Отговори
# 690
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Прибирам се и виждам клюкааа!

It has just been announced that Hazal will join the cast of Kavinc's new series ''''Kutr Seyd & Sura '''.......nothing is certain yet we have to wait and see until the news are confirmed .

Скрит текст:

Дано, ама сякаш не ми се вярва много newsm78 Хазал имаше наскоро приключил преждевременно проект... Но за там актрисата играеща главната героиня е ясна,Фарах Зейнеб- остава съпругата на Кивовия герой да е, че нея я описват дребничка и нежна на вид newsm78

На това Гедже може ли да се вярва newsm78

# 691
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Те не започнаха ли снимките  newsm78

Те са почнали, ама не пречи да се вкара допълнително  Grinning Peace
А дано ,че ще са с Чачко в една компания и с един сценарист ,може да го вмъкне лисана-хитрана Едже,за гост-актьор в няколко серии  newsm53

Остай, че и на мен какви конспираторски нещица ми се въртят  Mr. Green Party Party Party
Ми то от моето по-голямо може ли да ти се върти,у въздуха ги хванах нещата  hahaha hahaha hahaha

То онова във въздуха еднакво го фанахме май  Mr. Green Hug Party Party И еднакво го вкарахме в главите си  Laughing Joy Joy Joy Joy

# 692
  • София
  • Мнения: 1 426
Пепи, Hug,Вани, HugТути, Hugлека нощ!

# 693
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Пепи, Hug,Вани, HugТути, Hugлека нощ!
+1  Mr. Green Лекаааа  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 694
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Зизулияяяяяяяяя Hug Heart Eyes Heart Eyes къде сииииииииииииии Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тути Hug Heart Eyes Романтиче Hug Heart Eyes лека нощ Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 695
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Прибирам се и виждам клюкааа!

It has just been announced that Hazal will join the cast of Kavinc's new series ''''Kutr Seyd & Sura '''.......nothing is certain yet we have to wait and see until the news are confirmed .

Скрит текст:

Дано, ама сякаш не ми се вярва много newsm78 Хазал имаше наскоро приключил преждевременно проект... Но за там актрисата играеща главната героиня е ясна,Фарах Зейнеб- остава съпругата на Кивовия герой да е, че нея я описват дребничка и нежна на вид newsm78

На това Гедже може ли да се вярва newsm78

Горе-долу и не съвсем  Mr. Green Към около 80% може би  Grinning Peace

# 696
  • У дома :)
  • Мнения: 110
И аз фтиам на баня Mr. Green Ох баня , ох кеф, с Чачи на баня, голям кеф Mr. Green  Joy Joy Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 21 201
Лека на лягащите. Hug

# 698
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Feriha: You're totally different Emir Sarrafolglu
Emir: I guess you're saying I am lustful. I am not. In my heart writes only Feriha
Feriha: Yes but behind your hair now


# 699
  • У дома :)
  • Мнения: 110

как си крие цигарката Mr. Green

# 700
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Оле,абе голям ми е мърльо сега  ooooh! ooooh!

# 701
# 702
  • Мнения: 21 201

Ти остави цигарката лелче, ми направо се е смалил от слабост, Rolling Eyes кожа и кости остана. ooooh!

# 703
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ох, бееее  hahaha hahaha hahaha hahaha
Ама кракът му "дебел", колкото ръката му  ooooh! ooooh! ooooh!

# 704
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Йени крилотууу


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758737.new#new


Екип:

Романтика - Габа - Отговорната

Комикси - Нарцисчева - Неизчерпаемата


Да се чичечнем....мноооу са (сме ) добри...ама по-по-най... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт