Зимата полека се изнизва СЕПтемврийче за пюренце се облизва !

  • 57 601
  • 410
  •   1
Отговори
# 195
  • Sliven
  • Мнения: 51
То май всички ни е обзела носталгия,но бебоците преди всичко.Добре,че времето се оправи и можем поне да ходим на разходки.Моят кокоряк до скоро не спеше по цял ден (максимум 30-40 мин. за целия ден),но от както се разхождаме спинка почти през цялото време.Чистия въздух си казва думата!

# 196
  • Мнения: 12
И ние сме по цял ден навън Simple Smile
Кога с компания, кога само двамката...
Вани много се кефи Simple Smile
Решила съм да захранвам като навърши 6 м. Обаче имам чувството, че Вани ще остане последен Simple Smile
Всеки пише, че вече захранва...

# 197
  • Мнения: 931
Аз чат пат давам по малко картофено пюре на върха на лъжичката, но ни го броя захранен още. По същия начин му давам да ближе и ябъЛка и да си чеше зъбите в шишето с вода, или пък да се кефи да пие от чаша (там наистина пие!). Със същинсското захранване хич не съм се разбързала - хем че само с цица е по-лесно, хем и той е много бял и склонен към алергии вероятно.
Моята педи също е от старата генерация, но с обновени познания - тя сигурно ще ми се накара, че му давам да опитва картоф. Но той пък толкова настоятелно си иска, че не мога да го удържам като види маса.

# 198
  • Мнения: 12
Ванката и той гледа като гладно циганче Simple Smile
Чак ми е жал понякога Simple Smile
Ама ще почака, пък и на мен хич не ми се занимава...

# 199
  • Мнения: 4
Много са любопитни и нашето момиче ни гледа като се храним с такова любопитство ,че наистина ми става неудобно и чак се обръщам  Laughing Ние ще започваме захранването след 6 мес и половина ,според докторката.
При нас беше днес мноооого ветровито и излязохме само веднъж  Sad

# 200
  • Мнения: 60
Само на мен ли не ми излизат лентичките в постовете или и при вас е така? newsm78

# 201
  • Мнения: 69
А и ние скоро няма да се захранваме...след около 2 месеца...тези дни му давах вода с разтворена Туиа и много добре се справи с лъжичката, а вчера пи и от чашка Simple Smile...той може и да е готов, но мама не е  Wink...а и предполагаемата алергия...няма да ни избяга...док каза че може да започна да му давам каша вече, но ако искам спокойно можем да чакаме до 6 месеца... само се чудя дали да почвам с каша или зеленчуци newsm78...каката я почнах с морков, помня после картоф  и то там, после май давах купени, а кашата кога дадох, плодове кога, какви...бяло петно Sad.
mariel4eto_88 и при мен нищо не се появява Sad

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 483
mariel4eto_88, влез в твоя профил–настройки, изглед и подредба и махни отметката на "не искам да виждам подписите на потребителите" или нещо от сорта беше написано.

# 203
  • Мнения: 9
Еха Петя, Благодаря и аз помощта. Това сега е друго нещо.

Да попитам нещо мамешко - цикълът на всички ли е нормален след раждането?При мен се случва втори месец по два пъти.Веднъж нормално и веднъж по кратко и различно.При първите две раждания не ми се е случвало.Трябва ли да се притеснявам или е нормално?

# 204
  • Мнения: 60
И аз благодаря на Петя. Аз два поредни месеца имах еднократно зацапване придружено с болки. Ходих до моя АГ и той установи, че това ми е маркиране на овулация. Цикъл все още нямам и все още кърмя.

# 205
  • Мнения: 3
 Здравейте  Flutter
 Не съм писала скоро, но пък ви чета редовно. Възползвам се от всяка свободна минута да свърша нещо или да се порадвам на хубавото време. Преди месец ми спря кърмата и тези дни цикълът ми не закъсня. Но за разлика от вас, които се оплаквате от зацапване, при мен е някакъв ужас. Ами аз след раждането нямах такова кръвотечение. Направо си наваксва за пропуснатите месеци  Mr. Green
  Аз от месец и давам оризова каша и бебка е супер щастлива. Много добре я приема. На млякото се мръщи понякога, но дам ли каша или пюре сама зяпа устичка.

# 206
  • Мнения: 69
Пете и аз благодаря за помощта Simple Smile
Аз кърмя, но в момента вече съм с 4-ти цикъл Sad...да и моя, Мая първият беше нещо страшно, повече и от лохиите, четох било нормално...обаче и сега ми е доста обилен...Почти седем години съм забравила какво е да имаш такова течение, защото след първото раждане имах цикъл мечта - не разбирах кога ще ми идва, продължаваше 4-5, имаше 1-2 дни малко по-силно течение, но основновно като отидех в тоалетната, останалото леко зацапване - дори ми минаваха разни мисли - дали ще забременея пак. А сега е много, много силно поне 3 дни, и продължава по 7 дни...

# 207
  • Мнения: 9
И ние се оказа харесваме оризовата каша - в домашен и купен вариант, но когато е смесена с пюренце от ябълки или круши за вкус.Така пробутах и омразния за нас морков.....Сега се каня и картофа така да го смеся, че да видим какво ще се случи.По колко каша или пюре изяждате?Ние вчера хапнахме 180гр. а днес 200гр. Не е ли много това?Иначе млекце не отказваме, а вечер по скоро през нощта си суче на три часа.
По повод на ражданията - като момиче цикъла ми беше болезнен и обилен след първото раждане нямаше и помен от болка, а след второто и количеството значително понамаля, но сега май се връщам в начална позиция.Ще изчакам и другия месец и ще отида на лекар защото явно не е нормално нещо.

# 208
  • Мнения: 3 222
Само на мен ли не ми излизат лентичките в постовете или и при вас е така? newsm78

Изчезнаха с появата на новата визия  Mr. Green

Аз не мога да разбера защо масово педиатрите се бъркат на майките как ще си гледат децата  - те са лекари, които разбират само от болни деца. Нищо повече.  ooooh! Съвети за захранване могат да дават гастроентеролози и диетолози.

Аз не съм спирала да излизам с дребния с изключение на дните с мъгла и една седмица около грипната вълна.    smile3534

# 209
  • Варна
  • Мнения: 210
Не мисля, че се бъркат, това просто си е в програмата за детско здравеопазване.

Родителите трябва да спазват дадените от лекаря указания по отношение на хигиенно-хранителния и двигателен режим на детето.

Нормално е да дават съвети, пък всеки си решава какво да прави

Общи условия

Активация на акаунт