Отговори
# 705
  • Мнения: 2 788
Момичета, аз свърших тази работа Grinning, не знам дали може да се вярва, но го има като инфо, и пак е едно дежа вю Едже Mr. Green- Киво- Хазал, да може би е изключително подходяща за Мурка, но и там ще е нещастно влюбена в съпруга си жена Sad

Прегръщам ви всички Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Лека на всички лягащи!

И премиерката е на линия, Манка Hug

Бел Hug Heart Eyes

А и да ви кажа още нещо, гледайки новата A/W 2014-2015 на Макуин, мъжките прически са се с едни огромни лимби ooooh! ooooh! ooooh!

# 706
  • Мнения: 21 201
Когато бретона не му е на очите като на пудел както в случая му е добре.

# 707
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569


Ти остави цигарката лелче, ми направо се е смалил от слабост, Rolling Eyes кожа и кости остана. ooooh!

И аз това щях да кажа- продължава да слабее, вече на нищо не прилича, даже и не му забелязвам вече косата, тука видът му е плашещ просто Shocked

# 708
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 569
Когато бретона не му е на очите като на пудел както в случая му е добре.



Лелеее, май ще изляза права за керемидките- вижте в ъгъла на челото Rolling Eyes  Онзи ден ми направи впечатление на онази гейската снимка,  и сега пак Shocked ама то с тези преси всеки ден дето му горят косата, май не е за чудене а за ожалване...

# 709
# 710
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
А то ся снимката виновна,каквото се явило,такова се е появило  hahaha hahaha hahaha

# 711
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Момичета, аз свърших тази работа Grinning, не знам дали може да се вярва, но го има като инфо, и пак е едно дежа вю Едже Mr. Green- Киво- Хазал, да може би е изключително подходяща за Мурка, но и там ще е нещастно влюбена в съпруга си жена Sad

Прегръщам ви всички Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Лека на всички лягащи!

И премиерката е на линия, Манка Hug

Бел Hug Heart Eyes

А и да ви кажа още нещо, гледайки новата A/W 2014-2015 на Макуин, мъжките прически са се с едни огромни лимби ooooh! ooooh! ooooh!

Джейни, ако се окаже вярно, ще е интересно  Hug Heart Eyes благодаря ти, че сподели  Hug Hug Hug,  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 712
  • Мнения: 21 201
А то ся снимката виновна,каквото се явило,такова се е появило  hahaha hahaha hahaha
rotfImao rotfImbo
Мани, мани, абе момичета, всички Вие, които сте активни в туитъра, пишете на Едже да му намалят косата и да престанат да му съсипват хубавата коса и да спрат да му горят бретона с тези преси. Crossing Arms

# 713
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Наде,аз писах няколко пъти,ма тая не ме отразява,тя нарочно гледа го загрози,та да може да не засенчва любимеца и Киво и да изпъква пред Чачко  hahaha hahaha hahaha

# 714
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
А то ся снимката виновна,каквото се явило,такова се е появило  hahaha hahaha hahaha
rotfImao rotfImbo
Мани, мани, абе момичета, всички Вие, които сте активни в туитъра, пишете на Едже да му намалят косата и да престанат да му съсипват хубавата коса и да спрат да му горят бретона с тези преси. Crossing Arms

А, Наде  Hug, пишат му, то не сме го забелязали само ние  Joy Joy И комикси правят  Mr. Green, ама тя - йок - Чачо ша е по новата A/W 2014-2015 на Макуин  Joy Joy Joy Joy

# 715
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Наде,аз писах няколко пъти,ма тая не ме отразява,тя нарочно гледа го загрози,та да може да не засенчва любимеца и Киво и да изпъква пред Чачко  hahaha hahaha hahaha

А и колкото може да се доближи до невзрачната визия на Серка  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: 298

Ох, Ирче, и аз това си помислих като го видях. Сллизам надолу и хоп едната близнакова мисли по същия начин. Като некой прошляк ми е, значи. И цигарката допълва картинката  Mr. Green Особено след вида му в днешната серия  ooooh!

Габче, застраховам се
Скрит текст:
да не си помислите, че не се къпя   Joy

Линче, а по нощите най-гладко им вървят на ония сериите.

И да нагушкам всичкия присъстващ на балкона и зад него народ  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 717
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Айдееееее, Манка виде цигарата  ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha Ех, Чачи, Чачиииии - отиде си  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 718
  • Мнения: 21 201
Аз апелирах в другата тема да пишат на Серка по този въпрос, че нали взимали под внимание критиките.
Момчето, ще олисее от тази преса. ooooh!

# 719
  • Мнения: 16 938
Лека от мен.

Общи условия

Активация на акаунт