ми. Побеснявам да легна да спя, а на масата до главата ми да има чинии с храна. Прилича ми на гроб.


Ето ми четиво за преди лягане:)  bouquet

# 134
  • out of space
  • Мнения: 8 652


Вчера цял ден на заглавна страница се появяваше темата за домашна горчица! Sick Стисках наличните зъби яко!

Защо? Стана ми интересно...не обичаш горчица ли?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт