Избор на екип за раждане!Избор на акушерка?!?!

  • 7 156
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
1400 e, ако е без медицински показания.

# 16
  • Мнения: 20
като си избереш и платиш за лекар, не се плаща отделно за акушерката, защото той си има екип с който си работи и това си влиза в цената.

Точно така.
Първият път раждах "с избор на екип", като си избрах лекар, който пък си имаше екип от акушерка и анестезиолог  /не съм ги търсила аз, но не бяха и тези от дежурната смяна, а тези, с които моят лекар си работеше/ Peace - платила съм само цената за услугата "избор на екип" без допълнително плащане за акушер и анестезиолог
Да се  включа и аз по темата Peace някой лев под масата , така беше преди 12 год. и близка на док акушерка . Money Сега мисля да си спестя тези пари , все пак сме здравно осигурени. NaughtyМомичета някой ходи ли при д-р Гагова от болница Шейново , и скоро раждала при нея.Много моля за съвет Praynigотзиви от раждане, иска ли парички отделно или само избор на екип. newsm51
                             
Моята лекарка ме напъти към нея ходих веднъж  изглежда готина , шегаджийка. Когато и казах че искам да я избера за екип не ми каза конкретно дали ще има възможност нито цена (взе ми 40лв за видеозон но се плаща на касата) утре пак съм при нея и се надявам вече да ми каже някаква цена, доколкото четох в нета за нея неискала допулнителни пари за нея си но знае ли се утре ще ти споделя как е минало

Общи условия

Активация на акаунт