Зимата полека се изнизва СЕПтемврийче за пюренце се облизва !

  • 57 622
  • 410
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,стегнаха ни се душичките вече в тази зима,но няма как Simple Smile Надявам се поне всички да сте здрави Hug .Аз да ви питам всички ли сте ходили вече на ортопед и кардиолог? Ние не сме ,личния лекар не ни е пращал,но сякаш искам да я заведа .Ще изчакам малко да минат тези вируси ,да не я водя по болници сега ,но ми се иска.Ако някои може да ми препоръча такива лекари във Варна ще съм благодарна.Хаиде да се постопли поне малко да можем поне количките да бутаме поне . 1stroller

# 136
  • Мнения: 126
piet  и нас не са ни пращали на ортопед и кардиолог. Мисля сега като отидем на консултация да я питам няма ли да ни праща Simple Smile Дано да се постопли скоро, уж казват че февруари ще е с положителни температури ама да видим Simple Smile

# 137
  • Мнения: 74
Здравейте мамчета,

Да попитам защо кардиолог - включен е пакета за ДК или имате някакъв проблем. За ортопеда ние вече бяхме на 2 мес. и ще повторим на 6 мес. възраст. Бебчо вече се набира на пръстите ми да сяда и даже му харесва. Вчера говорих с лекар конезитерапевт и той каза, че може но само като упраженение и до толкова доколкото сам се справя без дърпане. За сядане ми се вижда още рано. Обръща се само с помощ, сам не иска, но той и не обича да е по корем. С каката ползвах ето това http://www.onestopbabyshop.org/red-kite-sit-me-up-inflatable-play-ring.html и бях много доволна.

# 138
  • Мнения: 27
Привет, вече сме удома и понаредих малко (уж) Wink
sealover радвам се че се появи  Hug нямам много време за мен ,а за фейсвук съвсем.
Ще добавя всички,които ми писаха ,но  Praynig за малко търпение.
Вече седим сами, а Алекс иска и да ходи ooooh!
Кардиолога е за проверка ,на Алекс  му откриха нещо ,ще го заведа и тук да го чуя и на български Mr. Green
toni_dimova имаме кола такава, много се кефят там.
Сега ако открия и добър педиатър ще съм горда от себе си book
Много ми паднаха в очите България еър ,летя  7 години,но такова отношение като последния полет  не очаквах. Не е по темата , ама  #2gunfire

# 139
  • Мнения: 4

tuitito  Hug Добре дошла Simple Smile  Това за сядането е много сладко ,дали го няма по нашите магазини ,че от e-bay няма доставка ?

# 140
  • Мнения: 74
Мисля, че в Продавалника се намира. Аз съм го купувала от там за каката и сега ще си го ползвам. Вътрешната част е надуваема и това също е удобно. Преди го продавха в Айко ама сега вече не. Имаше и едни столчета Дъмбо, които също са удобни, дори са от по малка възраст мисля 6 седмици /когато започне да си държи главичката стабилно/. Ето това е: http://sladurite.com/product/4475/bumbo-seat.html

# 141
  • Мнения: 15
А, такова надуваемо и аз иам ама нз от къдее, подарък е, още не съм го извадила и него (гледа тъпо) баси то в къщи стана лунапарк

# 142
  • Мнения: 285
Хей Туитито  Hug, В БГ ли сте сега или се върнахте в Кипър ? Предполагам , че тие много трудно и че времето за нищо не стига .Кърмиш ли все още ?
педиатрите съветват да не се ползват проходилки. Има информация по въпроса всеки може да прочете. С каката не съм ползвала и сега пак няма.
При нас е студено и пак вали сняг.  Whistling
Моят снежко пък от няколко дни започна да издава звуци все едно се напъва .Стои си и си се напъва , целият става червен и като го погледна и ми се хили.  Crazy

# 143
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Вече се обръща всякак - от гръб по корем и обратно.

Слагам я полуседнала, тя се набира да сяда и забива муцуната на земята. Не я държи още кръстчето, но има желание. Ще се научи. На 6 месеца ще я слагам хубаво седнала, ако не се е научила дотогава.

Бънджито и проходилката не са в нас, трябва да си ги взема. Утре сме на ортопед и с него ще говоря. Каката на 4 м. и половина вече я слагам в бънджито. Паяка го ползвахме след 7-мия месец и то за малко. Като пропълзя на 8 вече не ни беше толкова нужен, освен ако трябва да свърша нещо набързо и я "връзвах" там.

# 144
  • Мнения: 285
Моят пък още не ще да се обръща от корем на гръб.Направи го един път , но явно е било инцидентно , защото повече не повтори.  Rolling Eyes
Лече, с теб имаме еднакъв брой постове , случайно обърнах внимание  Mr. Green

# 145
  • Мнения: 4
toni_dimova Благодаря ,ще проверя в продавалник ,дано намеря ,че много ми хареса  Hug

# 146
# 147
  • Мнения: 4

toni_dimova   bouquetБлагодаря много

# 148
  • Мнения: 4 585
Запис. Симо вече е на 4 месеца, седем кила и нещо, само на кърма.


Я, адашче в групата  Grinning
Браво на Симо, все така да папка и да расте!

 Честито на имениците първи имен ден. Честито на Симеон, Симеона, Симо, Симон, Симона, Симян, Мона, Мончо.
 Православната църква отбелязва паметта на Св. Симеон Богоприимец и Анна пророчица.

# 149
  • София
  • Мнения: 1 139
Брех, ние пък празнувахме на 1 септември newsm78

http://www.imen-den.net/imenni-dni.php?mesec=9&den=1

Но пък колкото повече празници, толкова по-добре  Laughing

Да са ни живи и здрави децата!

Общи условия

Активация на акаунт