Отговори
# 735
  • Мнения: 2 787
Тая па нейната,твоята у фурната  кога си я направиш  Naughty
Направена е и си я кльопам Heart Eyes

Ауу, Чачко ревнува, щял да ми бие момчето, моля те къвто е кльочи, един  box и е мортус  Joy Joy Joy
Ще се местим ли newsm78

# 736
  • Мнения: 21 201
Пуснаха ми тази снимка за справка и май наистина не е олесял. И преди си е имал керемидки, заблудила съм се явно но, че е станал вейка няма как да се заблудя.

# 737
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Това какво трябва да значи  newsm78  /zz FIT FOR LIFE!! /
Готов за живот  Peace

# 738
  • Мнения: 298
А то ся снимката виновна,каквото се явило,такова се е появило  hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy :35
Манче, Hugнощно време не съм ги посещавала тия,то почти преди година се мъчих с тях,та тогава  сабале рано най-бързо ми зареждаха Mr. Green
Джейни, Hugвидох,видох Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyи то не с един,ами цели два bowuu hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Мммм да, още малко и годинка ша стане. Ама аз съм по-скоро нощна птица - по нощите гледах и после до обяд спях.

Джейни, за Елвис   bouquet

# 739
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Манче, привет! Радвам се, че си ме отразила. Laughing Hug

Аз пък Чачи не го харесвам какъв беше нашишкан в средата на втори сезон. Задникът и кълките му бяха  Sick Sick Sick. Той и без това не му е хубав, и като го поналее, съвсем на педигрии отива. А мерси! Ни щЪ! Сега в момента поне в бутовете изглежда по-прилично. Лошото е че се получило за сметка на останалата част от тялото, която охърбавеляла не изглежда толкова добре. Laughing

Керемидки няма! Naughty Това си му е формата на скалпа. Понеже е много особена, като разтеглен математически знак за сума (някоя от гръцките букви), съм я забелязала още в първи сезон и винаги съм я заглеждала с интерес когато го дават в профил.

Ирче, Ели, много хубави фотки, къзлар!  Heart Eyes Heart Eyes
Сега ли ви ги подариха апаратчетата? Mr. Green
Щото изпуснахте стотина епизода по БТв.  Joy Joy Joy

# 740
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тая па нейната,твоята у фурната  кога си я направиш  Naughty
Направена е и си я кльопам Heart Eyes

Ауу, Чачко ревнува, щял да ми бие момчето, моля те къвто е кльочи, един  box и е мортус  Joy Joy Joy
Ще се местим ли newsm78
Мда ще се местим .Ма той новината у вестниците я чете ся аз ква вина имам,ти бягай на пейката и чакай да мине ,да се упражняваш  hahaha hahaha hahaha

# 741
  • София
  • Мнения: 1 426
Това какво трябва да значи  newsm78  /zz FIT FOR LIFE!! /
 33uu
Гале,лека Hug.
Джейни, Hug  bouquet

# 742
# 743
# 744
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Оооооо, леле и у нашия фейсбук влезнАх  Joy Joy Joy Joy Joy
Ама как питат: в истинския живот ли се женят???  Joy Joy Брех, че съм била добра значи  Embarassed Embarassed Embarassed

Мерси, Джейн  Hug Hug Hug

# 745
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Бе Проф,има разлика да ти кажа ,а лично аз си го предпочитам такъв,може му е грозен задника,ама поне не изглежда на тежко болен,пък нека е с грозен задник  hahaha hahaha hahaha

# 746
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 052
Ай ся, за Чачовия задник няма да се караме. hahaha Drunk cheers Drunk

Последно да кажа, че новината постната от Джен за евентуално участие на Хазал в КСШ на мен ми харесва. Не съм фен на Киво, но съм останала с впечатление, че той няма спрян сериал. Peace

Общи условия

Активация на акаунт